• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
sakra už mě bere spaní :grinning: vlasy mám skoro suchý a přemýšlím, jestli jít ven nebo raději chrnět a ven až odpoledne, ale asi to tak uděláme už podle hodin :wink: chvíli vydržíme , dáme obídek a půjdeme spát a pak ven :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme to vydrželi, nešli spát a Ladík jak vytuhl po té 18.00 tak samo, že po 19.00 byl vzhůru a vydržel zase do 22.00, takže půjdeme raději spát , aby šel večer dřív :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK TA HERPETICKÁ ANGINA JE ZPŮSOBENA VIREM KTERÝ ZPŮSOBUJE OPARY A PROJEVUJE SE RŮZNÝMI ZPŮSOBY, jOLI ZROVNA JAKO ANGÍNA, NAFASOVALA BIOPAROX A VITAMÍNY B A CELASKON.
25. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, tak snad to bude dobrý, Evi. A doufám, že u nás se to taky srovná, no má kuratelu a bere to zatím sportovně, tak uvidíme. :wink:
25. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať je brzo zdravá a teplůtku má taky
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kuratela je co :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty názvy vůbec neznám :slight_smile: Ladík ještě nemocnej nebyl, vždy jen nachlazenej, že jsme to zvládli samotní, jen jednou jsem letěla vystrašená, že mu duní při kašli průdušky :-/ a doktorka, že nic neslyší :-/
25. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani stravu bych niajk zvlášť neupravovala jen ten lacidofil... a samo omezení sladkostí, ale to u vás nehrozí... my měli návštěvu ate´d úklidek chystání jedem potom na tu logo..
evi ty jo to je blbé snad to bude brzy pryč herpes znám oparová ještě že nemá pásovou... :frowning2:
25. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po obídku a valíme pomalu chrupkat :slight_smile: tak si nechte moc moc dařit :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě že máme vyhledávače, ktreé tu diagnozu umí přeložit do češtiny :wink: :grinning:
25. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík mi teď oznámil, že chce kakat! Držte nám palce, jsem z toho celá nerves, se přiznám. :frowning2:
25. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
držíme pěstičky :slight_smile:
Ladík už teď trůnil po druhé, asi ho prohnal obídek :grinning: takže jen to tu vše povypínám a valíme chrupkat, trošku jsem chtěla pouklízet i ten jeho bordýlek, ale počká to do odpoledne :slight_smile: stejně to zase pak vše vykramaří ven :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - kuratela je hlídání dítěte, aby si nestrkalo do pusy, co nemá a tvrdé dohlížení :grinning: :grinning: Takový polovojenský řád :grinning: :grinning: :grinning: Sladkosti vyškrtáváme z jídelníčku, však ono mu to chybět nebude.
Dnes mě bolí děsně záda, trpím kak prasá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chudinka Joli, to si nezaslouží :confounded:
25. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě než to vypnu, mám dotaz, vy co máte chlapečky, co stahování kůžičky :wink: Ladík se nechce vůbec nechat :frowning2: a řve u toho :frowning2: čím je větší, tím je to horší, jestli ho to může trošku už bolet :-/ mizíme
25. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani aha :grinning:
ale už fakt mizíme spát :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many může nmy s tím moc nebojujeme jde mu to samotnému dělá si to sám... :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! jsme tu! byli jsme na návštěvě u kamošky. Vítek je ve školce, takže až půjde Adámek chrnět, tak budu mít hodinu jen pro sebéééé! zázrak :grinning:
Evi, angína? fujtajbl tedy, chudák Jolanka! já měla jen pásovej opar na soustředění.
Jani přejeme úspěšně bobkování :wink:
Marti, copak na logo? konzultace?
Míši, Adamovi nejde přetahovat vůbec. s Vítkem jsme byli na urologii. asi půjdem i s Ádou, ale já tam rozhodně nejdu :grinning:
25. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ponk máme úplně stejnej! jen název tam mají nalepený jiný :grinning:
25. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dřevěnou garáž jsem někde viděla..třeba si vzpomenu..
25. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se povedlo, musela jsem ho šoupnout do vany, měl to až na zádech, chacháááá. Jinak, co se týče přetahování, tak na tom maká mm, neboť dítě se mi u toho smálo do ksichtu :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak gratulace k výkonu :grinning:
25. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem si myslela, že se dřív ožeru než ho přebalím, ale kupodivu jsem se udržela :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Many :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: díky za pozvání.

Jukám za Váma,ale jsem mimo obraz trochu...škoda.

Na MK stále chodím,ale jen do 2 diskuzí.
Máme se dobře. Jak psala už Many,tak se nám zadařilo hned další mimísko :slight_smile: Tak se máme zase na co těšit.
Aleš už je velký kluk, tedy moc nemluví a má plínky :frowning2: :pensive: ,ale jinak vše na jedničku.
Chodíme 1 x týdně do mini školičky,tam to zvládá bravurně.
Jinak je to uličník,pořád vymýšlí lumpárny.Takže si moc nesednu a musím jej stále hlídat.
Onehdy mi počmáral monitor lcd lihovou fixou :sweat_smile:

Stále jen spím a odpočívám,snad po prvním trimestru bude líp.

Stavíme dům,takže teď běháme kolem kuchyňí a koupelen.Máme zkrátka pořád co dělat :grinning:

Všechny moc zdravíme :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina05 - moc moc gratulujeme s celou rodinkou :wink: Tento pátek jedu za svou nejmladší sestrou, kterážto se nachází v 5. měsíci těhu, tak jsem na ní zvědavá :slight_smile:
25. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jakou dáváš tu laktulózu, prosím tě? Je tolik druhů, že fakt nevím, tak mi poraď, díky :slight_smile: :wink:
25. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina05
Ahojky Pavli, gratuluju a držím pěsti aby vše bylo jak má :wink:
25. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta klasika lacidofil asi 10kč balení, ale je to super.
Jinak zdravím vás všechny... včera na logo super. Míša dostal pochvalu za ukázkové dítko jak se soustředí na činnosti... a jinak mluva v normě jen nácvik dýchání, aby se odbouralo dýchání pusinkou... a následně bude vše OK. že mluví krásně na to jak měl narušený sluch a že hop nemám tolik direktivně řídit.. já a řídit??? :grinning: :grinning: :grinning: domů jsme dojeli až v 18hod a byl moc oédný celou cestu.
dnes nám nepůjde eletrika celý den. tak pojedeme na výlet....
jinak gratuluji k mimi.... :wink: Pavli.
26. říj 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek