• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak já taky letím tak zatím papa :wink:
19. pro 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pa pa pa pa pa
19. pro 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDEPAK NEBĚHEJ TAM jinak nám lezou 4zuby naráz a je to šílené už jsou naběhlé přes dáseň.
19. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte čauky my jdeme spát tedy Mišák. Nikolka je na návštěvě dnes si to protáhla já na nepečené cukroví nebo želhení tos e uvidí.
19. pro 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak jsem z pervního proškolení a návštěvy rodičů MM zpět, byli jsme vyměnit dárečky, aby holky neviděly šachy 24 přes poledne jek tam budeme :wink:
19. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééééééééééda tolik zoubků :slight_smile: no měla bych Ladíkovi taky tu pusu projet :grinning: vůbec to nesledujeme :grinning:
ahoj Evi :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer, holkyy!
chlapecci uz spinkaji. Adam po hodine uspavani! a stejne se bude urcite budit. ma medicinku na kasel a pry po tom ma byt trochu neklidny. trochu? :angry: to by me zajimalo, jak ma vypadat velmi neklidne dite. tohle je neco silenyho :angry:
tak vsem klidnou noc a odpocinkovy vykeeend!
19. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík mi pomalu usíná,tak jsem zvědavá,kdy bude jeho první budíček,teda v kolik :unamused:
19. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek je marod :frowning2: tak ať je do vánoc zdravý nebo i dřív,to bude nej :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tobě taky přeji klidnou noc a pěkný víkend :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc a sladké sny :slight_smile: vy už asi všechny chrupkáte a nebo odpočíváte u telky,že :wink: taky zachvíli skočím asi do sprchy a půjdu chrnět :grinning:
19. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krásné sny maminy. já dožehlila. mezitím stihla tisíc jiných aktivit a teď na mě čeká latté co mi udělal MM. tak jdu na něj k Tv.opatrujte se
Pavli, many kklidnou noc.
Evi tobě klidné spaní po školení.
Jančo tobě klidnou dlouhou noc až do rána do pěti. :grinning:
19. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky a dobrou vám všem :wink:
19. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, tak už tu straším, s výborným čajíkem :wink:
20. pro 2008 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, já tu již taky straším a eťe bych pinkala...uaaaaaaaaaaaaaaaa.....
20. pro 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou, to předtím psal manža :grinning: Dnes jsem trhla rekord ve vstávání, vstávala jsem ve čtvrt na šest, to je docela lepší než v půl pátý :grinning: :grinning:
Ahoj Marti, neuklízej :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já neuklízela já se válela do teďv posteli,Míša si hrál s žirafou.
20. pro 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno, tak ty jsi dens mohla spát déle,hurá. :slight_smile: jdeme snídat.
20. pro 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti závidím, já s malým nikdy v posteli nelehávám, nikdy jsem to ještě nezkusila, tak ani nevím, jestli by tam se mnou vůbec vydržel :slight_smile: :wink: Dobrou chuť :slight_smile:
20. pro 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkus je to milé. Někdy po mě pěkně leze,ale já to vydržím. Pěkně se pomazlíme hrajeme si a potom hurá vstáváme. :slight_smile:
20. pro 2008 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to poléhání někdy provozujeme taky, ale dnes už jsem po ranním krmění ve 4 neusnula tak jsem si udělala snídani a čekám jestli se prdelka vzbudí nebo jestli bude chrníčkovat nevím do kdy když tam nejsem :sweat_smile:
20. pro 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěkné. Zrovna tady hudlám do manžela, abychom si dárky rozbalili 24., ale nechce povolit, hajzlík jeden :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je z ameriky? tam se rozbaluje 25.12. :wink:
20. pro 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To není féééér, když nespím tak ještě chrnííííííí :angry: , no tak asi jdu nakoupit :sweat_smile:
20. pro 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znám, že člověk, když se mu zrovna nechce spát, tak dítě spinká jak zabitý :grinning: :grinning:
Byla jsem nakoupit, koupila jsem malému knížečku do vody, která píská a takovou tu hračku, jak se koulí a nedá se porazit, protože má v sobě nějaké to těžítko nebo coa hraje to taky. Tak si myslím, že malý bude mít hezké vánoce :wink:
20. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a manžel není z Ameriky, někdy mi spíš přijde, že je z Mimoně :grinning: :grinning: :grinning: Ale pšššššt bo jsem dcera smrti :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimoň je ruské město teda bývala tak to buď ráda že nečekáte na Dědu mráze do 6.1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, budeš se divit, ale málem už to navrhl :grinning: :grinning: :grinning: To už bych tedy počkala do 12.1., protože to mám narozky, tak bych to vzala z jedné vody na čisto :wink:
20. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raději to nepiš co kdyby to četl?
20. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek