Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
28. říj 2010

ale v domečku, to máš zase svoje pohodlí,........ no třeba jednou vyhrajeme nějakej ten meloun na dům 😀

martinka79
28. říj 2010

@many ne nebydlíme u cesty pokoje máme do zahrady, ale jk poletují mouchy a trocha prachu bývá jako všude tak je to por mě něrv. myla jsem je často i v bytovce-pako.... 😝
jo domeček je fajn, hodně práce ,a le i radostí. u nás to bylo spontální rozhodnutí... a já se do toho dala sam Michal byl na služebce... a já to rozhodla... parcelu a šlo to.. dřívě jsme nechtěli domek Nikdy. byli jsme zvyklí cestovat.... td bych neměnila, ale chce to tu zahradu... a klid a nijak velkou zástavbu jinak je to i ničem...

martinka79
28. říj 2010

@many až vyhraješ dej nám vědět držíme pěsti 😀 😀 😀 až budeš v tom vytváření udělej razítra z brambor a tiskněte... třeba obrázky rámečky na fotky... pěkný dárek pro babičky.

e.k.t
autor
28. říj 2010

no to co jsem vYhlídla já je v zástavbě a pozemek jako dlaň, ale mělo by to být 5+1 s malým dvorečkem a nějakýma hospodářskýma prostorama, pozemek 317m2 a obytná plocha 180m2

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t no uvidíte.. 😉

martinka79
28. říj 2010

polši odkaz pokud to je na netu...

paolin
28. říj 2010

holky, domečky? to je prima 🙂 Evi, třeba se to TM rozleží 😉
my jsme ze začátku pokukovali, ale s našemi dětmi nehrozí 😀 tak mooožná na starý kolena, jestli se dožijeme 😀 máme teď spíše touhu po pěkné novostavbě a nejlépe velkou terasu nebo menší zahrádku. nebo spíše chatičku... třeba na Malorce nebo tak 😀 😀 tak až na to půjdeme vykrást banku, tak budu myslet na vás a vezmu vám pár melounků taky 😉 😉

many
28. říj 2010

no my bysme furt chtěli vyhrát 😀 ale to bysme měli sázet 😀DDD a my prd 😀

e.k.t
autor
28. říj 2010

no uvidíme, taky je otázka jak to ohodnotí a jaký bude financování ☹

e.k.t
autor
28. říj 2010

many štěstí není tak unavené zatím...

many
28. říj 2010

Evi pěknej 🙂 horší, jestli bude třeba potřebovat hodně oprav, střechu,............... ☹ to je pak peněz a peněz

paolin
28. říj 2010

Evi, to vypadá fakt hezky 😵

martinka79
28. říj 2010

Evi, vypadá slibně a pozemeček taky by byl... cena mě dost děsí, ale ono se to tak pohybuje a min. půl milion do toho vrazíte.. okoukni eletriku jak je vedená ta se teď musí držet norem EU , dále izolace a pak střech a okna... ostatní se udělá kdykoliv.

martinka79
28. říj 2010

no my chlěli dříve kupovat nemovitost u moře.. nakonec jsme postavilsvé... terasa se u nás rýsure a bode přes celý dům takže velká dost.
jo a jinak projeli jsme tenkrát koupi nemovitosti v USA ta by nás te´d zaopatřila a domek tam stál 750tis.

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t a to pení koukám přímotopy tak to chce něco lepšího a to je min. 100tis. 😝 neboj neryju a fandím ti...

martinka79
28. říj 2010

holky teď jsem zjistila, že máme volný pozemek náš soused nebude stavět a prodává to is cihlami na hr. stavbu. haha kdo mě chce mít za souseda... 😀

many
28. říj 2010

no moc to nemůžu poznat, jestli jsou to přímotopy, ale my máme takový doma plynový kamna

martinka79
28. říj 2010

@many jj to jsou plynová kamna na bázi přímotopu...

many
28. říj 2010

😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. říj 2010

mARTI TO NEJSOU PŘÍMOTOPY TO JSOU WAFKY, TO BY ČASEM NAHRADILA PODLAHOVKA A ASI KRB S VÝMĚNÍKEM, OKNA SE MINIMÁLNĚ TY DO ULICE MĚNIT BUDOU MUSET, TO JDE NA SPLÁTKY, STŘECHA ZATÍM ZDÁ SE UJDE, ALE JE TO NA SPOŘENÍ NA REKO

many
28. říj 2010

aha, tomu nějak nerozumím 😀 jsem z toho jojín 😀

e.k.t
autor
28. říj 2010

brrr blbej caps

e.k.t
autor
28. říj 2010

wafky jsou lokální plynová kamínka, to bych do budoucna stejně zrušila, ale pokud jsou funkční, tak bych to nelámala přes koleno

martinka79
28. říj 2010

@many míšo z čeho???
tak to potm za topení 200tis. i s krbem. 😀 😀 okna no to je menší položka,kdxyž nejsi vybíravá barev... 😀 reko neznám... 😀 😀 😀 z toho jsme jojo já.

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t to asi ne, ale protopí se tím dosti... a to je rozhodné..

e.k.t
autor
28. říj 2010

reko je rekonstrukce časem, krov je rovný, ale je možné že kolem okna jsou už takové nekvalitní, topení by bylo až by se našetřilo, je otázka jestli nám půjčí a byt nám zůstane, ten by se časem pronajal, aby se splácel, nebo se bude muset prodat, to se vše teprve uvidí

martinka79
28. říj 2010

já jsem jiné nátury já sice straší domek ano, ale dost bych se vrhla do předělávek hned...

e.k.t
autor
28. říj 2010

okna bílá stačí, neřeším, topoení se uvidí jak to vypadá, podle ceny by se dal koupit ještě jeden přímotop, tj sleva na elektriku a to by šlo, doma tím dotápíme běžně a není to nic strašného