Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
12. lis 2010

holky, jsme doma!
Míši, tak přesně to je u nás 😉 s tím kočárem i nakupováním. akorát s vyjímkou, že 2x 😀
v kanclu byla dnes prča 😉 tak to bylo moc fajn. bude se přijímat nový kolega, tak jsem zvědavá 😉 jinak jsem nechala Adámka spát u mamky a přišli až o půl 4, tak mi to fakt pomohlo těch pár hodinek bez něj!
dělám na večeři "placatý brambory v troubě" a pak bude vínečko a nahraju si Vyprávěj, tak se těším 🙂

martinka79
12. lis 2010

kolem roku byl mišáček taky prevít na nákupu chtěl vše okouknout a ošáhnout, ale teď už ne.. pěkně nakupujme a max.. se rozčílí,že nekupuji brumíka... tohomiluje. jinak pohda a jediné nakupování co nesnáší je na sebe oblečení to tedy na něj narvat je boj a vězšinou ani toto neabslovuji a kupuji na netu či po oku. 😀 😝

many
12. lis 2010

@martinka79 - já chci taky noťas 😀

no Ladíkovi se hned spaní upravilo, takž vstáváme zase kolem té 7 a jinak je jedno v kolik jde spát, ať jde v 8,9,v 10 haluz, tak stejně vstane v 7 🙂

martinka79
12. lis 2010

@paolin jéééééé Pavli taky si je asi uděláme akdyž na ně uděláš zakysanku s čenekem tak to je delikatesa... pádím s n\ikolkou por tu kámojdu a dojdu sem...
Jo Pavli jsem moc moc ráda, že jsi si odfrkla... a odpočinula 😉 😉 😉 je to potřeba.

many
12. lis 2010

@martinka79 - jéé tak Ladík je hotová modelka 😀 ten se rád oblíká 😀 a nejvíc miluje kinder vajíčko, furt chce hračky 😀

martinka79
12. lis 2010

@many my musíme ,a le po 6hod vstávat kvůli školce a busu...
zatím čauky... já ti notas koupím... písni si ježíškovi plní všechna přání

many
12. lis 2010

@paolin - jééééééééééé děláš mi chutě 🙂 a vínko zatím taky nemůžu ani cejtit, ale už se těším až chuť dostanu a sklenku malou si dám 🙂

many
12. lis 2010

@martinka79 - hele hoďte přesný recept i s tou zakysánkou jooooooo 😉 nebo to se jen smíchá s česnekem 😉 a myslíte jako bramborový placky 😉

paolin
12. lis 2010

Marti se zakysanou neznám 😉 my děláme máslo s česnekem. jinak syrové brambory na tenká kolečka-cca 2mm, šup s tím na plech a šup s tím do trouby. dávám na max. trochu to trvá, ale kluci toho sežerou mraky 😀

many
12. lis 2010

jo,jo tak to je na způsob jednoho moc dobrýho mexickýho jídla, co jsme měli, už je to pár let, - chudý mexikán - to byly brambory na plátky a k tomu omáčky různý i nějaká s česnekem 🙂 to byla mňamka, ale už je to pár let 😀

many
12. lis 2010

no nic, mizím , tatin se chystá na zábavku a mně už je zle, takže do vany a pak lehnu k telce a půjdeme zase brzo s Ladíkem do hajan, tak si tu nechte dařit 🙂 no bodl by mi ten noťas 😀
tak pááááááááááá a pozdravujte dětičky 🙂

martinka79
12. lis 2010

no jasná věc přesně jak píše.. Pavča k tomu zakysanka třeba s trochou jogurtu nebo majolky a čenek sůl a sýr jakýkoliv a na ty brambory natřít as torchu zapéct fakt chutovka. 🙂

martinka79
12. lis 2010

@many pá a notas bude na vánoce

e.k.t
autor
12. lis 2010

tak makmu jsem dovezla, vyzvedla jsem dárkové kalendáře a fakt jsou moc pěkné no a už se tu večeří, Joli teda moc ne tak doufám že je v pohodě aq nechystá nse na nás zas e nějaká chorob a

anta
12. lis 2010

@martinka79 - Marti, s tím spaním si teda můžeme podat ruce, i když v půl pátý se nebudím, ale kdo ví, zda to nepřijde 😉

e.k.t
autor
12. lis 2010

Tak Joli i mamka spinkají, já peču na zítra chleba ačekám jestli se mm vrátí

anta
13. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík opět hudlal od půl šestý, je to možný? Je taky občas protivný, tak jsem ho vyhnala s tátou ven 😀 😀 😀

paolin
13. lis 2010

ahoj holky! Jani to bude období. Vítek přes půl roku vstával o půl 5 - ještě ke všemu v zimě 😝 a to se v noci ještě budil. až od 3 let se naučil konečně spát celou noc a vstávat docela rozumě 😉
my byli dopo venku a je tam nááádnerně 🙂 táta šel do práce, tak až se Adam probudí, vyrazíme asi za ním.

many
13. lis 2010

ahojky holky 🙂 jdu za váma 🙂 jsem myslela, že po obídku zaberu a nejde to 🙂 tak spí jen chlapi 🙂 a já vás jdu dočíst 🙂

many
13. lis 2010

jo,jo venku je fakt krásně 🙂 taky jsme ráno byli na nákupu, taková menší prochajda , se tatin vklidu prospal 🙂 no moc jste toho nenapsaly 🙂 asi nebylo moc času na net, že 🙂

many
13. lis 2010

Jani to máš teda brzo budíček a v kolik chodí spinkat ? A co ty ?

anta
13. lis 2010

@many - chodí spinkat jakoby o hodinu později, no ale budí se stále ve stejný čas jako před změnou času. Já chodím spát v 21,30 hodin 😉

many
13. lis 2010

tak to jo, tak to se aspoň vyspíš, když je budíček tak brzo 🙂 no co se dá dělat, že

martinka79
13. lis 2010

čusík holky dopo nebyl čas malinko jsem tu šolichala domácnost a vařila. a za chvilku pofrčíme SI VEN NA KOLO... Mm se bude kukati na formule.

many
13. lis 2010

holky máte doma některá plastovou skluzavku 😉 přemýšlím, že Ladíkovi na vánoce, na jaře by se šoupla na zahrádku 🙂
http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=1136089
nejlevnější co jsem našla a je taky pěkně dlouhá oproti jiným 😉

martinka79
13. lis 2010

@many nemáme my budeme kupovat tu co se zavěsí na budovanou věž, jelikož tuto jsem měla na Nikolkua a hrožzně s tím děti pak zlobilya přenášeli a bylo akorát o úraz tak šla do MC u nás
ale je dobrá sice nic moc dlouhá Míša ji mají v MŠ a to jen fr..... ale asi jako dárek fajne...

many
13. lis 2010

http://www.toysland.cz/zbozi/4610/SMOBY-Detska-...
tady ta je taky dost dlouhá, ale na schování do boudy asi až moc 😖

paolin
13. lis 2010

Míši, my máme doma. kupovali jsme ji jako dárek pro Vítka, když jsme se stěhovali. pak ji dáme třeba na chatu nebo prodáme. Vítek mě dnes honí, jak zdutou kozénku 😠 nejdřív honem dělat jmenovky na vánoční dárky, pak zase perníčky.. těsto na ně se mi 2x zdrclo a to jsem je dělala dle návodu! jsem myslela, že mě střelí...tak perníčkujeme, ale půjdu za chvíli vzbudit Ádu, tak to pak bude pěkný mazec, páč bude chtít taky perníkovat 😀

many
13. lis 2010

no Marti, bodla by nějaká menší, kterou můžeme pořád schovávat, aby jí na zahrádce nikdo nečobl,stím počítám, že jí budou tahat,.... 😖 prostě budou muset poslouchat a my po nich budeme furt řvát, že nesmí 😀

martinka79
13. lis 2010

@many to jo.. uvidíš já bych vzla tu první za prima cenu...

@paolin my budem perníčkovat příští týden a ve svátek budu péct chaloupky... te\´d se jdeme chystat ven.