Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
7. led 2011

tak u nás je 5 🙂 no tak by mohlo být celou zimu, ale se sněhem a krásně bílo a néé s deštěm jako dnes 😖

martinka79
7. led 2011

čusík holky, tak vás zdravím. s tím propouštěním to je mazec snad to mine MM. jinakmám novinky. Nikoka boduje ve škole 111111 šikula moje jinak se dala na plavání a daří se jí... ale né jako že by pak závodila, ale jako docela se dala na kondiční plavání.
Michálek po návartu ze silvestra si objednal návštěvu u děšdy a co se nestalo v úterý jsem ho tam odvezla tedy jen na vlak a děda si pro něj přojel též vlakem a hurá Mišák nedal a ni mamině hudla a tradááááááááá za dědou a do dnes mi nezavola. jen tatinovi jednou... chápete to??? můj prdelínek. sem zvědavá jak v pondělí pošupš do MŠ... ☹ v neděli nám ho dovezou. 😀 a já já si užívám nemám výčitky a je mi krásně a ani né smutno tím, že tam chtěl sám.... 😝 sem chopdila bruslit šli sjem si va věču pošoutíme si filmy válíme se v ložnici a užíváme si to všichni tři... je to jiné.. ale samo prdelínek doma je to nejkrásnější... ale kolik já mám volného času... 😀

anta
7. led 2011

@martinka79 - Mišák je drsnej, dneska mi Honzík říkal, že chce taky za babičkou a dědečkem, tak přemýšlím, že ho vezmu do Prahy na výlet 🙂

martinka79
7. led 2011

@anta jj určitě jeďte.Mičák už když jel v neděli směr domov z vánočních výletů, říkal mami jedeme za babičkou... a já ne nejedem a on blééééé a potom už jsem to vzdala po sté jsem řekla ne jedeme za babičkou a doma si zavolal dědovi... kdyby jste ho viděli jak chodil po nádraží s dědou za ruku a a ni hudlan nepadl... a to měl vlak 60mon. sekeru.

anta
7. led 2011

@martinka79 - to muselo být docela nepříjemný, zmeťour (ber to v dobrém) 😀 😀 😀

martinka79
7. led 2011

@anta máš pravdu je to změ´tour 😀

e.k.t
autor
7. led 2011

jsem na noční a stále je +2°C což je dost mazec, sice trochu prší, tak doufám že ssi ráno nenabiju papulu

anta
8. led 2011

Ahoj holčinky, tak už vařím, ať to mám všechno pěkně udělané 😉

e.k.t
autor
8. led 2011

a já už jsem po 4 hodinách odpočinku taky zdá se fit ale vaří mm

many
8. led 2011

ahojky 🙂

many
8. led 2011

@martinka79 jééé 🙂 tak si to ještě pěkně užívej do zítřka 🙂 toho volnýho času 🙂 a jinak Nikolka je šikulka veliká 🙂

many
8. led 2011

No my máme jet příští týden do Brna k tetce na návštěvu 🙂 tak taky chceme jet vláčkem, aby měl Ladík pořádný zážitek 🙂 snad budeme teda zdraví, Ladík pokuckává, ale nevím, jestli to není z toho , jak jsem mu dávala ten mucosolvan a teď jsem přešla jen na jitrocelový sirup a nebo se to horší 😖 uvidíme, jinak jsme fit, akorát se to vrátilo tatinovi ☹ takže zítra bude muset valit k doktorce, no to je to, že nechce marodit, vše přechází nebo je chvíli doma a pak honem do práce 😖 měl před 14 dny tak , zánět nosních dutin a teď se mu to vrátilo na druhou stranu 😖 no jaksi tuto zimu je u nás pořádě nějaké to nachlazení 😖 buďto rýmenka a nebo kuckání 😖

many
8. led 2011

taky je u vás tak škaredě 😖

martinka79
8. led 2011

čauky já dnes jela na drb... ke kamarádce rozvádí se tak ji rozveselit.... 😒 ale docela se mi to povedlo i kamarádce.

martinka79
8. led 2011

u nás je taky hnus

e.k.t
autor
8. led 2011

http://www.avevia.cz/projekt_view.php?id=55

stránka pro mlicinu a kubíčka, poslala jsem mailem, ale raději i sem

e.k.t
autor
8. led 2011

No u nás teda neprší a nefouká, takže relativně dobrý. mm je na noční, já jdu zítra a tatí si prodlužuje dovolenou takže Joli bude u babi s dědou ještě týden, moc si to tam užívá, telefonujeme si, ale je mi moooc smutnoooo

e.k.t
autor
8. led 2011
martinka79
9. led 2011

čauky jsme komplet rodinka a počasí jak na jaře... a máme před dome dvě mová auta to budeme chvilku prudit sousedy... 🙂 🙂 🙂 Michal je poveze své sestře co začala podnikat a dostala grant na 3roky a proto ty auta... a jako služební 😀

martinka79
9. led 2011

Evi díky za info stránky o Kubíčkovi o projektu jinak více méně jejich stránky sleduji stále. 😉

many
9. led 2011

ahojky holky 🙂 zravím a mizím 🙂
Nedávno jsem vzpomínala na Licinu a Kubíčka, jak asi válčí,.. ☹

martinka79
9. led 2011

taky miluji uklízet jak jsem sama. 😀

e.k.t
autor
9. led 2011

Ahojky z práce 😉

anta
9. led 2011

Ahoj holčinky. Tak dneska jsme byli s mm na obchůzce, máme kolem bydliště nejméně 4 školky, ale my jsme si vyhlídli jednu, která by byla tak akorát na cestě ke mně do práce. Tak zítra tam mm bude volat, tak jsem zvědavá, jestli bychom u zápisu měli šanci 😉

anta
10. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Dnes dítě vstávalo až v půl sedmé, tak mě aspoň příjemně překvapilo 🙂

paolin
10. led 2011

ahoj holky!
@anta Jani, proč byste neměli 😉 trvalé bydliště máte, Honzík 3 roky taky bude mít a razítko, že musíš do práce taky bude 😉 dělá se to tak, že si vyzvedneš přihlášku a pak ji přineseš vyplněnou k zápisu. u nás je tam i kolonka popište své dítě. Vítkovi jsem tam napsala: zdravý, veselý a hravý - v té době docela veselý byl 😀 co tam napíšu Adámkovi...asi - však ho dobře znáte, lumpíka nevycválanýho 😀 napíšu: tiché, nemluvné dítě 😀

paolin
10. led 2011

@e.k.t Evi, díky za odkaz! proberu s Mirkem - začínáme stav šetření, když budu od května bez rodičáku a zřejmě bez práce. zkusím se ale i zeptat, zda nemá někde známé.. přeci jen jak je v kontaktu s různými profesory a doktory, mohl by někdo někoho znát a dlužit mu nějakou službičku...

anta
10. led 2011

@paolin - tak to já tam napíšu jako charakteristiku Honzíka "ukecaná bába - má zbrojní pas na pusu" 😀 😀 😀 Berou tam 109 dětí, koukala jsem na jejich stránky a je to sympatický 🙂

paolin
10. led 2011

@anta Jani, to je hodně! to máte velikou šanci! k nám do třídy budou brát tak 9. za Vítka jich brali 16, to bylo veselejších 😉