Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. pro 2010

Marti ahooooj, plínku neřeš, jhednou se jí zbaví, já to zkouším, protože když už jsem na neschopence, tak proč toho nevyužít, dnes opět bez plíny a suchoooo

e.k.t
autor
12. pro 2010

Pavli ještě že jste v pohodě a nikomu se nic nestalo, konto 0 to znám, ale boty jsou nezbytné

martinka79
12. pro 2010

holky a to se vaše děti na nočník probudí samy? jinak zážitek zápasu fakt hnus to znám z basketu...
jo a jaké boty???to neřeš nám zase neposlaa škola výplatu a tak mám konto taky 0 jelikož jsem nakoupila věci a spoléhala se, že to budu mít zas naplněné... dost mě to nasralola e co snad ji do týdne pošlu pokud nejsou many tak zaškrtím školu. nechce se mi říkat Michalovi.

anta
12. pro 2010

Ahoj holčinky, koukám, že řešíte plínky, no já ji včera Honzíkovi nechala, aby se v klidu vykáknul, chudák. Bez plínky nedá ani prd. Jinak nulové konto kupodivu nemám, ale je fakt, že se držím kurňa zkrátka a že se mi líbí kurňa dost věcí 😀 😀 Holčinky, já se nechci zbytečně těšit, ale mám dojem, že dostanu k vánocům šicí stroj, to by bylo vážně žůžo. Jsem takový domácí sysel, bych se na něm vážně dost vyřádila 😀 😀 Vařím kuře na paprice, už se těším 😉

martinka79
12. pro 2010

@anta mašinku mám, řádila jsem tak 6let zpeě a pomalu zakrňuji, ale spíše není čas. Ovšem když je třeba rozdělám ho. ale chci si koupit nový jednou...
hele já nulové konto nemívám, ale mám svůj vl. účet a jen 5tis posílám do aleluja... a pak samo porvoz a jak víte jsem marnivá žena proto mám muže kterého Mám a jsme za něj sakra ráda....
právě jsme si rozhádala tetičku.. nesedla jsem do auta nejela nakupovat dárek pro matinku... 😀 chápete to v marastu... když odpoledne jedem domů.

anta
12. pro 2010

@martinka79 - teda Marti, že se nestydíš takhle si rozhádat tetulku 😀 😀 Já taky nejsem marnivá, ale kdybych spoustu věcí nekoupila do bytu sama a nepopostrčila mm k nějaké činnosti, tak máme doteď holobyt, to mi věř. No a jídlo taky není zadarmo. Teda, kde to pracuješ, že vám nedávají výplatu? To jsem ještě neslyšela, že by se ve školství zpožďovaly platy? 😕

martinka79
12. pro 2010

já taky ne... asi se šetří nebo, že by nám říďa dala odměny... hele ofiko jako výplatní den je až 15tak má čas. 😀

martinka79
12. pro 2010

s tetulkou už to je zase Ok, volala mi pochopila, že jako to takto nejde.. ale chápu ji je jí přes 65let.. tak to má nárok.

paolin
12. pro 2010

Marti, Adam sám. už od léta. až jsem čučela, jak puk...Vítek plínkoval přes noc do 4 let...
jinak botky Salomony na tkaničky. byly dražší, než jsem chtěla, ale kupodivu mi skoro žádné jiné nesedly 😒
hele, ty nemáš offroad 4x4, abys mohla v pohodě jezdit pro dátečky, když se rodině zlíbí? 😀

Jani, šicí stroj? to by byla paráda! to bych ti moc přála 🙂

jsem si včera zapomněla máznout zadnici na bolavý svalečky a dnes chodím, jak posr..na pravou stranu 😀

paolin
12. pro 2010

jo, holky, máme stromeček! 😀 je malej, ale krásnej 😀 kluci ho chtěli už zdobit, ale mají smůlu! až 23. nebo 24. 😉

anta
12. pro 2010

@paolin - jů, další blázen 😀 😀 😉 Já zrovna po stromkách koukala, taky tady mají malé, ale šikovné 🙂

many
12. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
12. pro 2010

@paolin tééééééééééééda to máš zážitku z hraní 🙂

many
12. pro 2010

týýý jo, tak my jsme jediní bez plín 🙂 tak to Laďouška musím moc pochválit 🙂 a vy doufám budete taky brzo 😉 no jsme zvědavá,jestli bude Lukášek po Ladíkovi nebo nee 😉

včera si ho babička vzala na noc, ikdyž jsem nikam nešli, a v poho, my ho sice nechtěli dát, že jsme doma, ale babička chtěla a Ladíček taky 🙂 no spal u ní po 4 měsících a v poho i u ní spí celou noc až do rána 🙂 téééda ale nám chyběl moc moc ☹ ale vydrželi jsme to 🙂

many
12. pro 2010

@e.k.t super, tak jen tak dál 😉

many
12. pro 2010

@paolin kluci jsou natěšení 😉 no živej by do vánoc nemusel vydržet ☹
mně dnes psali, že už se balík posílá, ale zase vtom mají jakýsi bordel, asi mi neposílají Pata a Mata 😠 nebo poslali špatnou fakturu 😠 hlavně, že se čekalo jen na ně 😠 tak jsem zvědavá

many
12. pro 2010

@anta super, jestli ten šicí stroj dostaneš, to budeš šít o 106 😀 tééééda, že bych se taky dokopala 🙂

many
12. pro 2010

nikdo nikde 😉 nám Ladíček teďka usnul, tak teda to bude zase vzhůru do té doby, než půjdeme spát 🙂 to má pak výdrž neřád jeden 😀

many
12. pro 2010

jinak jste řešili nočníček, tak u nás už se chodí jen na záchod, chodí už sám teda čůrat, ale kakat ho musím dávat já, posadit na sedátko 🙂 to neumí 😀 jinak nočník je jako nouze, když chce kakat a někdo jiný trůní na záchodě 😀 😀 😀

anta
12. pro 2010

Já byla pro vánoční kolekci.

@many - a to ti Ládík kaká v pohodě? Právě nám Honzík ne. Dneska měl i průjmík, no předpokládám, že to je k těm zubákům, bolí ho evidentně, je trošku nepříjemný, no jako chlap 😀 😀 😀 No, nevím, jestli to bude šicí stroj, ale bylo to fajn 😅 😅 😅

many
12. pro 2010

@anta jo,jo, od začátku kaká pěkně, pravidelně ráno a někdy i navečer, ale sestřenky Domča, ten je taky o měsíc mladší a taky mají problémy stím ☹ nejvíc mu to jde do slipů a na záchod neee ☹ ale čůrat chodí taky sám na záchod, ale kakat neeee a když néé do slipů, tak do plíny, taky mu dává ještě na noc, no u každýho děťátka je to jiný, spolužačky malá byla bez plíny už v roce a půl, ale ta byla rychlovka, ta chodila v 9 měsících sama 🙂

many
12. pro 2010

jinak od ségry malej - Kvído ten je od Ladíka taky o 3 měsíce mladší a ten má taky problémy jak HOnzíček ☹ taky kaká i po 4 dnech ☹ teď jí doktorka řekla, že prostě má zkusit nějak změnit stravu, teda nevím jak 😒 a dává mu tu lactulosu

paolin
12. pro 2010

@many chi chi, zážitků tedy bylo 😀 za hvězdu je ale Olča, která pekla cukroví, ale práskla se vším a jela za náma na zápas 😀 prý jí teď každá dlužíme jeden druh cukroví, páč Filip sladký děsně rád a zrovna teď má 6 týdnů pauzu před novou sezonou, tak se může cpát 😀
@anta Jani, já si ten šicí stroj budu přát za tebe a třeba to vyjde 😉 já jsem na šití jsem levá 😀

anta
12. pro 2010

@many - nene, po úpravě stravy se mu to srovnalo, fakt paráda. Ale prostě bez těch plín nic neudělá, no je to těžký, asi jde u něj jen o zvyk. 🙂

many
12. pro 2010

@anta bobánek ☹ a už bude mít všechny venku 😉 my už to máme za sebou, díky Bohu, ale tak časem přídjou další a trhání, padání ........ 🙂 si ještě užijeme a oni taky 🙂

many
12. pro 2010

@paolin tak šup do toho pečení 😀

many
12. pro 2010

@anta tak to je fine, že už v poho kaká a plíny, však má ještě dost času, říká se, že průměrně nosí děti plínky přes den do 2,5 let a v noci do 3, takže i kdyby se to posunulo, co se nadělá, že, jednou bez nich stejně bude 🙂

many
12. pro 2010

no já už po novém roce taky začnu pomalu kupovat plínky, jak budou nějaký super akce 😀 😀 😀 už se moc těším 🙂
včera jsem tak v noci v posteli s tatinem kecali, jak nám Ladíček chyběl a už mysleli na to, jak tu s náma bude i Lukášek a tatin - další přebalování,............. 😀 tak jsem říkala, no jo, ale půl roku to smrdět nebude, bude kojen 😀 😀 😀

many
12. pro 2010

holky já jsem asi takovej tutan, já bych neměla asi ani žádnou inspiraci něco ušit 😀 😀 😀 ale lákal by mě nějaký ten kapsář pro Laďouška na zeď 😀 😀 😀 ale už to vidím, dopadne to tak, že to bude šít tatin 😀 😀 😀

paolin
12. pro 2010

@many Míši u nás taky šije tatin 😀
Adam nechtěl spát a nakonec byl protivák velikej, tak jsem ho dala až kolem 3. o půl 4 jsem ho vzbudili. a je protivák dál 😀 ale do večera by bez spaní dnes nevydržel a vzhůru kvůli němu to 12i nebudu - kdybychom ho nechali vyspat, tak má smůlu 😝