Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
1. lis 2010

chlapečci spinkají. jdu si dát vínko 🙂

anta
1. lis 2010

@paolin 😀 😀 😀 dobrý s tím sexem 😀

e.k.t
autor
1. lis 2010

no hodnota bytu je 1100000-1300000 takže nevidím argumenty mm za průkazné, ano nárůst za plyn a elektriku nic kritického, jen ta dvě přední okna, ty by musely být hodně brzo, jinak bychom se proplatili za topení, nechápu ho, asi má nějaký strach z něčeho co mi nehodlá říct a s tím nemůžu bojovat, ale taky nehodlám trpět to že o mně bude mluvit v narážkách jako o nesoudné osobě, to rozhodně nemá nárok

paolin
1. lis 2010

Evi, to máš pravdu 😒 Jestli se něčeho bojí a k tomu se bojí říct čeho, nemá právo to otočit proti tobě 😖

Jani, krutá realita 😀 😀

e.k.t
autor
1. lis 2010

to víš je to štír a ten když se bojí tak mrská jedulí kolem sebe, ale má smůlu já ho napíchnu na kozoroh 😉

e.k.t
autor
2. lis 2010

tak Joli je zdá se z nejhoršího venku, ještě má nějaký nález na mandlích a ve čtvrtek bude výsledek výtěru 😉

e.k.t
autor
2. lis 2010

tak právě baští dva veliký šufánky polívky z kuřecích hřbetů s nudlemi a spoustou vařené mrkve, a jak jí panečku jede 😉

paolin
2. lis 2010

Evi, tak ale krásně baští! Šikula 🙂
Adamovi je taky líp. V noci měl tedy záchvaty kašle, ale už to není tak šílený. Odpo půjdeme na chvilku ven, když je tak hezky. Přemýšlím, zda dát zítra Vítka na půl dne do školky nebo ještě nee..

e.k.t
autor
2. lis 2010

teď ji přemlouváme ke spaní 😝

many
2. lis 2010

ahojky holky 🙂 tak co je nového 😉

many
2. lis 2010

jééé dětičky jsou ještě nemocinkané ☹ tak ať jsou všichni brzo fit 😉
Evi tak o domečku není ještě rozhodnuto ?
Já čekám až dorazí tatin z pohovoru, zkouší to tady kousek od baráku, to kdyby mu vyšlo, bylo by to super, ale Bůh ví 🙂 a pak si vezme Laďouška na prochajdu a na nákup, tak budu vegetit 😀

many
2. lis 2010

jéé vidím, že u někoho taky funguje přesun času 😀 my spávali do 7.00 až 7.30 a samo, že teď vstáváme po 6.00 😀 ale zase je vše brzo uklizený a může se dřív ven,............ 😀

paolin
2. lis 2010

ahoj holky! zdraví Janička. nefuguje jí net, tak nemůže za námi. 😒

e.k.t
autor
2. lis 2010

Míšo rozhovory o domečku skončili větou mm že soudný člověk by do toho nešel, takže nesoudní jsou i mí rodiče, kteří naznali, že jejich domek je desetkráv horšího stavu a přesto se tam dá normálně žít 😝

e.k.t
autor
2. lis 2010

Pavli, to je mrzuté, ale snad brzo bude fungovat naše sluníčko Janíčko

e.k.t
autor
2. lis 2010

Joluš prý krásně spinká, to není fér, já ji měla pověšenou na krku včera až skoro do půlnoci

martinka79
2. lis 2010

krásnou noc holky, nějak toho mám moc, ale to je moje vina.. nemám si toho tolik brát. jinak pohoda jak doma tak v práci. Mm teď se dává u Pc něco stále hledá snad ne Milenku 😀 😝 to by bylo jeho konec. 😠 😠
janoušku net ti nejde tak to je doma vegetu a vlného času co??? 😀 😀 😀 😀
a jinak co?
Evi ten tvůj M.. je ale trouba ale třeba se ještě rozhodne, neboj holka někdy to je náročné... 😉
Pavli a jak vy? my skoro zdraví a Ok, tedyjako zdravy jsme, rýma nás začala opouštět... 😉

Míšo a co to má tvůj M. za práci? jak dopadl?? to asi ještě neví viď. 😉

zítra na vás juknu pokud budu mít doma pc, umřel nám totiž jinak druhý stálý Pc a tak MM vozí do práce notas, jako by v práci neměl dost PC.... 😀 😀 😀
páček.

e.k.t
autor
3. lis 2010

dobré ráno a dobrou noc, Joli vstává, mm vzbudím a sama půjdu spinkat, je mi nějak blééééé 😠 😝

many
3. lis 2010

Dobré ránko 🙂

many
3. lis 2010

Evi dobrou noc a sladké sny 🙂

many
3. lis 2010

Marti, tak Laďa tam ani nemohl jít, protože musel být dýl v práci 😒 on dělá kontrolora na Unexu (strojírny) a tady kousek od domu je firma, kde se vyrábí nitě, zipy,.... a shánějí sekretářku a nějakýho produktovýho manažera u toho je hlavně potřeba prý práce na pc a řidičák, no za zkoušku nic nedá, ale furt se bojí, že kdyby ho vzali, že pak se musí jednat s vyššíma, že jsou tam někdy blbi,..... 😀 ale to tak je, pokud chceš jít vejš no 😀 tak jsem zvědavá, jestli tam dnes po práci půjde nebo si to rozmyslí a vykašle se na to :-/ no já si myslím, že zkusit by to měl 🙂 ale nechám to na něm 🙂 no a teda kdybych nebyla těhu , tak se hrnu na to místo sekretářky 🙂 kurňa kousek od baráku a práce od 7.00 do 15.30 🙂 ideální 😀 Ladíka bych šoupla do školky, tu mám taky kousek od domu a šup do práce 🙂 no nic, smůla 😀

many
3. lis 2010

jinak hned po ránu mi pěkně stoupl tlak 😠 čučela jsem na zprávy a zase chcou projednávat rodičovský příspěvek ☹ jestli to schválí, tak to bude jen 216 000,- a je jedno jestli bude doma 2,3, 4 roky ☹ takže jsem to počítala že na 3 roky bych brala místo 7 600,- jen 6 000,- to jsou fakt kok..i ☹ furt nám jen berou ☹

anta
3. lis 2010

Ahoj holčinky, tak už jdeme huráááááá 🙂

many
3. lis 2010

ahojky Jani 🙂 super 😀

anta
3. lis 2010

Teda, to bylo nepříjemný, spousta volného času a kde nic tu nic 😀 Bylo mi po vás smutno 😀 😀 😀

many
3. lis 2010

😀 člověk bez netu je pomalu jak bez ruky co 😀 ale toho času, to je fakt 🙂
my se pomalu už chystáme ven v 10 razíme s kámoškou a jejím malým, se kluci proběhnou před spaním 😀

many
3. lis 2010

nechte si dařit , páááááááááááááááá 🙂

anta
3. lis 2010

Jinak, co Honzík papá tu laktulózu, tak kaká každý druhý den. Ale má špatný spaní, vstává brzy, přes den mi nespí a je dost unavený, ale nevzteká se, je statečný a drží, jak se dá 😉

many
3. lis 2010

kuky kuky 😉
téééda Honzík má výdrž a nechodí spinkat 🙂 tak to ti večer brzo vytuhne ne 😉 nebo to zase přetáhne a pak má výdrž 🙂 no my teď taky nejdeme, možná později, přišli jsme z venku , dáme obídek a uvidíme, už mi venku usínal, vypadal, že ani nedojde domů 🙂 ale chtěli jsme lehnout, nehrozí, soused vyhrává Nirvánu, takže nemůžeme zabrat :-/ počkáme, snad zachvíli přestane a uvidí se

many
3. lis 2010

spííííííííííte 😉
tak jsem zjistila, že nudle s mákem synkovi nejedou 🙂 nebo teda spíš se je bojí ochutnat, prý je to špinavý 😀 😀 😀 😀 říkám to je mák 😀DD