• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahojda holkýý! tak u nás už to snad konečně spí..Mirek šel na schůzi, tak je tu aspoň klid :wink: dnes je chudák nějaký podrážděný :wink: celé dopolko mi zase bylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo jsem ale musela do práce a pak už naštěstí OK :wink:
20. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tak co, spí? U nás jo. Co se mi dneska stalo! Já dneska nemohla normálně vytáhnout Honzu z košíku, se mi zasekl botama, ale naštěstí mi ho jedna paní zvedla (dala si asi do těla :grinning: :grinning: ), tak jsem mu nohy prostrčila v pohodě, jsem se s tím rvala a byla jsem zpocená až na prdulce, no a proč to píšu, paní měla chlapečka malého, cca věk našeho Honzuláka, ten byl droboučkýýýýý, tak jsem paní politovala, že si s Honzou namohla záda a šli jsme :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
tak já už jsem vzhůru dnes od 4 :grinning: jaksi jsem nemohla spát a Lukášek taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
tak teď už mám i umyté vlásky a popíjím čokoládový nápoj :grinning:DD
jinak se musím pochlubit, že včera už cítil Lukáška i tatínek :grinning: pěkně večer řádil :slight_smile: byl to nádherný pocit :grinning: už ani nevím, kdy tak poprvé táta cítil Ladíčka :slight_smile:
a dnes nás čeká genetika v 19.00 tak držte moc moc pěstičky prosím :slight_smile: ať je vše ok :slight_smile:
jinak Lukáškovi jsem aspoň včera koupila pod stromeček dvoje ponožečky :grinning: ať tam aspoň něco má :grinning:DD
jdu vás dočíst :slight_smile:
21. pro 2010 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 díky moc :slight_smile: a také přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok a hlavně to zdravíčko všem :slight_smile: musím juknout k tobě do albíčka, jak dětičky rostou :wink: a jak je,..... :wink: doufám, že super a moc si to užíváš :slight_smile:
21. pro 2010 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta děkuji moc za přáníčko :wink:
@paolin taky jsi blinkala :frowning2: nebo naštěstí nee :frowning2:
21. pro 2010 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :grinning: tak zatím mizím asi na fb :grinning: ale tam taky asi nebude ani noha, ani ruka :grinning:
21. pro 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nikdo nikde, tak jdu čučet na bednu :grinning: tééda to je nuda, když člověk nechrápe do 8 :grinning: aspoň Ladíkovi se daří a Lukinovi teď taky :slight_smile: jen mamina čučí :slight_smile:
21. pro 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabi ahoooj! jak to jde, mamino :wink: drž se!

@anta jéé, Jani, to abys Honzík pomalu vozila přímo v košíku, co? :slight_smile:

@many na genetiku budeme držet pěstičky! jinak ano prosím, blila jsem taky. i Mirek. takže jsem zase vyhubla :frowning2:
21. pro 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Mám pro vás slušnej frk. MM byl včera na tom večírku, no dobrý, jenže já se probudila v půl třetí ráno a zjistila jsem, že ještě není doma, tak si říkám "doufám, že neusnul někde na zastávce" a on vůl usnul v autobuse a jel omylem na konečnou, kde ho probudil autobusák a mm nevěděl vůbec, kde je a jak se dostane domů. Normálně by přišel na jedenáctou hodinu, no tak bloudil nějaký 4 hodiny venku a nevěděl, jak domů :grinning: :grinning: :grinning: No tak jsem mu na to řekla "dobře ti tak" :grinning: :grinning: :grinning: Směju se ještě teď. No tak spal celé tři hodiny a ráno jsem ho samozřejmě budila :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jojky, tak ať už je to od vás pryč :wink: a díky moc :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak pěkně zapařil :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no vůl :grinning: :grinning: :grinning: Já spát tři hodiny, tak se zblázním :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no se zadařilo a dospí o svátkách :slight_smile: ale taky mu nezávidím :slight_smile: to bude v práci hnus :slight_smile:
21. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík se před chvílí probudil, tak jsem mu udělala kakao a čučí zase na Shreka, ale nevím nevím, nejsou to moc dobrý pohádky :confounded: vykládá mi, že mě zabije :frowning2: a vyhodí z okna :frowning2:
to je co , za dobrota na žebrotu :frowning2: :wink: teď abych se pořádně hlídala :grinning:
21. pro 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava néé z okna ale z balkona :wink:
21. pro 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - jůůůůůů, to je Ládík nějakej drsnej, fuj! Nekoukat :wink:
21. pro 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no on to furt chce pouštět :frowning2: už jsem mu včera pustila i auta, jsem ho ukecala, tak čučel, ale pak chtěl zase Shreka :confounded: už ať je teplo a lítáme furt po venku, to bude mít s telkou útrum
21. pro 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to znám. My si naštěstí žádného Shreka a takový americký pohajdy nepouštíme, mně se to nějak samotné nelíbí, mám raději takové ty pohádky o mašinkách, krtečka, Bolka a Lolka a takový malovaný. Tam rozhodně takový kecy nehrozí :wink:
21. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jééé to my zase Shreka žereme všichni :slight_smile: děda nám ve čtvrtek doveze 4 :grinning: tatin jak marodil, tak na to s Laďoušem čučel furt :grinning:
21. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad tam moc zabíjení nebude :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin konečně je u nás taky nějaký sníh co :wink: teď je venku teda náááááááádherně :grinning:
21. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tady takýýý :slight_smile: včera krapet napadlo. tak chci jít na boby, ale Adam jaksi nevypadá, že by šel.
holky, Shrek u nás taky frčel - u Vítka. zhruba v jeho roce a půl jsem díky Shrekovi měla poprvé tak 10 minut pro sebe :grinning: Vítkovi se hrozně líbila ta uvodní písnička :grinning: tedy, co já všechno za těch 5-10 minut stihla :grinning:
21. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin :grinning: :grinning: :grinning: vidíš a Ladík u ní vydrží až do konce a pak jí chce pustit znovu :grinning: nechci aby si zvykal na bednu, ale v tomto počasí,když nemůžeme být furt venku, to teda překousnu no :grinning:
21. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Adam max tak hodinu u Pata Mata nebo Krtka. ale i tak nesedí, ale pobíhá a hraje si. no hraje - dělá neplechu :grinning:
21. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, vypadá to, že ven nepůjdeme. což mě tedy pěkně sejří :angry:
21. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirek jede do Olomouce do labin a pak do Přerova pro nové auto. tak snad dojedou hoši v poho..bere oba kolegy. to bude teda pánská jízda :grinning:
21. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jooo, sněží nebo co ? My se jdeme chystat, babička potáhne sáňky s klukama, má u sebe Kvídouška a musime do obchodu pro pár věcí
21. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Adámek nechce :frowning2: ?
21. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím, nechte si dařit, pááá
21. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adidas nechce. ale prostě půjdeme, takže má smůlu :grinning:
21. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek