• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahojky, zdravím z Kladna :wink: :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme koupily čerstvé rohlíky, sýr a kefír, jahůdkový a to je Joli snídaně, doma to sice nejí, ale tady jí to chutná
4. led 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, mám novinku, Honzík už umí říci Voda, Vodovod a tak, pořád říkal hoda, boda a voda z něj pořád nešla a teď ráno mě překvapil :slight_smile:
4. led 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je super posun
4. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám z něj radost :slight_smile: Ale s těmi plínkami je to takový na vodě pořád. Protože, když jdeme ven, tak má plenu a když jsme doma, tak má slipy, jenže je vyčůraný a čeká, až dostane plenu na ven, tudíž jaksi nemá tu potřebu mi říct, že se mu chce čůrat, nevím, jak toto řešit. Seděli jsme i na záchodě i na nočníku a nic nic, co s tím? :confused:
4. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám z něj radost :slight_smile: Ale s těmi plínkami je to takový na vodě pořád. Protože, když jdeme ven, tak má plenu a když jsme doma, tak má slipy, jenže je vyčůraný a čeká, až dostane plenu na ven, tudíž jaksi nemá tu potřebu mi říct, že se mu chce čůrat, nevím, jak toto řešit. Seděli jsme i na záchodě i na nočníku a nic nic, co s tím? :confused:
4. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani my ven bereme do batůžku 3x náhradní oblečení a funguje to, i 2,5 hodiny jízdy autem k našim nebo zpět
4. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pěkné, ale v tom sněhu se jako převlékat příliš nedá :sweat_smile:
4. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! byli jsme ráno ve školce, prima jsem si pohráli. pak jsme se zase dohadovali, jestli půjdeme nakoupit nebo nee...někdy bych Adámka někam... jdeme obědvat :slight_smile:
4. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my převlíkáme sníh nesníh :grinning: když si cvrkne, tak má chlapeček holt smůlu :grinning:
Jinak co se týče Honzíka, nechala bych ho zatím tak. on si na to přijde, neboj. a vzhledem k tomu, jaký je to šikula, tak jistě brzy :wink:
4. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme byli cvičit a bylo to moc fajn! cvičila Sylva, která Adámka zná, takže nebyl problém, že si cvičí krapet po svém :grinning: byla jsem tedy parádně splavená, páč oba chlapečci lítali jak střelení, ale fakt fajn. snad poprvé :grinning:
4. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tak snad si řekne, noooo, čekám na to jako na boží smilování. No vidíš, klucí jsou šikovní, to je dobře. Adámka nikam...., bolela by tě noha :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Historka z obchodu, potkala jsem jednu paní s chlapečkem, známe se od pohledu a Honzík se jí líbil a já na něj, "jakpak se jmenuješ, Honzíku?" a Honzík na to: "fajfka" :grinning: :grinning: :grinning: - včera se to naučil, tak to říká pořád :sweat_smile:
4. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:
4. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to kůň :grinning: :grinning: :grinning: Jinak už umí 59 značek aut, fuj :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě si šlo natáhnout pérka, tak uvidíme, jestli usne, každý den je vzhůru od půl šesté a neusne ráno ani za zlatý prase :rolling_eyes:
4. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam chrní. má přijít na chvíli kamoška, pak pro Vítka a snad na poštu. doufám, že se Adam zase nesprčí :unamused: bolí mě záda, musím se objednat na masáž..
4. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z prochajdy, dítě chrápe, to je pohodaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera na mě mm vyrukoval, že má šanci dělat vedoucího oddělení u něj v práci. Mé obavy spočívají v tom, že se bojím, jak by se vracel z práce. Už takhle se vrací k večeru a kdyby měl ten čas ještě prodloužit, no tak to teda nevím. Nejde mi o sebe, ale o Honzíka, protože už tak, a to si přiznejme, ho vidí strašně jakoby málo, prakticky hodinu za den a o víkendu. No kdyby to mělo být ještě míň, tak to bych se vážně snad rozvedla. MM mi oponoval tím, že by dostával o 5.000 Kč víc, ano peníze jsou dobré, ale co jsou oproti času, který může trávit s rodinou. Představa, že Honza bude chodit do školy, já se s ním budu učit, já budu chodit do práce, já budu po večerech vařit, já budu prostě dělat celou domácnost, no tak to je o psychický zhroucení. :frowning2: :frowning2: On měl kecy, že mu chci bránit v postupu v práci, ne nechci, nejsem sobec, ale pokud by to bylo na úkor rodiny, tak to tedy proti jsem, to se teda přiznám, že jo.
4. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je těžký, fakt, jenže ti chlapi to nechápou
4. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
4. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jéééé Honzíček už usíná doma :slight_smile: tak to je pohodička, že jo :slight_smile:
no Jani teda vedoucího dělat, to je super a penízky taky, ale jak píšeš, peníze nejsou vše a aby ještě chodil později z práce,.... :frowning2: ale kéž by mu to vyšlo a domů chodil raději dřív pan vedoucí :grinning: to by bylo super a Honzík i ty byste si ho víc užili :slight_smile:
no já jsem teď sama doma, tak vás musím dočíst :slight_smile: chlapi jeli autem do Litovle :slight_smile: tatin mi nechal dělatk 30tinám na zakázku zlatý naušnice a po 4 měsících nejsou furt schopni je správně udělat :frowning2: takže ale teď už je to naposledy a snad se mi budou brzo blejskat na uších :grinning:
jinak u nás žádná změna, no mám 6 kilo nahoře :slight_smile: a Lukin už krásně řádí v bříšku :grinning: je to nádhera :slight_smile: tak si to naposledy užívám :grinning: jinak se snažím nechodit na net, abych se věnovala co nejvíc Ladíkovi :slight_smile: ale furt to nuktání ho zaponout je veliké :grinning: :grinning: :grinning: a gor , když je nuda :grinning:
@paolin chodíte do nějakýho cvičení pro děti jo :wink:
@anta s plínkama to vydrž a prď na to a zachvíli bude jaro , léto a naučí se raz dva :slight_smile: určo bych to neřešila tím, že bych ho v té zimě měla někde vyslíkat :slight_smile: my to tak dělali, ale teda v létě, nosili jsme pro jistotu náhradní oblečení, ale naštěstí teda nebylo potřeba :slight_smile: v zimě bych to nedělala a gor tahat sebou tolik vrstev :grinning:
4. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jste někde na výletě :wink: jinak kefírek Ladík taky miluje :grinning:
4. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t ááá už čtu :slight_smile: u rodičů :grinning:
4. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se dari v novem roce?
Jani plinky neres tak jak pise many: v lete to bude lepsi a Honzik se to nauci na totata :slight_smile: .Vaneska nam zase nechce kakat do zachodu ani do nocniku proste kadi do kalhotek a taky nevim co s tim-snazim se ji to vysvetlit,ale nejak proste nechce!Rekne mi vzdycky maminko ja kakam do kalhotek nevadi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, to je taky maso, Joli max nehoda, když nedobíhá protože nestíhá
4. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, to taky záleží, jak píše Many. jestli to bude vedoucí funkce k sedření nebo k větší volnosti :wink: nemá manža představu, co by to obnášelo? vyděšená bych byla taky...to se ti nedivím! no, jestli budeš mít normální práci, tak domácnost a Honzíka stejně nedáš sama. to si jaksi miláček musí uvědomit, že až to nastane, bude to půl na půl...

my zvládli školku a poštu a procházku bez řvaní a protestů! kdy by to tak bylo každý den, byla bych ta nejnadšenější mamína po sluncem..jinak jsem poslala šéfikový email, jak to vidí v září s prací a vidí to asi tak, že práce pro mě nebude. a protože nebudu moct nastoupit hned po mateřské, tak to vidím na výpověď. myslím, že by mi ale měli dát odstupné, ne?
4. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many chodíme už asi 4 roky cvičit k nám do Sokolovny. normální cvíčo pro děti - hry, zpívání, pak nářadí.. kluci jsou tam jako doma, tam hrajeme 2x týdně voliš a v neděli chodívají se mnou si před volišem pohrát. Adam má uchylku na volejbalový balon, páč ten zná od malička :grinning:
4. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, děkuji vám za vzpruhu, je fakt, že mm neví, do čeho by případně lezl, ale ta představa, že by se "flákal" v práci a já to tady dřela pořád sama, by mě tedy vážně moc nenadchla :unamused: Když já vám mám pořád pocit, že myslí jen na peníze, pořád všechno děsně přepočítává, mně tohle moc nevoní, protože mám poněkud jinačí hodnoty jako je zdraví, pocházím z rodiny s chudšími poměry a peníze nikdy pro mě nebyly všechno, taky jsem žila z ruky do huby, vím, co je to bída a proto si vážím i toho "trapnýho" zdraví a rozhodně nic na peníze nepřepočítávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápu, že chce, abychom se měli dobře, ano to je fajn, ale chápete snad i moje názory. Holčinky, plínky neřeším extrémně, Honza je i tak šikulka a co nedá do plínek, to dá do huby (tzv.) :grinning: :grinning: :grinning: Někdo to má naopak, děti nemluví, ale nočníky jsou jejich :sweat_smile:
4. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, třeba my :grinning:
4. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv to i od sestřenky malej a je starej jako Vaneska, taky kaká jedině do slipů a nebo do plíny , no chce to čas a jinak nám se daří a snad to tak bude i nadále po celý rok :slight_smile: doufám, že to mateřství si budu užívat i po druhým porodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co vy - neplánujete další :wink:
4. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek