Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
26. lis 2010

Ahoj holčinky, tak divoch je již vzhůru. My tedy máme lux, který je starý snad 10 let, je velký jak bejk, ale luxuje slušně, má tah, ale nebaví mě s ním se tahat, chtěla bych taky nějaký nový.

many
26. lis 2010

Dobré ránko 🙂
Jani my vlétě už taky museli kupovat novej, ten starej snad pamatoval ještě Laďovu babičku 😀

many
26. lis 2010

jo, ale už se potentil, tak proto, jinak by ještě vysával 😀

many
26. lis 2010

@martinka79 - v dětksým obchůdku Šibálek za 650,- 26 a už teda výběr ani neměli, ale hned mi padli do oka a Ladík je spokojenej taky 😀

paolin
26. lis 2010

dobré ránko všem! koukám, že s vysavači by se Ježíšek zavděčil u nás všech 😀 my máme ralativně nový - asi 6 let, ale Adam ho jaksi poněkud zdemoloval 😀
jinak k Mudr pořád ještě nedorazily výsledky z imunologie. lumpárna toto!

paolin
26. lis 2010

odpo musím do práce. půjdeme tam ale už na spání, abych si ušetřila jednu scénu 😉 Mirek si stejně dnes udělal volnější den, tak mu tam snad nebudeme zavazet 😉 dopo jde s Vítkem a se školkou plavat a poo má bedminton. a já večer masáž! hurááá! už mě ty zádička pekelně bolí.

anta
26. lis 2010

@many - pěkné botičky, já koupila Honzovi taky boty, ale vždycky když ho vytahuju z kočárku, tak má normálně skoro studené nohy a to mají ty botičky kožešinku, tak to nechápu 😕

@paolin - holka ten náš vysavač pamatuje asi Franze Josefa, protože je velkej a fuj ošklivej, líbil by se mi nějaký s kytičkami 😀 😀 😀 Tak ať to koukaj poslat potvory.

many
26. lis 2010

@paolin jéééééééé masáž, se máš, taky mě chytají už záda, jak je chladněji no 😖

many
26. lis 2010

@anta - tak to nevím Jani, kdyžtak mu do nich budeš dávat i ponožečky 😉 uvidím jak Ladík, ale myslím, že zase on jak chodí, tak se raz dva zapotí 😖 uvidíme

many
26. lis 2010

nebo má nožky studený i tak a je mu teplo 😖 nemám stím nějak zkušenosti, ale holky určo budou mít 😉

paolin
26. lis 2010

Jani, čoveče ti nevím..ale v některých botkách s kožešinkou se nožka zapaří a pak je v botě zima. já raději kupuju s membránou a fleesem. klukům se děsně potí nohy a taky pekelně smrdí 😀 u nás je membrána ověřená i na to smraďošení 😀 supr jsou botky od Adidasu s goretexem. kupuju je ve výprodeji.

many
26. lis 2010

no mě spíš zarazilo, že mi ta známá v obchodě říkala, že stejně pak budou potřeba ještě sněhulky 😕 a to bych se vyprdla, mu kupovat ještě jedny boty, tady je prd sněhu a jedny mu určo budou stačit, jinak segra mi říkala, že mi pošle pro Ladíka jakýsi botky už po někom, tak kdyby mu byli, tak pokud pojedem na hory,.... tak bude mít jako náhradní, kdyby něco, ale myslím, že potřeba nebudou, v mrazech ho stejně dlouho lítat nenechám

many
26. lis 2010

@paolin joj, tak tomu vůbec nerozumím, co to je............... 🙂 😉

paolin
26. lis 2010

nebo kupuju Peddy tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=676185 jsme s něma moc spokojení.

anta
26. lis 2010

No tady když sněží, tak to stojí za to, taky mě napadlo mu koupit normálně bufy, protože mu tyto boty kloužou, no a to stály 800! Bléééééééééé 😝

paolin
26. lis 2010

Many, my máme nevíc ještě sněhulky. vlastně máme dvoje - jedny nějaké s goretexem nebo tak a jedny klasické sněhulky. Ada má tedy ještě jedny boty po Vítkovi jen tak do kočárku nebo na suchou zimu.
nooo...já s tím zipem na boku nemám dobrý zkušenosti ☹ propouští to sníh..takže bych určitě ještě jedny botky fakt na sníh..

many
26. lis 2010

@paolin pěkné botečky tam jsou 😉

many
26. lis 2010

@paolin - já se právě bála brát na sucháč, že otom furt mluví, že to málo drží nožku 😖 že je lepší šněrování u takových dětí

paolin
26. lis 2010

Adámek má na teď třeba tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36592806&tab=1
jen mi lump odmítá oblíct punčocháče, takže jsem nahraná. dostane už zimní a bude..stejně je venku kolem 0.

many
26. lis 2010

@paolin - no na ty hory mu třeba bodnou teda ty od té segry, pokud mu budou, kdyby něco, ale s tím sněhem to tady asi moc nehrozí 😀 takže mimo hory je to zbytečný, no uvidíme, vloni jsem měla ty od tebe na sucháč

paolin
26. lis 2010

@many to ani nevím. ale Adamovi tkaničky prostě nedrží. i Vítek kňučí.
jinak klukům kupuju něco takového
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38873910&tab=7

many
26. lis 2010

@paolin - jsou pěkný 😉

paolin
26. lis 2010

@many ajoo! ty byly supr. tedy u nás 😉 jestli ti pošle botky ségra, tak to na střídačku úplně stačí. je to boj s botama. my než přišli na ty ideální..to bylo zbytečně koupených bot..

many
26. lis 2010

@paolin - no Ladíkovi ty tkaničky jsou super, utahla jsem je ať má pevnou nožku a závazala tu mašli na 2x aby se nemohla rozvázat, takovej ten suk, nevím jak se mu říká 😀 a budu používat jen zip, no uvidíme, ozkoušíme, segra měla podobný vloni na Kvídu a byla spokojená

many
26. lis 2010

@paolin ty jsou taky pěkný, ten poslední odkaz

paolin
26. lis 2010

tak to je prima 🙂
kamoška kupuje dětem boty přes 1500,-...to bych tedy za boty snad ani nedala..mít na to vůbec prachy 😀

paolin
26. lis 2010

tak já valím za Adámkem. chce sfoukávat svíčku 😀

many
26. lis 2010

jinak stím sucháčem - to jsem už párkrát viděla v sama doma, když tam byl nějaký odborník na boty a viděl to právě i tatin, tak do mě taky vždy hustí, ať hlavně nekupuju na sucháč, ale na šněrování, tak to je těžký no 😖
sestřenka říká, počkej ve školce, nikdo mu nepomůže, to chce pak sucháče 😖 ale tak on než půjde do školky, tak snad se to naučí 😀

many
26. lis 2010

@paolin týýýý jo, to jsou pálky, to bych za boty teda nedala 😉

many
26. lis 2010

jinak třeba tam radili, že i sandále by měli mít děti furt s pevnou patou bych kecala jestli říkali do 7 i dýl 😖