Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. led 2011

Ahojky, zdravím z Kladna 😉 😀 😀

e.k.t
autor
4. led 2011

tak jsme koupily čerstvé rohlíky, sýr a kefír, jahůdkový a to je Joli snídaně, doma to sice nejí, ale tady jí to chutná

anta
4. led 2011

Jů, mám novinku, Honzík už umí říci Voda, Vodovod a tak, pořád říkal hoda, boda a voda z něj pořád nešla a teď ráno mě překvapil 🙂

e.k.t
autor
4. led 2011

Jani to je super posun

anta
4. led 2011

No mám z něj radost 🙂 Ale s těmi plínkami je to takový na vodě pořád. Protože, když jdeme ven, tak má plenu a když jsme doma, tak má slipy, jenže je vyčůraný a čeká, až dostane plenu na ven, tudíž jaksi nemá tu potřebu mi říct, že se mu chce čůrat, nevím, jak toto řešit. Seděli jsme i na záchodě i na nočníku a nic nic, co s tím? 😕

anta
4. led 2011

No mám z něj radost 🙂 Ale s těmi plínkami je to takový na vodě pořád. Protože, když jdeme ven, tak má plenu a když jsme doma, tak má slipy, jenže je vyčůraný a čeká, až dostane plenu na ven, tudíž jaksi nemá tu potřebu mi říct, že se mu chce čůrat, nevím, jak toto řešit. Seděli jsme i na záchodě i na nočníku a nic nic, co s tím? 😕

e.k.t
autor
4. led 2011

Jani my ven bereme do batůžku 3x náhradní oblečení a funguje to, i 2,5 hodiny jízdy autem k našim nebo zpět

anta
4. led 2011

To je pěkné, ale v tom sněhu se jako převlékat příliš nedá 😅

paolin
4. led 2011

ahoj holky! byli jsme ráno ve školce, prima jsem si pohráli. pak jsme se zase dohadovali, jestli půjdeme nakoupit nebo nee...někdy bych Adámka někam... jdeme obědvat 🙂

paolin
4. led 2011

Jani, my převlíkáme sníh nesníh 😀 když si cvrkne, tak má chlapeček holt smůlu 😀
Jinak co se týče Honzíka, nechala bych ho zatím tak. on si na to přijde, neboj. a vzhledem k tomu, jaký je to šikula, tak jistě brzy 😉

paolin
4. led 2011

včera jsme byli cvičit a bylo to moc fajn! cvičila Sylva, která Adámka zná, takže nebyl problém, že si cvičí krapet po svém 😀 byla jsem tedy parádně splavená, páč oba chlapečci lítali jak střelení, ale fakt fajn. snad poprvé 😀

anta
4. led 2011

@paolin - tak snad si řekne, noooo, čekám na to jako na boží smilování. No vidíš, klucí jsou šikovní, to je dobře. Adámka nikam...., bolela by tě noha 😀 😀 😀

anta
4. led 2011

Historka z obchodu, potkala jsem jednu paní s chlapečkem, známe se od pohledu a Honzík se jí líbil a já na něj, "jakpak se jmenuješ, Honzíku?" a Honzík na to: "fajfka" 😀 😀 😀 - včera se to naučil, tak to říká pořád 😅

paolin
4. led 2011

Jani 😀

anta
4. led 2011

Je to kůň 😀 😀 😀 Jinak už umí 59 značek aut, fuj 😀 😀 😀

anta
4. led 2011

Dítě si šlo natáhnout pérka, tak uvidíme, jestli usne, každý den je vzhůru od půl šesté a neusne ráno ani za zlatý prase 🙄

paolin
4. led 2011

Adam chrní. má přijít na chvíli kamoška, pak pro Vítka a snad na poštu. doufám, že se Adam zase nesprčí 😒 bolí mě záda, musím se objednat na masáž..

anta
4. led 2011

Tak jsem doma z prochajdy, dítě chrápe, to je pohodaaaaa 🙂 🙂 🙂

anta
4. led 2011

Včera na mě mm vyrukoval, že má šanci dělat vedoucího oddělení u něj v práci. Mé obavy spočívají v tom, že se bojím, jak by se vracel z práce. Už takhle se vrací k večeru a kdyby měl ten čas ještě prodloužit, no tak to teda nevím. Nejde mi o sebe, ale o Honzíka, protože už tak, a to si přiznejme, ho vidí strašně jakoby málo, prakticky hodinu za den a o víkendu. No kdyby to mělo být ještě míň, tak to bych se vážně snad rozvedla. MM mi oponoval tím, že by dostával o 5.000 Kč víc, ano peníze jsou dobré, ale co jsou oproti času, který může trávit s rodinou. Představa, že Honza bude chodit do školy, já se s ním budu učit, já budu chodit do práce, já budu po večerech vařit, já budu prostě dělat celou domácnost, no tak to je o psychický zhroucení. ☹ ☹ On měl kecy, že mu chci bránit v postupu v práci, ne nechci, nejsem sobec, ale pokud by to bylo na úkor rodiny, tak to tedy proti jsem, to se teda přiznám, že jo.

e.k.t
autor
4. led 2011

Jani to je těžký, fakt, jenže ti chlapi to nechápou

many
4. led 2011

ahojky holky 🙂

many
4. led 2011

@anta jéééé Honzíček už usíná doma 🙂 tak to je pohodička, že jo 🙂
no Jani teda vedoucího dělat, to je super a penízky taky, ale jak píšeš, peníze nejsou vše a aby ještě chodil později z práce,.... ☹ ale kéž by mu to vyšlo a domů chodil raději dřív pan vedoucí 😀 to by bylo super a Honzík i ty byste si ho víc užili 🙂
no já jsem teď sama doma, tak vás musím dočíst 🙂 chlapi jeli autem do Litovle 🙂 tatin mi nechal dělatk 30tinám na zakázku zlatý naušnice a po 4 měsících nejsou furt schopni je správně udělat ☹ takže ale teď už je to naposledy a snad se mi budou brzo blejskat na uších 😀
jinak u nás žádná změna, no mám 6 kilo nahoře 🙂 a Lukin už krásně řádí v bříšku 😀 je to nádhera 🙂 tak si to naposledy užívám 😀 jinak se snažím nechodit na net, abych se věnovala co nejvíc Ladíkovi 🙂 ale furt to nuktání ho zaponout je veliké 😀 😀 😀 a gor , když je nuda 😀
@paolin chodíte do nějakýho cvičení pro děti jo 😉
@anta s plínkama to vydrž a prď na to a zachvíli bude jaro , léto a naučí se raz dva 🙂 určo bych to neřešila tím, že bych ho v té zimě měla někde vyslíkat 🙂 my to tak dělali, ale teda v létě, nosili jsme pro jistotu náhradní oblečení, ale naštěstí teda nebylo potřeba 🙂 v zimě bych to nedělala a gor tahat sebou tolik vrstev 😀

many
4. led 2011

@e.k.t jste někde na výletě 😉 jinak kefírek Ladík taky miluje 😀

many
4. led 2011

@e.k.t ááá už čtu 🙂 u rodičů 😀

monkia.pv
4. led 2011

ahoj holky jak se dari v novem roce?
Jani plinky neres tak jak pise many: v lete to bude lepsi a Honzik se to nauci na totata 🙂 .Vaneska nam zase nechce kakat do zachodu ani do nocniku proste kadi do kalhotek a taky nevim co s tim-snazim se ji to vysvetlit,ale nejak proste nechce!Rekne mi vzdycky maminko ja kakam do kalhotek nevadi? 😝

e.k.t
autor
4. led 2011

Moni, to je taky maso, Joli max nehoda, když nedobíhá protože nestíhá

paolin
4. led 2011

@anta Jani, to taky záleží, jak píše Many. jestli to bude vedoucí funkce k sedření nebo k větší volnosti 😉 nemá manža představu, co by to obnášelo? vyděšená bych byla taky...to se ti nedivím! no, jestli budeš mít normální práci, tak domácnost a Honzíka stejně nedáš sama. to si jaksi miláček musí uvědomit, že až to nastane, bude to půl na půl...

my zvládli školku a poštu a procházku bez řvaní a protestů! kdy by to tak bylo každý den, byla bych ta nejnadšenější mamína po sluncem..jinak jsem poslala šéfikový email, jak to vidí v září s prací a vidí to asi tak, že práce pro mě nebude. a protože nebudu moct nastoupit hned po mateřské, tak to vidím na výpověď. myslím, že by mi ale měli dát odstupné, ne?

paolin
4. led 2011

@many chodíme už asi 4 roky cvičit k nám do Sokolovny. normální cvíčo pro děti - hry, zpívání, pak nářadí.. kluci jsou tam jako doma, tam hrajeme 2x týdně voliš a v neděli chodívají se mnou si před volišem pohrát. Adam má uchylku na volejbalový balon, páč ten zná od malička 😀

anta
4. led 2011

Holčiny, děkuji vám za vzpruhu, je fakt, že mm neví, do čeho by případně lezl, ale ta představa, že by se "flákal" v práci a já to tady dřela pořád sama, by mě tedy vážně moc nenadchla 😒 Když já vám mám pořád pocit, že myslí jen na peníze, pořád všechno děsně přepočítává, mně tohle moc nevoní, protože mám poněkud jinačí hodnoty jako je zdraví, pocházím z rodiny s chudšími poměry a peníze nikdy pro mě nebyly všechno, taky jsem žila z ruky do huby, vím, co je to bída a proto si vážím i toho "trapnýho" zdraví a rozhodně nic na peníze nepřepočítávám 😝 😝 Chápu, že chce, abychom se měli dobře, ano to je fajn, ale chápete snad i moje názory. Holčinky, plínky neřeším extrémně, Honza je i tak šikulka a co nedá do plínek, to dá do huby (tzv.) 😀 😀 😀 Někdo to má naopak, děti nemluví, ale nočníky jsou jejich 😅

paolin
4. led 2011

@anta Jani, třeba my 😀

many
4. led 2011

@monkia.pv to i od sestřenky malej a je starej jako Vaneska, taky kaká jedině do slipů a nebo do plíny , no chce to čas a jinak nám se daří a snad to tak bude i nadále po celý rok 🙂 doufám, že to mateřství si budu užívat i po druhým porodě 😀 😀 😀 😀 a co vy - neplánujete další 😉