Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2010

@anta Jani to víš že to mršce myslí a jak je empatická, asle místo aby byla hodnější když nejsem fit tak zkouší jestli jí povolím, ale to má smůlu, nene nic nepovolím 😀

paolin
19. lis 2010

@many Míši, klidně dovolenkujte. důchodu se stejně nedožijeme 😀 😝

many
19. lis 2010

@e.k.t - no hold někde, když se sere, tak se sere ☹ budu se modlit, ať se z toho hlavně kámoš dostane a pak se můžou snažit o další mimi, takový lidi si to zaslouží pořádně

many
19. lis 2010

@paolin - to teda jo a nikdy nevíš, co se ze dne na den může stát ☹

paolin
19. lis 2010

psala Alenka83, že je taky těhule a termín má někdy květen. to je super - jede tu druhá vlna miminek 😀

many
19. lis 2010

jo,jo, nedávno mi psala někde komentáře u foteček, má termín nějak po mně mám za to 🙂

many
19. lis 2010

néééé Alenka, Pavlína 😉 tak to nás bude víc 😉

many
19. lis 2010

zachvíli dorazí segra s dětma, tak bude u nás veselo 🙂 to bude mít zase sousedka radost 😀
jinak kdybych se tu už neukázala, tak všem pěkný víkend a nechte si moc moc dařit

martinka79
20. lis 2010

ahojky holky tak jsme vás sběžně dočetla je toho moc...
samo jsem si přečetla o hodných a ještě hodnějších dětech, kde jsou ty moje netuším.. mám někdy pocit, že mě dost testují hlavně starší dcerunka... 😀 někdy mi to hlava nebre a ve čtvrtek by s moji autoritou mohli točit celovečerní film,ala groteks a či komedie.. 😀 😀 😀
MIšák je hravý a hodný to jsme už psala,ale občas na prdelku dostane to říkám veřejně a křiřím i dost. 😠 😠 😠
ovšemdítko, které má st. sourozence je totiž úpně jiná výchova... ale vyhržovat DÍTKU A NOSIT VEN POMŮCKY BERU JAKO SELHÁNÍ MATKY...-RODIČŮ

Evi žibot je svi\ňa sbiňatá, ale neboj vše se zvládne... mluvím ze své zkušenosti co já si už prožila s MM. ale many jsousamo třeba... a situace nás srážejí na kolena a my si zase stoupáme... a jde do toho o to více se zatnutými zuby.

Janoušku ty jsi šikula. Míša samo také...
jo my se zadluýžili do 50let, ale zase máme to co chceme a snad to nějak zvládneme vše a zařizovat budem běšhem život bychom se s MM kopali do prdky

anta
20. lis 2010

Ahoj Martinko, vyřiď Nikolce vše nejlepší od tetky Janči 😉 Jinak dnes tedy Honzík vstal ukázkově prdkou napřed, tak jsem ho teda zpražila a srovnala jak svině branku 😀 😀 😀 Dnes čekáme návštěvu babi a dědy z Brna, tak jsem zvědavá, jak to s tím naším prudivojem bude probíhat 😉

martinka79
20. lis 2010

zdraví Honzíka, kde je Honzík?? ve škole?? můžeme tam jet...?
😉 😉 Nikolka moc moc děkuje. návštěva bude prima uvidíš. sdnes u nás vstávaly děti sami a my spinkali déle asi o hodinku prima sobota. daly si s nídani a nás nebudily. 😉

martinka79
20. lis 2010

pádím vařit tortili a kuř. polévku.

martinka79
20. lis 2010

dávám odkaz na prima dekorace a dárky mám vybráno na ćelý dům a celý roka celé rodině... 😀
http://www.andelprerov.cz/127-pokojove-dekorace...

anta
20. lis 2010

Marti, to je moc hezké, jůůůů, každá inspirace je super. Mám moc ráda takové hračičky 😉

martinka79
20. lis 2010

@anta no já jich na vybírala až je mi z toho zle...

martinka79
20. lis 2010

hoky to byl oběd mám boule za ušima... zase jednou něco nezdravého. 😀

martinka79
20. lis 2010

zadělámvám na perníčky.

martinka79
21. lis 2010

krásnou nedělí všem...
@paolin zdarec na diskusi... 😀 😀 😀

paolin
21. lis 2010

@martinka79 Marti, jasný 😉
u nás leje. asi pojedeme do Globusu. včera jsme měli každoroční "pochod smrti" 🙂 anebo malý výlet volejbalistů od mimin až po staříky 😀 do hospůdky na pečenou krůtu. to hezky vyšlo počasí 🙂

martinka79
21. lis 2010

@paolin jé to muselo být fajn, já vařím a odpoeldne roznesem pozvánky na příští týden. pochod světýlek a slavnostní rozsvícení stromku... s koledama na návsi...
já vám ani nevím, že mám děti od rána si hrají.. bu´d spolu nbeo každý sám nahoře v pokojích. 😀

e.k.t
autor
21. lis 2010

Ahojky,

tak v pátek ta kanference byla fakt super, zakdákali jsme si, trsli a bumbali 😀 😀 😀 , Martin se z toho dost vykecal, jak postupně lidičky přicházeli tak ukazoval těch 5 fotek v mobilu a žvanil a žvanil, tak se mu ulevilo

v sobotu ten výlet historickým motoráčkem supéééér děti si to užili, Joli a Verunka byly v našem voze jediné, kdo se nebál čerta, Joli si ho tak moc prohlížela tak zapoměla mluvit, ale bylo to fakt v pohodě, byli jsme i na tom jarmarku a povedlo se mi koupit pro mamku nádhernou kabelku pod stromeček, a pro Joli a tentokrát i pro mne leginy pod sukeň, takže v Brzské době si pořídím nějakou aby bylo pod co 😀 😀
ochutnali jsme medovinu a trdelník a bylo to fajn

e.k.t
autor
21. lis 2010

po návratu jsem udělala jednohubky a pokecali jsme s mm rodinou až do večera a pohoda, no chlapi se zavrtali do netu a řešili hledání náhradníkaq, až jsem na ně zavrčela že se pěkně rozjeli, jen já nevím jestli mi tu půjčku schválí, no chlapi 😝 😖 😀

anta
21. lis 2010

Ahoj holčinky, tak návštěva je fuč. Honzík byl včera děsně protivnej a jak tady byla babi, tak to byla hned jiná, kecal, bavil se s ní, hrál si s ní, no prostě fajn. Je vidět, že se mu babi a děda moc líbí, prostě pohoda! 😀

paolin
21. lis 2010

@e.k.t Evi a jak jste dopadli na pojišťovně?
@anta Jani, to je paráda, že si Hozník babi a dědu užil 🙂
jdu si balit věci na trenál.

martinka79
21. lis 2010

@e.k.t super zprávičky.. a kde jste byli na hsitorckém motoráčku a jarmarku??

@anta s babičkami je vždycky hej a náš Mišák jede v prosinci na týdenní dovolenou k babi dědovi od MM. se těšíme všichni. 😀
@paolin za trénuj si i za mě, děkuji předem.

e.k.t
autor
21. lis 2010

@paolin
v úterý se naq to pojede podívat likvidátor, ale vzhledem k tomu že najde za kolik se ty auta prodávají a nebude koukat na stav, ale na nejlevnější, tak budeme rádi když pošlou 10000 a my ho asi pod 50 nekoupíme takže na prd

e.k.t
autor
21. lis 2010

@martinka79
jeli jsme z Pardubic do Třebechovic pod Orebem

e.k.t
autor
21. lis 2010

Lagunka in memoriam

e.k.t
autor
21. lis 2010

Motoráčkem na Mikulášské jízdě

e.k.t
autor
21. lis 2010

omlouvám se je to z mm mobilu a neumím to otočit, tak přeji příjemný tělocvik