• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta řekni za chvilku bude víkend a tatin zase doma. :wink:
30. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - tobě taky Marti, pěkně si silvouše užijte a hodné dětičky ať máte :slight_smile:
30. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě si řeklo o plínku na kakání a vykakal se v klidu. Jinak měl přes vánoce ještě plínky, aby byl v klidu a od včerejška má zase slipy a i si řekne o WC, což jsem ráda, ale na kakání ještě plínu, což nevadí, jsme v začátcích :slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tatin byl dopo doma, teď jel do práce. byli jsme na obídku, mám bříško pěkně napucnuté :grinning:

@anta Jani, u vás tedy samé novinky a pokroky! jen tak dál :wink:
@martinka79 Marti, taky si užijte oslavu!

zítra budeme asi doma či co.. ještě uvažujeme jít na Silvestra ke známým - tedy bude jich tam tak přes 20 :grinning: a téměř nikdo nemá děti. jestli nám babi pohlídá..uvidíme :slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no udělal mi radost, říkal "plínku, kakat" a teď dává napít brumíkovi a komentuje to slovy, že to do něj "padá jak Němci do krytu" :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta teda Jani, kam on na to chodí :grinning:
30. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - No kam? Stačí, když je s mámou, nikam chodit nemusí na takový hovadiny:grinning: :grinning: :grinning: Ráno jsme byli v krámu a byli jsme juknout na morčátka, zastavila se u nás paní a pořád něco povídala a tak jsem jí řekla, že už pomalu půjdeme a říkám Honzíkovi, aby morčátkům řekl nazdar, no a on se otočil na tu paní, zamával jí a řekl "nazdar" :grinning: :grinning: :grinning: Trošku řeším to, že o sobě mluví jako o holce "vypila, uklidila atd. :wink:
30. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi oznámil, že má hrnek starý jako metuzalém :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam neříká nic :grinning:
tedy, sem tam něco řekně svou hatmatilkou, ale když nechce, tak neříká už vůbec nic :grinning: lump je to :grinning:
30. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak banka a pojišŤOVNA VYŘÍZENÉ, a já teda taky, sice teplotoměr ukazuje 33°C ale mám suchoupapulu a krk v ohni, tak to asi není moc pohoda. Teď bych se mohla ještě osypat a měla bych podruhé neštovice :grinning: :grinning: :grinning:
Joli není doma tak nevím jak postupuje.
Včera jsme koupili teda novou televizi, fůůůů ta byla drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no ale vešla se přesně, tak dobře tak. Joli vypravena na 2 týdny k dědečkovi na moravu, bude se starat sám, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
babi odvezena domů a tady je divné ticho. večer nevím co budu dělat, teda uvařím na zítra k obídku koprovou s vejcem a brambory a udělám domácí bochánky a párty kuřecí řízečky, o půlnoci si připijeme a potom okamžitě do pelíšku, páč ráno ve 4 vstávám do roboty, fůůůůůj :wink:
30. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Evi, závidím, že nevíš, co budeš dělat, to já mám o program postaráno :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
30. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi no budu doma úúúplně sama a celou noc, no tak se nediv :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ti tam expresem pošlu Honzíka, no jo, ale on v noci spí, tak to by jsi se zase nudila :grinning: Jakou telku jste si pořídili, smím-li se zeptati?
30. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani je to LG model 26LD320 úhlopříčka 66cm, LCD, HD ready, DVB tuner
30. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Honyk by se asi bál, sám bez maminky, ale jinak se někdy domluvíme a klíďo píďo :wink: já dětičky zbožňuju. teď jich kolem bylo 5 a to bylo super, ale chvílema fakt mazec :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - a já bych se bála bez Honzíka, jsem zvyklá, že tu někdo pořád chrápe :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi h hi tm ny ti nestačil? :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky preji vam krasneho silvestra a do do Noveho roku preji hlavne hodne zdravicka!!!
31. pro 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky :slight_smile:
@monkia.pv - děkujeme moc, i tobě přejeme pěkný a hlavně zdravý další celý rok :wink:
31. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sumárum bez plínek, čtyřikrát jsme se učůrli ne vyloženě počůrali, ale on Honzík nějak podivně ucikává či co to je. Máme po koupeli, to víte, bereme to hopem :grinning: Teď jsem mu nandala plínu a šel poslušně kakat, to je ale vychované dítko :wink: Už mi dochází trpělivost a taky tepláky, tak mu dám plínu :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak se snažíme, jdu na to pomalu a bez nucení, času dost, hlavní je, že se nebojí slipů a když se počůrá, tak rovnou hlásí, jakou barvu slipů chce :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Jani, Adam má taky pokaždý ucvrknuto. jaksi netíhá zavčas na nočník...lenoch jeden!
odpo si uděláme malý ohňostroj pro děti, večer budeme asi sami doma. pozvali jsme známí i s přespáním, ale asi se jim nechce. zítra nejspíš pojedeme na Vysočinu, ať si zalyžuje alespoň Vítek, když Adam to sabotuje.

užijte si oslavičky! :slight_smile:
31. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - a jak to řešíš to ucvrknutí? Říkáš k tomu něco?
31. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monkia.pv

Moni - tobě i celé rodince taky, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka
31. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta

Jani já podle momentálního rozpoložení Joli, ale ta je z toho sama většinou nešťastná, tak jí říkám že se to stává, ale že se má snažit aby to dstihla, protože princezny se nepočurávají
31. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - jů, Evi, díky za nápad, já také Honzíkovi říkám, že se nic neděje a že se to stává a že o nic nejde a že se maminka nezlobí a tak. No a tak budu používat tvůj nápad, aby si řekl o čůrání tak, aby to stihl, protože fotbalisti se nepočůrávají :grinning: :grinning: :grinning: To je chytrý :slight_smile: :slight_smile: A víš, že z toho odplenkovávání už nemám takový nervíky jako dřív? Ale taky se to musím vlastně naučit i já :wink:
31. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani ani ne. spíš ho upozorním, že se trochu počůral. vím, že prostě nemá čas a chodí čurat ne až za pět 12, ale pět po 12 :grinning: on na to časem přijde.
byli jsme venku střílet petardy a pak jsme tu měli návštěvu. teď honem kluky ospršit a chrnět. dáme si šampíčko a půjdeme taky do hajan :slight_smile:
31. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju. Něco pro vaše dětičky na kukandu :wink:
31. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! jsme doma. nakonec jsme jeli jen na otočku. cestou zpátky jsem potkali nehodu. auto brutálně najelo do stromu. paní asi usnula.. já tam raději nešla, Mirek ano. trochu jsem čekala, jak to zvládne, ale neříkal nic. tak jsme jim tam nechali dvě flees deky, páč paní ležela na zemi a v té kose..jednu jsme dali manželovi-byl slušně v šoku. naštěstí už v frčela sanitka, policajti a hasiči. kluci spali, nic neviděli. tak aspoň tak :wink: je to pitomý a zvláštní místo. silnice OK, viditelnost taky, ale už je to druhá nehoda, co jsme tam potkali. při první nás nabořil borec zezadu, páč auto před námi prudce zabrzdilo.

a jak u vás Silvestr? já vytuhla v 11. ale usínala jsem už od 9 :grinning:
1. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky berušky, včera jsem byla poprvé na poznání další stanice, no při svátku toho zas tak hoooodně nejezdilo a šlo to, tak uvidíme jaká bude noc dneska.

A mají tam velmi zajímavého mazlíčka - sklípkana a je klááášnej chjupatej :wink:
2. led 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek