• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@martinka79 - to bude mela, Honzík si myslel, že přijde ježeček :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin Pavli pyžámka, soupravičky spodního prádla, pohádky o sněhulácích, interaktivní první kniha o lese, mini akvnárko - teda hračka z plastu, teď řešíme ještě dvd mašinka tomáš, no myslím že ještě něco, ale je to schované v mm skříni a nezabalené a kupované od léta tak si to ani nepamatuju. jinak od mikuláše dostala sáňky, hrací krabičku a dnes i stolek s úložným prostorem a židličkou, no ze všeho radost obrovská. jo teď jsem si vzpoměla že tam je mikinka a teplá vesta a ještě jedna mikinka, no dárečků hafo, jo a punčocháčky :grinning: :grinning: :grinning: roste jako z vody :wink:
9. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, vaše atmoška - vínko a balení je supééér :dizzy_face:

@anta Jani :grinning:
9. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jééé, Evi, to bude radosti :slight_smile:
9. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lupla jsem nějaké fotky do albíčka, tak to víte, dítě a sníh :slight_smile:
9. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to já jsem si k tomu pouštěla na videu vánoční pohádky teda holt americké, protože naše nejsou, ale mě to nevadí, Jolince říkám že to je svatý mikuláš, ten u nás už chodil a je v pohodě, ježíška neřeší, zatím. a odpověď jak vypadá? já fakt nevím, nikdy jsem ho neviděla, ale dárečky byly :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Evi, tak Joli ukaž nějakou fotku mm z albíčka a řekni, že to je skoro on, akorát, že má vousy šedé,no :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale Ježíšek byl miminko a je to to kouzlo, fousatýho vidí santu
9. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jí ukaž Honzíka jako malýho, vzpomeň si na mé příjmení :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani no bude kulit očka, le ježicha pobere.
já oblečky nedávám prdelínovi jelikož je odhazuje nějak se na ně neklepe... a Nikolce no uvidíme.
prostě není čas a mám asi 4super věci co moc chtějí a uděljí radost, globus, klavesy na učení hraní, modelovací sekci..., lidské tělo a dějiny země...¨MIšák garáže, mašina na baterky, houkací auto, popeláře s dvěma popelnice.., puzzle pexeso, modelovací sestavu, klávesy menší aby nerušl nikolku při výuce... :grinning: a tatin utře nos chtěla jsme mu nechat vyvázat rychléšípy,a le nějak nestíhám tak to vidím na hudlana na čelíčko. a asi trenkoslipy a huru jídla. :grinning: :grinning: jo u nás ještě nutnost ústní voda pro Nikolu ona je po ní jak divoch a tyk dostane ten zub...
9. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - já oblečení za dárek pro dítě rozhodně nepovažuji, nemá z toho ánung :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, hele, moc nemachruj s tím sněhem u vás :grinning: :grinning:
chlapečci oblečení taky ee. ale mají smůlu. bez trenýrek a ponožek nejsou vánoce :grinning:
9. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem tam ještě jednu várku fotek.
Jé, Pavli, ono je to děsný takový sníh, Honzík se veze v kočárku a oznamuje mi "nedá chodit, hluboký sníh" :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mireček dostane lyžařský kalhoty a bundu a rukavice. a má aspoň na 5 let útrum :grinning: jsem mu řekla, že má outfit nehorázný a že s ním lyžovat nebudeme, dokud si nepořídí nový :grinning: vybrala jsem mu zelinkavou bundici, ať je na hopečcích vidět. dokonce mu i sluší :grinning:
9. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Jani, je mi jasný, že kvůli fotkám jsi lopatou posbírala veškerý sníh z okolí :grinning:
9. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo jani a pavli máte kluky, kdežto my máme pičevenu zkomolenina princeznu :wink:
9. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je jasný. to je jiný :slight_smile: taky bych holčičce kupovala oblečky a jak ráda :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - máš recht, když mě kluk naštval, tak se ten vztek dala do lopaty :slight_smile: :slight_smile: Nadřela jsem se jak vůl, obzvlášť ty stromy mi daly zabrat, než to na ně nahážeš :grinning: :grinning: :grinning: kuk :wink:
9. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, tak to jsi dost dobrá :grinning: :grinning: by to do tebe člověk ani neřekl :grinning:
tyjo...ale máte tam krásně! :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - uznávám též, u kluků na tom tak nesejde, ale holčičky jsou od přírody princezničky :slight_smile: Jsi mě dostala tím ranním mailem s těmi club cartama, to je síla! :wink:
evi, ale já nedávala ani Nikolce oblečky asi do 5let... :grinning: :grinning: :grinning: Janouši ty si koleduješ že tě přijedu zbít na nový rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pavli se pěkně o toho M. staráš. kdyb jsi viděla můj obleček a stejně nelyžuji a MM by mi mohl zkusit něco pořídit bych ho tím umlátila... :grinning: :grinning: :grinning: jeho modely na lyže bože to bych byla jak semafor.
jenže já jsme matka semetrika aještě se vymykám tradicíma stylům všeho, pomalu svoje děti lituji, ale co dětri a rodiče si nevýráme. :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - to přijeď, já si vezmu bílé oblečky a zahrabu se do sněhu a co že mě nenajdeš :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o co, že najdu jsem jak rys... :grinning: bledulko a potom budu volat TM aby tě křísil viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta na Nový rok budeš ležet na blátě. :grinning: :grinning: :confused:
9. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta no poslala mi to kamarádka a jí ten rozbor dělal spolužák právník a protože mne to taky dostalo a naši ji mají, tak jsem to rozposlala všem, protože nechci aby si někdo naběhl
9. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t evi sem taky čuměla,a le naštěstí já jsme porzíravá a nemám to... haha :grinning:
9. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - :grinning: :grinning: :grinning: se obávám, jestli by se na mě mm nevyprdl, dítě už má vychovaný, tak co :grinning: :grinning: :wink:
@e.k.t - to je dost dobrý skutek a díky za upozornění, jsou to jurvy :confounded:
9. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani Mezmeme na tebe termovidy, nebo badynek by tě tam našel
9. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Jj Bd jo,a le dej si do kapsy šunku... :grinning: hele MM by se bál kdo by mu postel hřál.
9. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek