• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
M9šo to já věřím, že někdo jezdí už ve třech letech, ale co nic mu neuteče tomu mému prdelíkovi a kdo by se mnou chodil po horách a boboval? :wink:
Evi jasná věc čistota musí být. :grinning:
Janoušku ty to máš doma zařízené chlapy jsi vyhodila ven to u nás nehrozilo, ale už jsme po obědě a půjdeme odpočívat.
dělá se těsto na šátečky. a zadělám na perníčky.
17. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - to víš, někdo musí být generál :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jasná věc já to vzdávám generálem jsem jen v práci doma jsem za sebe.
17. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás se negenerálí, to vyvolává vzteky na podlaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zvědavá naplnila jsem pekárnu směsí na kynuté těsto na housky, no to jsem opravdu zvědavá
17. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jakápak to směs???
já udělala jablečné a povidlové rohlíčky
17. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mléko máslo vejce hladká mouka drždí sůl a troška cukru, tak jsem zvědavá dělám poprvé
17. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
kluci jeli na kole na průlezky, tak jdu za váma :wink:
17. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je super, že Honzíček spává dýl, tak držíme pěstičky ať mu to vydrží :slight_smile: se aspoň dýl prospíte trošku :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka dnes peče o 106 :grinning: šikulka :slight_smile: veliká :slight_smile: jinak s tím lyžovaním jasnačka :wink: i v 5ti není pozdě :wink: a ty lyžuješ nebo snowborduješ :wink:
17. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa u Evičky se taky peče :slight_smile: šikulky šikovný :slight_smile:
Jani co my :slight_smile: mně se nějak nechce nic :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co :wink: upečený :wink: nebo už pomalu i snědený :wink:
17. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no toť otázka, zda péct či nepéct, když Honzík nemůže nijaký extra sladký :confused: :slight_smile:
17. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - já se spoléhám na Martinku a na Evičku, že mi něco pošlou kurýrem, určitě toho budou mít hodně, viďte holčičky? :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo už pomalu ucítíme doma tu vůni od nich :slight_smile:
právě Jani, já když upeču, tak musím rozdat po rodině pak, protože Ladík ani Laďa moc nepojí,, tatin se nechce moc cpát, tak jen ochutnává a Ladíček málo , jen teda jablečný perníček, ten mu jede, to pak jí 3 dny, ráno , odpoledne a večer :grinning:
kluci už jdou domů :slight_smile: už je slyším na chodbě :slight_smile:
17. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás je vykynuto a upletýnkováno, čekáme půl hodinyx než nakynou a než se rozpálí trouba, hotovo bude tak za hodinu a je toho 15 malých houstiček
17. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u vás e dělají dobrůtky? :wink: přidávám se do řady na výslužky za Janičku :grinning: já budu péct, leda by si někdo kluky na chvíli vzal. což si neveme, takže péct nebudu :grinning:
jinak Adámek má teplotu. krom toho nic jiného, tak uvidím, co to bude. zatím tipuju střevní chřipku. má totiž fáze hrací a fáze kňourací a ležící na mně. no. už byl skoro 14 dní zdravý, tak je asi čas, aby byla zase nějaká choroba :wink: :rolling_eyes:
17. lis 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Mirek docela zváld kanclík, tak jsem ráda. on asi taky :grinning: za chvíli jde na voliš, tak valím za klukama. mějte prima večer!
17. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 jo Marti, kdybys poslala nějaké ty kontakty na ubytko na horách, budu moc ráda :slight_smile:
17. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak 15 minut se první popečou a uvidíme, asi udělám fotočku
17. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé Adámek začíná stonat :frowning2: tak ať se toho rychle zbaví bobeš :frowning2:
áááá u Evky už bude zachvíli ochutnávka :slight_smile: a nebudete tomu věřit, ale tatin šel do sklepa pro jabka a dostal chuť na štrůdl :slight_smile: minule mu můj taťka říkal nějaký dobrý receptík, tak mu volal a dává se do toho :slight_smile:
17. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak žitná mouka moc nenakynula ale jinak dobrý
17. lis 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm nebylo to špatné, moc nezbylo, jů to nám v noci bude blééé
17. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - pěkný , chutný :slight_smile: šikulka :slight_smile:
tatin už taky válí těsto, tak počítám za půl hoďky budeme práskat ušima nebo za třičtvrtě :grinning:
17. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zase zabalila pár dárečků :slight_smile: přišel Avon :slight_smile: a odpoledne jak synek spal, tak jsme postavili stoleček a bomba :slight_smile: je fakt suprovej :grinning:
17. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus hplky já nadělala rohlíčky plněné jablečnou nádivkous mandleli kešu a ořechy, a druhá várka s povidlya zbytek nádivky se použil na jablečné lívance. poslala jsem kámošce co vzala Nikolku do toho bazénu,přijela nadšená a spokojená. Mišáček spí od 18:15hod a dnes mi jedl snad poprvé pomeranč sám... sem čuměla on totiž na ovoce krom banánu a jablek není... a samo domácí jahody. :wink: posílám vám ochutnat...

@many sem ráda, že se stolek líbí...

@e.k.t šikula taky peču housky a u nás jdou na dračku stále... momentálně je milují navrch se šunku či sýrem
@paolin vyhledám a pošlu...
@anta ale jablčené lívance může.. :wink: nebo ovesné suši...
17. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many se někdo má-... chlap peče to u nás Ne, ale nemůžu chtít po MM vše :grinning: i když proč ne. jdu mu to oznámit a jsem zvědavá ajk se k tomu postaví.¨čusík jinak zítra mě čeká práce a porada. blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já je dělala poprvé a z žitné mouky, ale moc nenakynuly, tak to příště udělám z pšenice
17. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t dělám je obyč.. a dávám majonezu jsou super lehounké a douho měkké.
17. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek