• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
http://www.zbozi.cz/p20355-thomas-masinka-tomas-na-baterie/?q=MA%C5%A0INKA%20TOM%C3%81%C5%A0%20na%20baterie&sId=LNTQRB6Uw5yCSnFJs7Gk&r=hp&thru=&productName=THOMAS%20Ma%C5%A1inka%20Tom%C3%A1%C5%A1%20na%20baterie

jen nakukuju a mizím, nechte si dařit ,
Marti zítra hodně sil :frowning2: a zoubek u Nikči ať je v poho, držím pěstičky
Evi zítra máš volno ? Nebo zase do práce ?
14. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti skladem 2 kusy, tak honem honem, už bych jí taky brala, ale nevím, jestli jí nekoupí ta tetka, takže přinejhorším po novém roce :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka79
ach ty děti to je pech, tak snad bude dobře
14. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj zítra mám rádoby volno, musím k dr, do Pardubic, pro balík, pro léky, nakoupit a navíc mám auto pohotovost, sestřenku totálně zrazuje koleno, tak kdyby volala abych šupem pro ni frčela
14. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many díky moc už je skladem jen jedna.. :slight_smile:
14. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi užij si den, :frowning2: snad to bude se zubem OK.
14. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, dnes Honzík vstával až v 6,50 hodin! Přivítal mě velkým hovňákem a není divu, protože opět 5 dní nekakal, mám z toho hlavu jak pátrací balón, tak jsem se rozhodla, že se objednáme k dr. na konzultaci ohledně stravy, protože mě to fakt trápí :wink:
15. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :slight_smile:
Evčo- tak přeji, aby sis ten den spíš užila s Jolankou a v klidu bez honění :slight_smile:
Marti - super :slight_smile:
Jani - téééda, to je nářez, když tak dlouho nekaká, u mimča je to normální, že, ale on už je asi velkej na to :confounded: tak držím pěstičky a co ovoce, jde mu hodně :wink: mandarinky, jablíčka,.... ?
Teda Ladík tlačí každý ráno na záchodě, vypije kakao a pak letí :grinning: tak držím pěsti ať to dobře dopadne a poradí :slight_smile:
my se projdeme ráno k zubařce, ať mi šoupne razítko do těhu průkazky :grinning: uděláme si procházku po městě a potřebuju jen pečivo, chlapi včera nakoupili no a balící papíry na dárky :grinning: toď vše :grinning:
15. lis 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - holka, já ti nevím, co dělá. Možná mu nedělá dobře obyčejné mléko, nevím, fakt nevím, ale jsem z toho fakt už teda na šišato. Uvidíme, co poradí. Možná mu dávám něco, co mu brání v kakání a nevím, co to je. Proto to potřebuju konzultovat s dr., aby mi řekla, čemu se vyhnout. Ráda to udělám a Honzík je též rozumný. Ano, jí ovoce i zeleninku a stejně to ale nepomáhá.
15. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kakání může bránit plno věcí :confounded: ale plno věcí mu může pomoct, tak uvidíš a pije hodně, ten litr , litr a půl by měl vypít za den,
15. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že i staví takový smetanový jogurty tučný,...... a hlavně sladký, ale to mu taky myslím ty nedáváš, no uvidíš, ať má bobánek klid
15. lis 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - on jogurty moc nepapá, jí activie, ale papá taky tvaroháček a to právě nevím, jestli to nestaví.
15. lis 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvaroh možná jo, ale určo nesní tak moc ne ? Ladík to taky baští rád.
No třeba doktorka řekne, že je vše ok a nevadí to ještě :confounded: a bolí ho to , když pak tlačí ? Nebo to kaká úplně v poho i po 5ti dnech ?
15. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - kaká v pohodě, ani si nestěžuje na bolesti bříška, prostě nic, jakoby se nic nedělo, to mě taky zaráží, achjo, je to trápení. A co piškoty? Ty taky staví?
15. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nevím :confounded: ale to jsou jídýlka co děti normálně jí :confounded: počti si a možná to ani nemusíš řešit, nečetla jsem to celý :wink: no já vím, že je potřeba hlavně dost pít, to je tak i u dospělých že :slight_smile: já teď taky zase pěkně trpívám v těhu :confounded:
15. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tě asi uklidní ty stránky :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - pije, dohlížím na to, aby pil, starám se o něj asi dobře, díky za odkaz, juknu na to :wink:
15. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink: no to si piš, že se o něj staráš dobře :slight_smile: si správná máma :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si trošku vylepšila ksichtík :grinning: posnídáme a asi povalíme už ven :slight_smile: oběd máme ze včera, jen hranolky dodělám v troubě, takže času dost a uklízelo se tak včera, takže padla :grinning: akorát teda prach :grinning: tak ten počká do odpoledne :grinning:
15. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uklidnilo mě to vcelku, panč vidím, že nejsme jediní, koho to trápí, to mám hrůzu z toho, až půjde do školky, že se to bude opakovat :unamused: Díky za pochvalu, fakt se snažím, vědomě mu samozřejmě neubližuji, ale asi někde tu chybu dělám. Taky může být z toho, že neměl ty plínky, ale slipy, může to být psychické, chjo haranti nás utrápí :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, tak Joli nás vzbudila až o půl osmé, takže pohoda a to usla o půl deváté
15. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sestřenka má Domču o měsíc mladšího jak je Ladík a ten taky kaká jedině do plíny nebo do slipů :frowning2: na nočník a na záchod nehrozí :frowning2: takže chce to asi čas no, každé dítě je jiné
15. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - ahojky :slight_smile: tak to jste se pěkně prospali :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co vy vůbec druhý :wink: :wink: :wink: :wink: zatím neee :wink: nebo už nechcete ani ?
15. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no tak to bych na ten ksicht potřebovala extra žehličku :grinning:

@e.k.t - to je super, jůůůů :wink:
15. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nebude další.
15. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prdlajs :grinning: seš pěkná holka :slight_smile: já bych taky potřebovala víc, ale prdím na to,jen řasenku a tužku :slight_smile: a nemám ráda zmalovaný ksichtíky moc :grinning:
15. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani roku utíkají, že :confounded: mně i doktorka říkala, jééé další chlapeček :slight_smile: tak třetí bude holka a já říkala, to nééééé :slight_smile: a ona nikdy neříkejte nikdy :grinning: ale já už skrz věk bych nechtěla :confounded: abych v 50ti se rozčilovala s pořádným puberťákem :slight_smile: ale i tak mě to možná nemine :grinning: teď jsem měla 30 :grinning:
15. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek