• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
@many

nevařím advent neadvent, ova dny mám denní, takže dolezu večer dobitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v neděli navíc frčím po práci pro Joli :wink:
26. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuuuj v práci nachumeleno výhybky nechodí, jsme si s kolegou fest mákli, nemá to chybu a ještě mi jede důchodce nadal a že sibude stěžovat, ale kdyby místo vyhrožování šel s davem, tak to stihl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nééémááámmmm rrráááddd snííííhhh
27. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t já jpo, u nás už se řádí ve sněhu. :grinning: :grinning: :grinning:
auto dobrý.
27. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
obídek hotov děti venku řádí a staví cosi ze sněhu ač ho jen trochu...
27. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to my momentálně stanici a výhybky taky v provozu, tak to jde, sušíme boty jako o život, jedny už uschly, jedny na nohách a jedny schnou :wink:
27. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t dobré.. já nazdobila chaloupky a perníčky a upekla nutelové rohlíčky a mám splněno děti už dávno spí...
27. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marti, ty jsi pilná, jako včelička :wink:
Evi, autíko supéééér! u vás spokojenost?
já měla dnes plánů...a nakonec migénu. tak jsem byla pár hodin mimo provoz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak prodávám kombinézu, co jsem měla pro Adámka. kupovala jsem ji před měsícem a půl a on za tu dobu strašně vyrostl! takže teď je mu tak akorát, za měsíc mu bude malá. co už no...byla suprová! Snoxx. tak třeba ji někdo brzy koupí :wink:
27. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, celý den jsem tu nebyla, prováděla jsem lov na dárky a něco mám :wink: Jé Pavli a jaká je velikost té kombinézky? :wink:
27. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je to tak 92. Délka 76cm od ramene. Rukávy jsou Adamovi delší, ale má strašně dlouhý nohy po mně, tudíž má nohavice akorát. a když si čupne, tak už by mu do měsíce byly krátký :frowning2: škoda. je fakt promakaná, lehnounká, supr :slight_smile:
27. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude asi malý zase Honzíkovi, on je to takový pařez :grinning: :grinning: :grinning: A jak se ti to podařilo koupit? :slight_smile:
Dnes jsme s mm vzpomínali, jaké to bylo ještě bez Honzuláka a dospěli jsme k názoru, že taky dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme si dali pár panáčků slivovičky a povím vám, že to fakt bodne :wink:
27. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj dnešní výtvor s Vítkem :grinning:
27. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, tyto mají hodně na mimibazaru. jen PC je kolem 1799,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pálka!
27. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co jste hezkého pořídili?
27. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme doma, dojela jdsem od mm z práce bezpečně domů i na tom náledí :wink: , ale zítra to má být maso, tak bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - nějakou tu mašinku pro Honzíka :slight_smile: , sponečky pro neteřinky, něco pro příbuzenstvo a sobě nějaké ty bufy :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - ale až večer má být masakr, ne?
27. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doděla výzdobu domu,... a nandala si adventní věnec... :grinning:
letos budou Vánoce v symbolu stříbra bílé a vínové...
27. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak to jsi si užila nákupy... a slivovička jo\??? tedy ti povím to my s MM vždy dojdem k závěru, že bez dětí to byla šílená nuda .... a to jsme se fakt nenudili, ale nějak nechápe, že někdo miluje klid... a třeba díky spánku a vstávání si dítě nepořídí... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koupila jsi mašiknu na baterii??
Evi zítra to ještě půjde horší bude noc pokud se splní to co říkají.
27. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, koukám, že se mi neuložilo foto toho výtvoru :grinning:
27. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no právě, dělám do 17, v 18 si budu vyzvedávat auto u mm v práci a pojedu k mm rodičům pro poklad, kolem 19 když to půjde hodně rychle budu vyrážet na 30 km dlouhou cestu, normálně bych byla doma kolem 20, takto minimálně o půl hodiny dýl, když to dobře půjde
27. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, tak hlavně opatrně..
27. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dnes na tom kluzišti smyk jen jeden a malinkej jen se trochu svezl zadek, takže dobrý. mm říkal že jsem s tím autem děsně rychle kamarád, že jemu buď řve , hrabe nebo chcípá :grinning: :grinning:
27. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin krásné.. jste šikulky...
27. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany.. zítra mě čeká velká akce... navařit 15litrů čaje pro děti a ten svařéák máme koupeno něco kolem 10l
27. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - tak je jasný, že bychom neměnili :wink: Slivovičku jsem si dala, pivo mi nedělá dobře, víno taktéž ne, tak holt mi zbývá jen ten tvrdoň :wink: :slight_smile:
27. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - to tedy držím palečky, ať jde všechno dobře :wink:
@paolin - jé takové výtvory já miluju, fakt hezký :slight_smile:
27. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jasné já ti rozumím..., že by jsi neměnila... :slight_smile: jo jáí tvrdoše taky můžu... dnes časuky... :wink:
27. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky dobrou, jdu se okoupat a nabrat sílu na zítřek, právě jsme se dohodli že mm to bude sledovat a kdyby něco tak zavolá rodičům a domluví nějakou změnu :wink:
27. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holčinky, já to taky za chvilku zabalím :slight_smile: :wink:
27. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek