• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
a jinak nikdo nikde :grinning:
8. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu malýmu zatopit do koupelky a v 8 oba padneme :grinning:
tak si nechte dařit :slight_smile: já už bych šla spát teď :grinning: ale musím vydržať ať v noci nečumím do tmy :grinning:
8. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík Míšo jdu podávat večeři a zahnat holky ke stolu aúklidu pokojí. dvě babi v domě to je šílené... hračičky.
8. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, zhruba před půl hodinou jsme dorazili domů, obě jsme na atb, nejaká lárin fárin gitida, fuj blééé, v pondělí na kontrolu, Joli ten krk má prý ještě horší než já a mě řekla že je strašnej. Jinak Joli ji okouzlila, držela spolupracovala nefňukala i výtěr si nechala líbit a ještě jim řekla básničku :wink:

stromek jsme nesehnali, ale nevadí, koupili jsme stojánek a koupíme řezaný a bude to taky fajn :wink:
8. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi si myslím, že řezaný i více voní....l
malá jedlička...
Jé nemoc bléééé a krk posílám pohlazení oběma a držte se holky. Joli samo jednička...
8. pro 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, neměla jsem nějak čas se tady ukázat, Martinko, chválím výzdobu, je to moc pěkné a vkusné.
Evičko, vy si to taky teda vyžíráte, achjo, ty nemoci bych zakázala :wink:
8. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo nemoc se chytla poměrně v začátku, tak by to ten týden možná stačilo, potřebuju být na svátky a po svátcích potřebujeme být fit
8. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - tak to je pochopitelné :wink: Já chytla nemoc včera a Honza doma chodí ve slipech a plenky ne ne :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani slipáček....

@e.k.t tak ať jste do týdne fit a pka samo se doléčit v prac. procesu.
8. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta dík za pochvalu...
8. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf uf teď jsme se obě pěkně rozkašlaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se zapomněla pochlubit, že Honzík mi pomáhal v kuchyni dělat těsto, pěkně ho míchal :slight_smile:
@martinka79 - však je taky oprávněná :wink:
8. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je šikulka, Joli teda polehává, kouká na pohádky, chce číst pohádky a chce se mazlit. právě jsme slupli hodně česnekované topinky, jako doplňující atb, půjdu sae vyvanit, na 6 budíček na léky a hurá do pelíšku, už mne bolí očička
8. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky kde běháte vy lenochodky, a co děláte s tím MK zase nešel když jsem se v práci napíchla na net... :grinning:
9. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už to frčí :slight_smile:
Evi, u vás nemoc? sakra holky, vy si to ale vybíráte..je vám dnes líp?
Marti, výzdoba je krásná :dizzy_face: šupni cukroví, ať se mám zase čím pokochat :wink:
9. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my jsme dnes běhali akorát pro Vítka do školky. dopo Adam nechtěl ven a já se s ní nedohadovala. asi byl unavený. o půl 12 si "řekl", že chce spát. :wink:
jinak ve školce byla nová maminka ss dítětem a prý je od února přijali. hm, super! mně řekli, že během roku ani prd. jestli mi Adama na příští rok nevezmou, tak si asi hodím mašli..
9. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin vemou.. neboj, :wink: a kdyby ne tak je společněš zbijeme. cukroví nahodím až dozdobím někdy příští týden dwělám vše naráz...
9. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás má být změna v přijímání. eliminují tak přijetí ne3letých dětí a zvýhodní starší ať je mamina doma nebo v práci. což se nám samozřejmě nehodí, páč asi bude dost starších dětí než Adam :wink: no, uvidíme. stejně nemluví a je to tele nevycválaný, co by tam s ním dělali, že :grinning:
9. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím na kávu...
9. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co myslíte. uvažuju pořídit si nějaké prima teplé botky, páč mě venku na sněhu ukrutně zebou nožičky. byly byste spíše pro klasické sněhulky nebo nějaké zimní s membránou? Sněhulky mám v merku viz foto. Membránový mají teď nějaký ve slevě v Hervisu...
9. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro membránu...
9. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, máš osvědčené? jestli fakt hřejí..
9. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://shop.sportisimo.cz/damske-zimni-boty/merrell/whiteout-mid-nylon-wtpf/20135/

mám něco takového asi 6let a až teď pocituji, že budou chtít vyměnit... nebo nasadit fusakle... :grinning:
9. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukala, ale víš co sjou šněrovací ajak bude břečka stojí to potom za H::::: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak cena fajn tak bych je vzlaa pokud v nich bideš chodit převážně. já mám takové boty jen na sněhánky s dětmi či na vysočni když jsme na kopci jinak mám šněrovací teplé.... baťovky něco jak farmy.
9. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merrell jsou supr. tyjo...do -40, to by bylo něco pro mě :grinning: já más na hyper super sníh kožený teplý. ale na boby nebo lyže nebo tak by to chtělo něco sportovnějšího.
9. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty klasický sněhule stojí něco kolem 300,-. ale jestli nejsou na..
9. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no já si koupila tenkrát takové mpodobné huculky jsou fajne a příští rok si koupím nové a Nikolce je nechám na lítačku když už tak nehřejí,., :angry:
9. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě to ukážu Mirečkovi. a jestli by se mohly uvolnit nějaké ty finance :wink:
9. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek