Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
18. pro 2008

tak Adamek je ted bez teploty a je mu lip. tak uvidime 🙂
Kamco, na druhou stranu musel byt manza strasna zklamanej, vid?
Marti, ty si dnes budes tak hezky uzivat? tak at to vse bezvadne vyjde 🙂
Jani, ty mas ale divocha 😀 😀

paolin
18. pro 2008

u nas leje, jak z konve. a Mirecek slibil, ze na 4 dorazi domu. ten ma ale stesti 😉

anta
18. pro 2008

Tak jsem ho, Marti, uchovala. Malej teď kouše úplně všechno, slintá jak bernardýn, ale to už trvá nějakou dobu. Vím, že 37 stupňů právě není moc, proto mám též podezření na zuby, je divný, že mi přes den najednou z ničeho nic nespí. 😉

kamca.mazda
18. pro 2008

Jo Paol jak už jsem psala ani se na to večer nedíval v telce a šel spát bylo mi ho fakt líto 😢
Já teď uspala Amy a čekám až přijede a přebere štafetu jedu s kamarádkama dokoupit poslední dárky. Ve dvě razím. Tak si tu hezky pokecejte já vás pak dočtu.

anta
18. pro 2008

Tak jsem byla s malým hodinku venku, fakt by mi doma neusnul a já bych byla si na mašli 😉

paolin
18. pro 2008

tak jsem nakonec zkoncila s Adamkem u doktorky. mel silene teploty a byl uplne hotovy, az apatycky. chudacek ☹ Mudr nas chtela hned poslat do nemocnice na testy. musela jsem ale pro Vitka, takze nakonec je Adam bez ATB a jakmile se zkorsi, hned jedeme. zatim se vecer zlepsil. hrozi nam jinak 3 dny v nemocnici. pry to muze byt nejaka infekce. sakrys, takhle pred vanocemi..mam o nej strach. no, uvidime v noci a zitra. 🙂

Vitova besidka byla fajn. dostali strasne moc darecku a byla to prehlidka videokamer rodicu 😀 Vita rikal basnicku s Eliskou a jeste jednou holcickou, ale nez vubec nastoupili, tak ji Eliska odhrkala 😀 Adamek ted spinka-nespinka. porad se budi. to zase bude noc! alespon Mirek ma zitra jen par pracovnich povinnosti a pak uz bude doma! jupi 😉

holky, zavidim nakupovaci volno. 😀 jestli bude Ada zitra lepsi, beru si pul dne volna a vyrazim taky 😉

anta
19. pro 2008

Dobré raníčko holčinky, tak jsem zase tady. Teď jsem malýho ukecala ke spánku 😀
Paol - to se ti nedivím, že máš strach, to já bych byla taky strachy bez sebe. Držím ti palečky, ať se to zlepší 😉
Haló Marti, kdepak se schováváš? 😀 😀

martinka79
19. pro 2008

Ahojyk jsem tu malinko uklízím jak jinak a pouštím si koledy. 😀

martinka79
19. pro 2008

PAvli ach jo snad to bude lepší moc na tebe myslíme, chtěla jsem ti včera psát SMS jak to dopadlo s besídkou,a le potom jsme si řekla zbytečně ji budeš nervačit. takže dobrý to je dobře. Adámek snad bude OK.
KAmča dokoupila. já včtra nakupila super v jednom dárkové obchůdku na keramiku. moc super asi si vše nechám. přijeli jsme domů až v19hod a poflákali to doma hurá do hajan všichni kompletně do ložnice a spali jak miminka do rána. 😉

martinka79
19. pro 2008

JAni a co zoubky jak si na tom, my slintáme už od 4měs a máme jen 2zuby. 😀

martinka79
19. pro 2008

Jo a jak dopadla Evička? asi se včera opila po podpisu smlouvy a proto tu nebyla. 😝

martinka79
19. pro 2008

pádím vytírat

anta
19. pro 2008

Marti, zatím mám všechny prsty, tak žádné zoubky ještě nejsou, už se ale těším na ten první 😉
Odpočívej a neuklízej furt, malej se ti vzbudí a nadělá ti tam 😀 😀 😀

anta
19. pro 2008

Tak jo holky, mám po drbání, malej spal jen hodinu a našla jsem ho na bříšku, jak se tam vykecává, takže papa 😀 😀

martinka79
19. pro 2008

Jani to je hrůza to náš ještě enspal. já ulízel a on koukala na Tv vyprávěl jim do tv vše co zná papá, ham, paci paci, a všelijaké novoty.teď řve jak protrženej a já jdu na něj.

martinka79
19. pro 2008

tak už chrupe. já jdu snídat.

martinka79
19. pro 2008

PAvli jak je drobkovi?

paolin
19. pro 2008

dobre ranko vsem 🙂
Marti, ty jsi nas andelicek straznicek. co bychom bez tebe delaly 🙂
nakupy bezva? karemiku tu ja taky rada. vsak si to nechej. do noveho domecku to bude jiste parada 😵

jinak Adamek je lepsi. noc bez teplot, lepe odkaslava. ale porad se dusi. vylozene chrlchla, des poslouchat 😀 ted konecne usnul. porad se nosi a nadava u toho. Vita supal naposledy do skolky. ten cas ale desne leti..

jdu se najist a pak vykoupat. treba me povoli ty bolavy zada 😝

anta
19. pro 2008

Honýs sice neřve, ale i tak jsem překvapená, že je vzhůru 😉

paolin
19. pro 2008

Jani, to je sikulka. ale s tim spankem by si to tedy mohl protahnout, vid? 😉

martinka79
19. pro 2008

PAvli udělej adámkovi zábal namazej mo prsa olejem nebo sádel a potom klasika zábalu vážně to pomáhá. tak šup do vany.
No moc jsem ymslela jak to dopadlo, bylo mi líto, že ti nkdo nepomůže my všechny jsme z ruky. 🙂
Ale to je normální matko Jano budeš se divit čsstěji a více. co ty naše dwěti dělají. Náš Michálek asi nikdy nebude mít žádné infekce afty a tak ten se dnes aoblízal vany celou objel dokola byl v ní totiž nás pše a ščekal na prschu a já vysávala aon si tam kldině hobloval své dva zuby a olízal to tam. 😔 😝 😝 😝 😝

anta
19. pro 2008

Ahoj Paol, jsem ráda, že už jste lepší, no spát by trochu mohl, taky bych se nezlobila, ale poslední tři dny to stojí přes den za pendrek 😔

martinka79
19. pro 2008

tak to je blbé ale pendrek je pro někoho moc moc dobrý. 😀 😀 😀 pro mě tedy je blééééééééééé 😖
tak ho vemeš zase holt ven Honzíka chce jet navýlet k babičce, ty pro něj nemáš ještě kufříka a skleněnku? 🙂

martinka79
19. pro 2008

tak jsme snědla lipánka aloupáček a vypila kávičku dnes se cítím nějak unaveně a tak nějak divně. 😖

paolin
19. pro 2008

s tou pomoci je to holky mizerny, co? v utery jsem psala mamce, ze uz jedu na posledni obratky a ona mi napsala "vtipnou" basnicku ve smyslu - vydrz prtka, vydrz. to jo, to my vydrzime. co nam zbyde, ze. vcera jsme se s Mirkem bavili, ze vzdy jedeme na doraz k nejakemu cili-treba ted vanoce a vidina odpocinku. totalne se vystavime a pak z toho mame stejne prd 😝 a ke vsemu-jak clovek vypne, tak se vetsinou slozi. nejak ta dnesni doba v tomhle ohledu stoji za ho..

paolin
19. pro 2008

jejda, Marti! tak si jdi hajnout.

Adam porad chrmle. nechtel do postylky a tak je u me v posteli. no cekam, kdy spadne 🙄

martinka79
19. pro 2008

Kdepka jdu pracovat práce chmury zahání.PAvli to znám a potom si anineužiješ tu krásu, kterou pro děti tvoříš. jé já bych ti pohlídala sbalila kluky a šla ven a potom bych ti dala Nikolku ať doma zaleje kytky a utře prach a pobaví tě.
je to děsné maminka ti napsal dobře. to moje maina mi včera napsla že má splýn. tak jsem jí napsla jdi spát a bude. 😀 že mám já nervy na pochodu je úplně fuk.

paolin
19. pro 2008

Marti, posli fota broucku a nejake PF ti uplacam 😉

martinka79
19. pro 2008

jsi zlatá. 🙂

anta
19. pro 2008

Tak malej stále nespí, oloupala jsem mu mrkvičku na zacpání pusy, aby byl zticha 😀 Chladím mu koustátko v ledničce, aby měl stále pusku plnou. 😉 Matka Jana zní velmi úctyhodně 😀 😀