Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. pro 2010

tak jsem vás dočetla, beruška spinká ale mm nějak někde vázne. bus dojel před hodinou a on ikde a já se mu tady dělám s borščem a to bude chtít chrnět aspoň do 10, ale to má smůlu miláček

anta
14. pro 2010

Ahoj holčinky, tak dítě vypadá vcelku v pořádku, ale už si stěžoval, že ho ta brada bolí, ani se nedivím po té ráně. Ale hubou máchá pořád, tak je to dobrý. Dnes hudlal již od 5,15 a já jsem vzhůru od 5,05, to jsem celá ráda 😉

paolin
14. pro 2010

@anta tak apoň, že ho to nebolí 🙂
Adam včera usnul až v 10 a vstával po 6... kdy to dítě začně pořádně spát...

e.k.t
autor
14. pro 2010

Jani, tak to Honyka snad brzo přebolí

paolin
14. pro 2010

@anta ééé, jsem to ale..chtěla jsem napsat - aspoň, že mu nic jiného není 😉 😀
zkusíme jít ven...

anta
14. pro 2010

Ale jo, je to dobrý, zase jsme málem hodili hubu na schodech, ale mám cvik. Včera byla smůla v tom, že jsem byla za rohem, dohlížel jen manžel a taky to tak dopadlo 😝 No pak ty jeho řeči, že se nic neděje, to mě teda dostal 😖

e.k.t
autor
14. pro 2010

Jani to je tvrdá chlapská láska, ale oni mají v lecčems pravdu, i když bolí - vidím doma 😵

paolin
14. pro 2010

tak jsme byli venku. ti chlapi ze stavby jsou ale protivní! 😠
jinak si připadám, jak Saturnin shánějící v létě masku čerta a mikuláše...švagr si k vánocům objednal cyklo ponožky, bílé a velikost 49. shánět v zimě cykloponožky a ještě v bílé barvě a takové velikosti..můj nejtěžší vánoční dárek 😀

anta
14. pro 2010

@e.k.t - to se krásně čte, ale špatně prožívá 😔

e.k.t
autor
14. pro 2010

jj Jani, nikdy nevím jestli seřvat mm nabo Joli, tak když nejsem přímo u akce tak se otočím a počítám do tuctu a když nic tak jedeme dál, ale výhoda je že Joli když spadne nebo se praští z hlouposti tak prastě neřve, ale oznámí Jolanka dělal hlouposti

anta
14. pro 2010

@e.k.t - to mě povídej, Evi, já z toho byla včera vyloženě dost v hajzlu ☹

paolin
14. pro 2010

Jani, tak moc tě to trápí?

anta
14. pro 2010

@paolin - no už od rána jsem na tom trochu přece jen líp, ale měla jsem z toho mizernou náladu.

paolin
14. pro 2010

chlapi to někdy prostě nedomýšlí. a hlavně - nemají tolik praxe s dětmi, jak my. jsem přesvědčená, že nedokážou až tak odhadnout, kdy se co může stát. my už to na 99% předvídáme. pořád kluky od něčeho odrazuju, zakazuju a tím je dle mě chráním. ale chráním je opravdu nebo jim tím naopak spíše škodím? myslím, že to bude tak 50 na 50. jak to cítíš ty?

paolin
14. pro 2010

jasně chápu tě. kolikrát když měl Mirek na děti dohlížet, tak se něco stalo - Adam se střihnul nad oko, málem vběhnul pod auto, rozbil si bradu.. byla jsem naštvaná, že je nedokáže ani chvíli ohlídat 😉 ale tolikrát si kluci natloukli, když jsem je hlídala já..jen sobě to jaksi odpouštím lépe, že 😀 😉

e.k.t
autor
14. pro 2010

No vidím to na dětech, ale na druhou stranu si myslím že Joli jednou tu spartanskou výchovu jen najde. Teď jí jdu objedat dvd mašinku Tomáš, dost na tom ujíždí

many
14. pro 2010

ahojky holky, nakukuju a mizím, jaksi se necítím dobře 😖 mám obavu, že na mě něco poleze už 😖 nechte si dařit, možná později juknu, uvidím ,páááá

many
14. pro 2010

@anta jojky, Honzíček měl karambol ☹ tak ještěže to nedopadlo hůř a je v pořádku bobíšek, ještě toho bude že ☹

anta
14. pro 2010

Tak jsme doma, dítě vytuhlo během 5 minut a já se zase cítím na koni. Má sekernická výchova se zatím vyplácí než přijde taťulda domů, že? 😎
@paolin - já to cítím svým způsobem dobře, přiznám se, že raději zakážu než abych skončila někde s klukem v nemocnici. Většinou mně samotné tak káže instinkt než nějaká šílená přehnaná starost, když cítím, že něco nedopadne dobře, no tak má kluk prostě smolíka a nepovolím. Když dělá hovadiny, tak prostě holt opakuju, že to dělat nemá, že se mu může něco stát, i když chápu, že jemu je to v té chvíli zcela u zadní části těla, že? 😀 😀 😀 Jednou se mi točil na ulici, tak jsem na něj zaječela a on neposlechl a pak si málem vykloubil koleno, jak z toho spadl, no tak co je lepší? Chytnout ho za "límec" a odradit 😉 Člověk by si to pak vyčítal, že se mu něco stalo kvůli jeho vlastní hlouposti či jak to vyjádřit.
@many - teda holka, ty taky nemáš klid, achjo, tak odpočívej, jak to jde. To těhu v tomto období je na pytel, viď? 😒

anta
14. pro 2010

Holky, Honzík umí básničku "Božka boubelatá, dělá buchty z bláta a každou tu buchtičku dá vysušit sluníčku" dobrý ne? 😀 😀 😀 Musela jsem se pochlubit, panč mi to nedalo 😉

paolin
14. pro 2010

Jani, príííma 🙂
tatin přišel domů, na 7 jde na voliš. to si zase odpočinu.... 😠 😉

anta
14. pro 2010

@paolin - tak TM zlom ruku, aby nikam nechodil, ale musíš jen trochu, aby byl schopný pomáhat doma, ju? 😀 😀 😀

paolin
14. pro 2010

Jani, to nejde. kdo by chodil do hokny 😀

anta
14. pro 2010

@paolin - aha, no to je blbý, tak zkus třeba zamknout byt a jako ztratit klíče 😀 😀 😀

paolin
14. pro 2010

noo, to bych mohla 😀 jenže teď je mi to stejně na prd, páč voliš má od 7 😀 zkusím to třeba zítra 😀

paolin
14. pro 2010

co u vás? dnes tatin nezpůsobil žádnou havárii, lumpík jeden?

anta
14. pro 2010

@paolin - dnes byl vcelku hodný, bych řekla. Ráno jsem mu totiž oznámila, že bude ve věznici s dozorem a když bude zlobit, tak ještě s ostrahou 😀 😀 😀 Jsem mu řekla, že mu svážu nohy a Honzík mě doplnil, že do kozelce, takže ví, co ho čeká, když bude lítat 😀 😀 😀 😀

anta
14. pro 2010

@paolin - a jestli jsi se ptala na tatina, zda nezpůsobil havárii, tak ne, on doma totiž nic moc nedělá 😀 😀 😀 Jo a já dneska ještě stihla upéct buchtu, no je to možný? 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2010

@anta Jani 😀
Vítek celou noc zvracel. Paráda.. Má dnes ve školce Ježíška a vánoční besídku. Chudák 😒 Musím mu to nějak vynahradit.

e.k.t
autor
15. pro 2010

Jani já nemyslela vše dovolit, ale občas ten pád neuškodí, ale od mala jsme Joli ani jeden nekonejšili když dělala něco zakázaného a potom ji to bolelo, smůla neřvi máš poslouchat. a dnešs to ani nezkouší, rovnou oznámí že dělala bebosti 😉

Na druhou stranu jui taky zpacifikujeme když jde vysloveně o zdraví