Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. lis 2010

@many

nevařím advent neadvent, ova dny mám denní, takže dolezu večer dobitá 😝 a v neděli navíc frčím po práci pro Joli 😉

e.k.t
autor
27. lis 2010

fuuuj v práci nachumeleno výhybky nechodí, jsme si s kolegou fest mákli, nemá to chybu a ještě mi jede důchodce nadal a že sibude stěžovat, ale kdyby místo vyhrožování šel s davem, tak to stihl 😝 😝 😝 nééémááámmmm rrráááddd snííííhhh

martinka79
27. lis 2010

@e.k.t já jpo, u nás už se řádí ve sněhu. 😀 😀 😀
auto dobrý.

martinka79
27. lis 2010

obídek hotov děti venku řádí a staví cosi ze sněhu ač ho jen trochu...

e.k.t
autor
27. lis 2010

no tak to my momentálně stanici a výhybky taky v provozu, tak to jde, sušíme boty jako o život, jedny už uschly, jedny na nohách a jedny schnou 😉

martinka79
27. lis 2010

@e.k.t dobré.. já nazdobila chaloupky a perníčky a upekla nutelové rohlíčky a mám splněno děti už dávno spí...

paolin
27. lis 2010

ahoj holky!
Marti, ty jsi pilná, jako včelička 😉
Evi, autíko supéééér! u vás spokojenost?
já měla dnes plánů...a nakonec migénu. tak jsem byla pár hodin mimo provoz 😝

paolin
27. lis 2010

jinak prodávám kombinézu, co jsem měla pro Adámka. kupovala jsem ji před měsícem a půl a on za tu dobu strašně vyrostl! takže teď je mu tak akorát, za měsíc mu bude malá. co už no...byla suprová! Snoxx. tak třeba ji někdo brzy koupí 😉

anta
27. lis 2010

Ahojky holky, celý den jsem tu nebyla, prováděla jsem lov na dárky a něco mám 😉 Jé Pavli a jaká je velikost té kombinézky? 😉

paolin
27. lis 2010

Jani je to tak 92. Délka 76cm od ramene. Rukávy jsou Adamovi delší, ale má strašně dlouhý nohy po mně, tudíž má nohavice akorát. a když si čupne, tak už by mu do měsíce byly krátký ☹ škoda. je fakt promakaná, lehnounká, supr 🙂

anta
27. lis 2010

To bude asi malý zase Honzíkovi, on je to takový pařez 😀 😀 😀 A jak se ti to podařilo koupit? 🙂
Dnes jsme s mm vzpomínali, jaké to bylo ještě bez Honzuláka a dospěli jsme k názoru, že taky dost dobrý 😀 😀 😀 Tak jsme si dali pár panáčků slivovičky a povím vám, že to fakt bodne 😉

paolin
27. lis 2010

Můj dnešní výtvor s Vítkem 😀

paolin
27. lis 2010

@anta Jani, tyto mají hodně na mimibazaru. jen PC je kolem 1799,- 😝 to je pálka!

paolin
27. lis 2010

Jani a co jste hezkého pořídili?

e.k.t
autor
27. lis 2010

tak jsme doma, dojela jdsem od mm z práce bezpečně domů i na tom náledí 😉 , ale zítra to má být maso, tak bojim bojim 😝

anta
27. lis 2010

@paolin - nějakou tu mašinku pro Honzíka 🙂 , sponečky pro neteřinky, něco pro příbuzenstvo a sobě nějaké ty bufy 😀 😀

anta
27. lis 2010

@e.k.t - ale až večer má být masakr, ne?

martinka79
27. lis 2010

já doděla výzdobu domu,... a nandala si adventní věnec... 😀
letos budou Vánoce v symbolu stříbra bílé a vínové...

martinka79
27. lis 2010

@anta tak to jsi si užila nákupy... a slivovička jo\??? tedy ti povím to my s MM vždy dojdem k závěru, že bez dětí to byla šílená nuda .... a to jsme se fakt nenudili, ale nějak nechápe, že někdo miluje klid... a třeba díky spánku a vstávání si dítě nepořídí... 😀 😀 😀 😝
koupila jsi mašiknu na baterii??
Evi zítra to ještě půjde horší bude noc pokud se splní to co říkají.

paolin
27. lis 2010

jéé, koukám, že se mi neuložilo foto toho výtvoru 😀

e.k.t
autor
27. lis 2010

Jani no právě, dělám do 17, v 18 si budu vyzvedávat auto u mm v práci a pojedu k mm rodičům pro poklad, kolem 19 když to půjde hodně rychle budu vyrážet na 30 km dlouhou cestu, normálně bych byla doma kolem 20, takto minimálně o půl hodiny dýl, když to dobře půjde

paolin
27. lis 2010

@e.k.t Evi, tak hlavně opatrně..

e.k.t
autor
27. lis 2010

no dnes na tom kluzišti smyk jen jeden a malinkej jen se trochu svezl zadek, takže dobrý. mm říkal že jsem s tím autem děsně rychle kamarád, že jemu buď řve , hrabe nebo chcípá 😀 😀

martinka79
27. lis 2010

@paolin krásné.. jste šikulky...

martinka79
27. lis 2010

jdu do vany.. zítra mě čeká velká akce... navařit 15litrů čaje pro děti a ten svařéák máme koupeno něco kolem 10l

anta
27. lis 2010

@martinka79 - tak je jasný, že bychom neměnili 😉 Slivovičku jsem si dala, pivo mi nedělá dobře, víno taktéž ne, tak holt mi zbývá jen ten tvrdoň 😉 🙂

anta
27. lis 2010

@e.k.t - to tedy držím palečky, ať jde všechno dobře 😉
@paolin - jé takové výtvory já miluju, fakt hezký 🙂

martinka79
27. lis 2010

@anta jasné já ti rozumím..., že by jsi neměnila... 🙂 jo jáí tvrdoše taky můžu... dnes časuky... 😉

e.k.t
autor
27. lis 2010

taky dobrou, jdu se okoupat a nabrat sílu na zítřek, právě jsme se dohodli že mm to bude sledovat a kdyby něco tak zavolá rodičům a domluví nějakou změnu 😉

anta
27. lis 2010

Dobrou holčinky, já to taky za chvilku zabalím 🙂 😉