Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. lis 2010

@paolin 😀 😀 😀

many
18. lis 2010

jo,jo to tady u nás taky bývá dost často rozglábeno 😠 ale nasraný ve vchodě jsme měli jen jednou a naštěstí jsme úklid neměli 😖 v zimě taky roglábený, hlavně, že se topí 😠
tak já něco požehlila, žemlovka se peče a Ladíka pošlu chrupkat a dožehlím zbytek, už je tam toho jen pár 🙂 spát jsme ho už včera donutili jít samotnýho, takže v tom dnes budu pokračovat 😀 chvilku mrčel, ale pak pochopil, že neustoupíme a může být rád, že mu necháme otevřený dveře 😀

e.k.t
autor
18. lis 2010

tak postel a pyžamo se pere, potah matrace je suchý a povlečený a ložní je taky čerstvé a prdela si dala snídaňooběd omáčku s bramborem, teď do toho čistýho zalezla a prý bez plínky 😠 a mlíko a rákosníčka, no to jsem zvědavá, mm jel do Olmiku s autem opravit výfuk, musíme tento měsíc na techniku fůůůůj 😝, tak jsem zvědavá

anta
18. lis 2010

Začalo pršet, achjo, to zase budeme smrdět doma 😅

e.k.t
autor
18. lis 2010

no tady je taky šeredně už od včera, takže na řemeslný trhy jsme nejeli, mm jel dnes do Olmiku sám no a zítra teda uvidíme

paolin
18. lis 2010

my už smrdíme a tátu máme taky v Olomouci 😀
Adam zase hučí. dnes není tak střelený do palice, jak mu ještě není OK. ale snědl toho požehnaně! udělal jsem opět placaté brambůrky v troubě, aby měl lehčí jídlo. pak to zapil actimelem, tak snad se z toho nepos.. 😀

many
18. lis 2010

tak jdu za váma 😉 vyžehleno a synek sám pěkně usnul 🙂 mám zatím padla 🙂

many
18. lis 2010

u nás teď nějakou dobu neprší, tak pokud pak nezačne, tak se s Ladíkem až se vyspí projdem do obchodu něco pokoupit

paolin
18. lis 2010

tak u nás to taky venku vypadá líp. pro Vítka jdu pospa, tak snad to bude v klidu. přemýšlela jsem nad tím Adamovým řvaním a nejvíce dělá histerku, když máme jít pro Vítka do školky. říká Bubu ne, Bubu ne a pak je ta hodinová scéna. tak snad ho to brzy přejde. dřív se do školky těšil.

many
18. lis 2010

Pavli on se tam něčeho bojí nebo co 😉 ☹ to nechápu

e.k.t
autor
18. lis 2010

PANE BOŽE DĚKUJI TI ZA TO ŽE MI NENÍ FAJN A ŽE JSEM ZŮSTALA S JOLI DOMA

martin nevím jak ale zorsekal auto v mohelnickým kopci, je zdá se v pohodě, chtěl číslo na odtahovku, no celá se klepu a jsem fakt ráda že jsem nikam nejela a že jsme s Joli doma

anta
18. lis 2010

@e.k.t - Cože? A je v pořádku?!

many
18. lis 2010

@e.k.t - tak ještěže to dobře dopadlo a je v pořádku i on

many
18. lis 2010

synek je vzhůru, tak mizíme, pááááááááá

anta
18. lis 2010

Holky, Honzík se pokakal a papá u toho švestkovou kaši a hovno na zadku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2010

Snad jo, nemám žádný info.

anta
18. lis 2010

@e.k.t - no to musí být pěkný opruz, fuj, tak ať je hlavně v pohodě manžel ☹ 😉

e.k.t
autor
18. lis 2010

no třepu se bez informací jak osika, navíc bez auta nevím jak budeme tu práci a hlavně dojíždění a střídání se u ní stíhat, je mi skoro do breku, navíc jediné co vím je že mi mm volala že chce poslat číslo na nějakou odtahovku, jinak nevím vůbec nic

e.k.t
autor
18. lis 2010

no třepu se bez informací jak osika, navíc bez auta nevím jak budeme tu práci a hlavně dojíždění a střídání se u ní stíhat, je mi skoro do breku, navíc jediné co vím je že mi mm volal a že chce poslat číslo na nějakou odtahovku, jinak nevím vůbec nic

anta
18. lis 2010

Achjo, to je mi fakt líto ☹

paolin
18. lis 2010

Evi šmarja! hlavně, že Martin volal a nestalo se mu nic vážného! na auto se teď vys... to se nějak pořeší.
přesně vím, jak ti je, ale zkus zůstat v klidu kvůli Joli, ať nic nepozná. on se určitě brzy ozve, musí být v šoku.

paolin
18. lis 2010

jo, Evi, kdyby něco, mohl by u Olomouce ještě být Mirek.

e.k.t
autor
18. lis 2010

no neozývá se, poslala jsem mu sms s číslem na asistenci od poviného ručení, číslo na místní odtahovku a dotelefonovala jsem s jeho taťkou, že když zavolá tak hned vyjede, že s tím počítá, tak snad dorazí, ale ta černá díra informací mne fakt dostává, Joli je dle mojeho mozku zlobivější, ale myslím že to jen víc řeším, no netrestám seřvu a vyčítám, ale teď si dala sýrové motýly, tak zase dobrý, já jsem uběhavkovaná až to hezký není 😝

paolin
18. lis 2010

on teď určo řeší situaci. zavolá, jak bude moct. já vím, je to strašný ☹ jestli tam pojedou policajti, bude to nadlouho.
Mirek se ozval. prý je tam strašná mlha a říkali v rádiu něco o problémech u Mohelnice. ptala jsem se, co přesně říkali. až budu vědět, hned napíšu.

e.k.t
autor
18. lis 2010

huráááá zpráva, sedí v rychlíku a je na cestě domů. telefon nebere. no ale asi mu moc není když jede vlakem

e.k.t
autor
18. lis 2010

jj to bylo asi ono, v rádiu říkali že se to pomalu rozjíždí, tak to bylo asi uhotoveno.
díky za účast

paolin
18. lis 2010

uf teda! jen to někde naštěstí omotal o strom nebo tak.

e.k.t
autor
18. lis 2010

no uvidíme, hlavně že se to obešlo bez mé a Joli účasti

paolin
18. lis 2010

@e.k.t to bylo velké štěstí!

e.k.t
autor
18. lis 2010

tak pokud to dobře půjde tak kolem 17 bude doma

e.k.t
autor
18. lis 2010

to teda, no stejně příjemné to není