Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. zář 2010

Evi, on to myslí dobře, ale fakt jako žít si krásně, co se týče financí, a jinak se psychicky zcela rozložit, to jsou ti pak peníze na ho*no a na nic 😉 To prostě nejde, máme dítě oba a starat se musíme oba, protože čím je Honzík starší, tím víc se opravdu nalítám, jsem vyskákaná jak chocholouš a prostě to nejde takhle táhnout. Tatin se už tak vrací dost hrozně, každý den večer prakticky a občas mě to taky leze na nervy a nemám nikde zastání, nikdo mi s ničím přes týden vůbec nepomůže, vše si musím obstarat vážně sama a taková výchova, co si budeme nalhávat, je velmi zodpovědná věc, takže jaksi chybí místo pro zábavu, pokud jsem na kluka sama, že? 😉

e.k.t
autor
30. zář 2010

a co romantika, ty po tom maratonu máš zájem? já teda většinou ne, potom mm většinou víc přiloží ruce k dílu a buď nemá chuť aNI on a nebo to zvládnu i já 😀 😀

anta
30. zář 2010

No, kecala bych, že si nedám říci, taková já nejsem 😀 😀, ale taky občas nemám náladu a snažím se to oddálit, ale mm jaksi je neodbytnej 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2010

čusík holky mám v soběmoučník a kávičku pohoda doma. Mišák dnes spinkal ve školce ukázkově a doma je pohodově.
Jani nemáš to lehké já sice mám dvě děti a MM taky stále v práci a když stavěl víte jaké to bylo... ale jinak mi nakoupí na rodičák jde a obstará toho hodně tím mi moc moc pomáhá... 🙂 rozhodnutí bude těžké... 😉

anta
30. zář 2010

Před chvílí mm přišel z práce a Honzík si hrál s bagrem a najednou ho napadlo, že se chce s námi tulit, vždycky ke každému přišel a dělal hmmmm a objímal nás, to je krásný 🙂 🙂 🙂
Jinak jsme byli venku dvě hodiny odpoledne, byli jsme nejdřív s kočárem na prochajdě, pak mi Honzík trhal lístky z keře a u toho se poněkud posral 😀 😀 😀 Tak jsme letěli domů, no musel pěšky 😀 😀 Pak jsme doma čapli balón a šli jsme si kopat za barák, Honzík si dal 10 "bazénů" a je pěkně utahanej 😉

anta
30. zář 2010

Dneska to byl vcelku maraton a ještě jsme k tomu přidali s Honzulínem 100 jarních kilometrů a hádejte, kdo je unavený? No samozřejmě tatínek, že? 😒 To mi taky děsně rozčiluje, já se celý den nezastavím, nesednu si na 5 minut v kuse a milý tatínek je z toho celej uondanej 🙄 🙄 Holky, asi trpím asi ponorkou, ale toto mi vážně vadí 😝 😀 😀 😀

paolin
30. zář 2010

Jani, je to náročný. Dle mě to chce nějakou jinou aktivitu, ne jen být sami s Honzíkem. Nemáte možnost kroužku nebo cvičení nebo tak? Něco, kde jsou i větší lidičky, než prťavci mrňaví 😉 Nebo jen ty sama, není u vás možnost nějaké jogy, tanečků nebo tak?
My máme opět rozptýlení v podobně plánované rodinné oslavy, tentokrát Mirkových narozek. Je to jak přes kopírák... Najednou si tamti domluvili něco jiného, tamhleti mají něco důležitějšího... Člověk ani neví, jestli být více zklamaný nebo nasr.. Tak jsem se shodli, že od příštího roku rušíme veškeré naše oslavy narozenin a kdo bude chtít přijít na ty klučičí, ať se laskavě ozve sám 😉

anta
30. zář 2010

Pavli, já to vydržím, já se doma s Honzou nenudím, jsem v poho, jen mm mi sere s tím, jak je věčně unavenej, tý vole, kdyby měl zvládnout to, co já, tak by se s prominutím pos*al v půl dvanáctý dopoledne 😀 😀 , ale ono to přejde a zas pohoda. Dala jsem si do albíčka fotečky Honzíka, tak kuky kuky 😉

e.k.t
autor
30. zář 2010

Tak půl noční za mnou huráááááá, za hodinu a půl jdu do sprchy a natáhnu se na cca hodinu na šatně, ve tři zase fit a makááát 😀 , ale dnes výjimešně jen do 😀 5:30, kolegyně dojede dřív, abych mohla hodit trochu voko doma 😉

many
1. říj 2010

ahojky holky 🙂 co provádíte 😉

paolin
1. říj 2010

ahoj holky!
my provádíme koukání na prasátko Pepa 😉 Ráno jsme jeli na kontrolu, průdušky jsou OK. Ale Adam pořád zahleněný a nikdy neví, proč. V noci se začal počůravat, i Vítek, tak se kluci zase někde prochladili. Tak nás Mudr poslala i na krev na polikliniku. Nakonec bylo vše v poho. Cesta, odběr a tak 😉 Zvládli jsem i cestu zpět, tak supéér 😀 To se mi často nezadaří, že je s Ádou něco v klidu 😀 U Mudr tedy řádil, až pí doktorka zase kroutila hlavou 😀 Jinak je Adam objednaný na imunologii a v souvislosti s tím i na alergologii, tak uvidíme, co z toho bude.

many
1. říj 2010

jééé tak ať jsou kluci brzo zdraví
taky mám strach, že na Ladíka něco leze, začíná kuckat a spouští se mu rýma, takže ani na krok, ať se mu to nerozjede víc,
přidala jsem konečně po delší době zase pár foteček 🙂 a měla bych juknout i k vám, jak dítka rostou ,.... 🙂
a Adámkovi ať vše dobře dopadne

gaba3
1. říj 2010

ahojky po dlouhé době 🙂
koukám, že dětičky jsou hodně nemocné, tak at jste brzo zdraví!

many: máš krásné fotečky 🙂
jdu kouknout ještě na ostatní...

jinak u nás ok, zuzka je řvounek a dává o sobě dost znát, ted jsem přišla, že už nám leze jednička vpravo dole, to je šupec 😀 😉

paolin
1. říj 2010

Vítek bude v poho. Má dobrou imunitu. U Adama musíme zjistit, proč je pořád tak nemocný na ty horní cesty dýchací.
Dnes šel Vítek poprvé se školkou plavat a tak strašně se těšil, že se dokonce bez odmlouvání oblíkl, podal si sám mikinu a dal mi sáám pusu na rozločenou! No já čučela, jak péro z gauče 😀 Je to lump. On vše umí. Ale je lemra líná to dělat. Raději kňučí a já trpím 😀
Míšo, fotky parádní! 🙂 A co pupík, jak se má? 😉

gaba3
1. říj 2010

pavli: to měl vojtík taky, furt nemocnej, jsem zvědavá, jak to ted bude 😝 víta šikulka, oni jsou mršky, jak píšeš, náš vojta už si chodí konečně sám na nočník, jakože ho nemusím zeslíkat a oblíkat, včera si to začal i vylejvat do záchodu sám 😀

many je těhulka??? 🙂

paolin
1. říj 2010

Jé, ahoj Gábi! Jakpak se máte, vy tři?

gaba3
1. říj 2010

@paolin
pavli: dobrý, ale nevím, kde mi hlava stojí, však víš, o čem mluvím 😀 😉 zuzka je drak, jak se říká, že jedno dítě je klidné a druhé uřvané, tak mi máme dva extrémy, oba umí řvát a pořádně, zuzka včera suveréně přeřvala dvě mimina na kloubkách, taková malá hysterka 😀 a všichni “obdivují“ jaký má hlas 😀 😀 jinak holčička vymazlená, i když mě teda občas i pěkně se**, ráda se chová a nerada sama, no co bych chtěla že? 😀 a co vy? kluci rostou jak z vody, jsem koukala 😉

many
1. říj 2010

tak jsem se prospala a Ladík ještě chrní 🙂 jdu vás dočíst 🙂

many
1. říj 2010

tak už mě volá , mizím, nechte si dařit
Gabčo, díky, taky pak juknu na fotečky, teď už si mě žádá synek 😀

paolin
1. říj 2010

Gábi, brzy bude líp 😉
Vítek je snad v pubertě, či co..držkuje až hrůza 😀 Adam je pořád divoký a paličatý a šílený 😀 Oba dva se pořád perou a pošťuchují, ale dokážou spolu i pěkný blbliny. Hlavně Adámek má strááášnou radost, když se Vítek ráno vzbudí nebo ho najde ve školce 😀 Tak je to na druhou stranu skvělý 😉 Vítek je takový odměřený na pozitivní emoce. Hlavně, aby někdo nevěděl, že má z něčeno radost.. Ty negativní mu jdou ven hoooodně dobře 😉 Včera měli ve školce rýžování zlata. Zkusím dát pár foteček.

gaba3
1. říj 2010

pavli: to je pěkný 🙂 aje zajímavý, že víta je odměřenej a nechce na sobě dát znát radost, to jsou šišky teda 🙂 tak fotečky přihod 🙂

tak co ta many, je těhotná nebo mi to nechcete prásknout 😀 😀 😀 😉 nebo co má vlastně s pupíkem? 😀 😀

gaba3
1. říj 2010

taak a odpolední klídek končí,tak zatím pa a hezký den všem 🙂

paolin
1. říj 2010

Gábi, můj taťka je takovej. Holt krev není voda 😉 Tak ať jsou ti dva hodní 🙂

anta
1. říj 2010

Ahoj holčinky, dnes jsem se zde moc nezdržovala, od rána je mi nějak divně, hlava na prasknutí, nohy, že bych mohla vzlétnout jedna dvě a teď si měřím teplotu, tak nevím, o co jde 😖 Ale jsem dcera národa Jana Žižky, tak snad nelehnu a vydržím 😉

e.k.t
autor
1. říj 2010

ahojky tak já se opět snažím přežít noční, kromě nevyspání a únavy hned na začátek pohoda. 😉

anta
2. říj 2010

Ahojky holčiny, tak včera mi bylo tak blbě, že jsem myslela, že to zabalím. Naštěstí tomu tak není a žiju 🙂

martinka79
2. říj 2010

@gaba3 Gabi je těhule... ale kolikátý týden nevím, jelikož mám ne svém okolí několik těhulí tak ti to nehcci říci blbě, ale něco kolem12týdne...

martinka79
2. říj 2010

holky zdravím nějak nestíhám jak jinak... u nás pohoda Míša zdráv a Nikolka taky...

martinka79
3. říj 2010

krásnou neděli... 😉

anta
3. říj 2010

Též přeji příjemnou neděli 😉