• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahojky holky :slight_smile:
tak my jsme vyprocházkovaní a vyspinkaní :slight_smile: a zase kreslíme :grinning: nebo spíš synek :grinning:
venku je fakt bombasticky a jinak já Ladíkovi zatím dávám furt punčochy a rifle nebo mandžestry, zateplený zatím ne, čekám na větší kosu :grinning: zima mu být určo nemůže, já mám jen rifle a je mi teplo :slight_smile:
27. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zateplený mám jen jedny a oteplováky taky :grinning: se pak možná po něčem ještě juknu :wink:
27. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa blbne mi net :-/ furt se chci mrknout na toho spáče :slight_smile: a nezobrazují se mi zase fotky, tak zachvíli no :unamused:
27. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé bobánek :slight_smile: jak se mu chrní :slight_smile: my když nejdeme po obídku spát, tak to u nás tak taky dopadá :slight_smile: ale většinou kolem té 17.00 :grinning:
27. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já míšovi taky dávám jen punčochy kalhoty,m ale ven když si hraje u domu tak šustky...
27. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknětě se to su chci pořídt ovšem MM remptá znamená to kopnout do podlahy a udělat přívod vzduchu a tak a ... uviíme jak to dopadne, ale ne letos... to už je zima...
27. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tu mamku, pak juknu :wink:
27. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dobrá fotka :grinning: :grinning: Začínám být grogy z kluka. Chodíme odpoledne ven, aby se prospal, ale co on pořád teď před tím usnutím vyvádí, to je samý "já chci domů, pojedeme tam a tam, já chci, já nechci" no fakt je na přes prdel teda :angry: Už je to fakt jak za trest ty procházky s ním, vždycky si vymyslí nějakou krávovinu, o které ví, že mu ji nedovolím a pak řve, že? :angry:
27. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - hmmmm pěkný :wink: , já chci taky, ale do paneláku asi ne :grinning: :grinning: :grinning: Přemýšlím, jak vytopit koupelnu, je to děs se v ní v zimě koupat, protože tam není žádné oteplení a je to dost nepříjemné vylézt z vany a mrznout, čím by se to dalo řešit? :wink:
27. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák jsem tu :slight_smile: už i tatin nás opustil a jel na lepší :grinning: tak jdu vás dočíst :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky v koupelce nemáme topení, tak jsme si koupili přímotop a je to fine, hned je teploučko :slight_smile: stál kolem 1000,-
27. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééé Marti no to je nááádhera :slight_smile: to by se mi líbilo :grinning:
27. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty ho dáváš do kočárku spát ? Nebo chodí až odpoledne později ?
27. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :wink:
27. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tu :grinning: my máme v koupelně podlahový vytápění a mnnnnnnňňáááám :wink:
ale krbíček...to je jiný žrádýlko :wink:
venku bylo prima. tedy až na poštu a jednu krávu v obchodě.. Mirek dorazil už ve 3! no kdyby něco sakrýš řekl, mohla jsem si domluvit třeba kosmetiku nebo tak :unamused: já nevím, čím ti chlapi myslí :wink: :wink:
27. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hele přímotop a nebo bych pod dlažbu dala tu podlahovku ten rošt.. co zapneš do eletriky je to super dávají to lidi všude kde mají pocit, že je pořřeba dohřívat prostor... :grinning: jj těším se až si to koupíme a nebudeme muset ankonec kopat MM to pořádně nastudovat aje klid... jen ta cena se mu nezdá bral by tak do 40tis.. :grinning: :grinning:
já byla napoště si pro zrušení rodičáku...
27. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin chloapy nemyslí a kdyby jsi včera sledovala na primě ten pořad jak hádají... odpovědi byl tam Uzel a tento tam vyprávěl, že proč žena neříká rovnou co potřebuje a co ji trápí a néé bude důležitý den.. blabla... prý máme výroční a chci kytku.... :grinning: :grinning: a hlavně při´d včas a nepracuj... :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak já mám výhodu v tom, že mně kosmetička a kadeřnice chodí domů , když potřebuju :slight_smile:
27. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak kadeřnice taky o, ale kosmetika u mě taky průser ale vidím to, že začnu chodit kousek od košly a našla jsme konešně paní na manikuru
27. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám kámošky co to dělají a ty chodí si ještě rády přivydělat někam domů, takže tak, jinak od kosmetičky nic nepotřebuju , jen vytrhat a nabarvit oboči :slight_smile: jinak ho mám jak vyblutý zelí :grinning: a manikůru už neeee, ozkoušela jsem ty nehtíky a moc nedržely,... a nevýhoda byla, že taky v nich šlo prd něco zvednout, sebrat,... :grinning:
27. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě bych tak brala nějakou kámošku co by byla doktorka :grinning: že bysme chodili k ní a Ladík neměl hrůzu pak z doktorek :grinning:
27. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláte :wink: koupete, vaříte,......uklízíte :wink: já se nudím :slight_smile: no čeká mě ale vysávání :grinning: ještě počká hoďku :grinning: třeba :grinning: no budu jíst očima na primě :grinning:
27. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - kurňa to máte v koupelce pohodičku :slight_smile: no my tam máme už dlažbu, takže topení by pod to nehrozilo :grinning: ale přímotop je super a na tu chvilku na koupání stačí naštěstí :slight_smile:
27. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče Many, jak ty to děláš, že se nudíš? :wink:
přímotop je supr. používám na přitápění po bytě. jinak podlahovku jsme dávali při rekonstrukci a moc doporučuji :wink:
27. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, nezlobte se, nemohla jsem tady s vámi být. MM se mnou pěkně vyběhl, zůstal v práci déle, "oplákavají" tam ředitele, který byl odejit a ani mi to nedal vědět, tak jsem tady pořád sama. Nahnala jsem ho až na pevnou linku, jinak bych nevěděla, že nepřijede domů :frowning2: Holky, je to hnusný, ale já už vážně uvažuju o rozvodu :cry:
27. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Jani! Neblbni...! :frowning2: Hele, co se týče chlapů, je otázka, zda si s jiným pomůžeš :grinning:
27. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak v třípokojáči moc práce není :grinning: a Ladík si hraje sám, takže tak :slight_smile: uvidíme až se narodí druhý :slight_smile: a Ladíkovi to snad zůstane a bude pořád takovej hodnej :grinning:
27. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Jani to je mi líto :frowning2: teda ten by potřeboval pořádně za uši :frowning2:
27. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek