• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
18. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo to tady u nás taky bývá dost často rozglábeno :angry: ale nasraný ve vchodě jsme měli jen jednou a naštěstí jsme úklid neměli :confounded: v zimě taky roglábený, hlavně, že se topí :angry:
tak já něco požehlila, žemlovka se peče a Ladíka pošlu chrupkat a dožehlím zbytek, už je tam toho jen pár :slight_smile: spát jsme ho už včera donutili jít samotnýho, takže v tom dnes budu pokračovat :grinning: chvilku mrčel, ale pak pochopil, že neustoupíme a může být rád, že mu necháme otevřený dveře :grinning:
18. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak postel a pyžamo se pere, potah matrace je suchý a povlečený a ložní je taky čerstvé a prdela si dala snídaňooběd omáčku s bramborem, teď do toho čistýho zalezla a prý bez plínky :angry: a mlíko a rákosníčka, no to jsem zvědavá, mm jel do Olmiku s autem opravit výfuk, musíme tento měsíc na techniku fůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jsem zvědavá
18. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začalo pršet, achjo, to zase budeme smrdět doma :sweat_smile:
18. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tady je taky šeredně už od včera, takže na řemeslný trhy jsme nejeli, mm jel dnes do Olmiku sám no a zítra teda uvidíme
18. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už smrdíme a tátu máme taky v Olomouci :grinning:
Adam zase hučí. dnes není tak střelený do palice, jak mu ještě není OK. ale snědl toho požehnaně! udělal jsem opět placaté brambůrky v troubě, aby měl lehčí jídlo. pak to zapil actimelem, tak snad se z toho nepos.. :grinning:
18. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu za váma :wink: vyžehleno a synek sám pěkně usnul :slight_smile: mám zatím padla :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď nějakou dobu neprší, tak pokud pak nezačne, tak se s Ladíkem až se vyspí projdem do obchodu něco pokoupit
18. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to taky venku vypadá líp. pro Vítka jdu pospa, tak snad to bude v klidu. přemýšlela jsem nad tím Adamovým řvaním a nejvíce dělá histerku, když máme jít pro Vítka do školky. říká Bubu ne, Bubu ne a pak je ta hodinová scéna. tak snad ho to brzy přejde. dřív se do školky těšil.
18. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli on se tam něčeho bojí nebo co :wink: :frowning2: to nechápu
18. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PANE BOŽE DĚKUJI TI ZA TO ŽE MI NENÍ FAJN A ŽE JSEM ZŮSTALA S JOLI DOMA

martin nevím jak ale zorsekal auto v mohelnickým kopci, je zdá se v pohodě, chtěl číslo na odtahovku, no celá se klepu a jsem fakt ráda že jsem nikam nejela a že jsme s Joli doma
18. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Cože? A je v pořádku?!
18. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - tak ještěže to dobře dopadlo a je v pořádku i on
18. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
synek je vzhůru, tak mizíme, pááááááááá
18. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honzík se pokakal a papá u toho švestkovou kaši a hovno na zadku :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad jo, nemám žádný info.
18. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - no to musí být pěkný opruz, fuj, tak ať je hlavně v pohodě manžel :frowning2: :wink:
18. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třepu se bez informací jak osika, navíc bez auta nevím jak budeme tu práci a hlavně dojíždění a střídání se u ní stíhat, je mi skoro do breku, navíc jediné co vím je že mi mm volal a že chce poslat číslo na nějakou odtahovku, jinak nevím vůbec nic
18. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třepu se bez informací jak osika, navíc bez auta nevím jak budeme tu práci a hlavně dojíždění a střídání se u ní stíhat, je mi skoro do breku, navíc jediné co vím je že mi mm volala že chce poslat číslo na nějakou odtahovku, jinak nevím vůbec nic
18. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, to je mi fakt líto :frowning2:
18. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi šmarja! hlavně, že Martin volal a nestalo se mu nic vážného! na auto se teď vys... to se nějak pořeší.
přesně vím, jak ti je, ale zkus zůstat v klidu kvůli Joli, ať nic nepozná. on se určitě brzy ozve, musí být v šoku.
18. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Evi, kdyby něco, mohl by u Olomouce ještě být Mirek.
18. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neozývá se, poslala jsem mu sms s číslem na asistenci od poviného ručení, číslo na místní odtahovku a dotelefonovala jsem s jeho taťkou, že když zavolá tak hned vyjede, že s tím počítá, tak snad dorazí, ale ta černá díra informací mne fakt dostává, Joli je dle mojeho mozku zlobivější, ale myslím že to jen víc řeším, no netrestám seřvu a vyčítám, ale teď si dala sýrové motýly, tak zase dobrý, já jsem uběhavkovaná až to hezký není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
on teď určo řeší situaci. zavolá, jak bude moct. já vím, je to strašný :frowning2: jestli tam pojedou policajti, bude to nadlouho.
Mirek se ozval. prý je tam strašná mlha a říkali v rádiu něco o problémech u Mohelnice. ptala jsem se, co přesně říkali. až budu vědět, hned napíšu.
18. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huráááá zpráva, sedí v rychlíku a je na cestě domů. telefon nebere. no ale asi mu moc není když jede vlakem
18. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to bylo asi ono, v rádiu říkali že se to pomalu rozjíždí, tak to bylo asi uhotoveno.
díky za účast
18. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf teda! jen to někde naštěstí omotal o strom nebo tak.
18. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uvidíme, hlavně že se to obešlo bez mé a Joli účasti
18. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t to bylo velké štěstí!
18. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pokud to dobře půjde tak kolem 17 bude doma
18. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda, no stejně příjemné to není
18. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí