Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. pro 2008

tak to je fajn nám kapr plave ve vaně tatínek je doma děti mají dobrou náladu. 😀 prostě pohoda.

anta
23. pro 2008

Tak nám kapr plave v ledničce 😀 😀 I já se již cítím líp, byla jsem nějaká ráno přepadlá, malýho přepadl hysterák, takže to byla super kombinace, už je to za námi a zase mohu malému být oporou 😉

e.k.t
autor
23. pro 2008

no tak Martin popadl kočár a já si zatím zahrála na Ježíška hi hi hi
šupnu fotku do albíka 😉

Jo to je paráda dokud tu není špion, příští rok bude hůř 😉

paolin
23. pro 2008

ahoj holky! ja dnes absolutne nestiham. Adamek je nepolozitelny, porad nadava a place. ale je mu lip. byla jsem s nim a s Vitou chvili venku. hezky usnul a bylo mu na vzduchu fajn. byl samozrejme zabaleny, jak housenka 😀 Vita se ted trochu zklidnil, tak snad i neco uklidim. vcera jsem luxovala a dnes..jak po bitve. tezky s detma 😀 ted jsem dodelala salat, tak snad bude dobry. zitra rano nazdobime stromek, zajdeme ven a pak musim Vitu prastit necim po palici, aby sel poo spinkat 😀 uz jsem mu to vysvetlovala. pokud nepujde, Jeziska si neuzije. takhle si bude moct hrat aspon do desiti. tak snad se mu to v te palicce srovna 😉

ctu, ze u vas je pohoda. to je supeeer! holky, zase me bere ta Vanocni nostalgie. vzpominam, jaky to pro me, jako dite, bylo uzasny. pred pal lety jsem si rikala, ze Vanoce uz nejsou, co byvaly. a ze si musim poridit deti, aby to zase za neco stalo 😉

paolin
23. pro 2008

jo, po vzoru Evicky jsem supla PF do albika 😉

kalerat
23. pro 2008

ahojte holky,

přeji vám krásné vánoce a štastný nový rok 2009, hlavně zdravé a hodné dětičky.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

e.k.t
autor
23. pro 2008

Pavli neboj to zvládnete, a Víťu leda strašně utahat a pak by to mohlo klapnout 😉

e.k.t
autor
23. pro 2008

Kal ahooooj ty jsi tu dloooouho nebyla, tak hlavně že jste v pohodě a moc si užijte vánoce 😉

kalerat
23. pro 2008

Ekt byla jsem tu na chvíli nedávno 😉 Budu muset zajít častěji 🙂

e.k.t
autor
23. pro 2008

no asi jo, ale asi jsem tu zrovinka nebyla já

paolin
23. pro 2008

holky, tak kluci uz spi. jdu dobalovat posledni darky a davat to tu dokupy. zitra nejspis nebudu mit na konika cas, tak preji uz ted, at si zitrek baaajecne uzijete! tesim se moc na fotecky a vase zazitky 🙂 😵

e.k.t
autor
23. pro 2008

Pavli ty taky, zítra tu taky nebudu 😀

alianka
23. pro 2008

holky mooooc krasne Vanoce preju, plne radosti a pohody no a hlavne si je krasne uzijte poprve s drobeckama 🙂 😵 ja teda jsem takovy binec na Vanoce jeste nemela, ale uz to neresim 🙂 hlavne ze je pohoda 😉

gaba3
23. pro 2008

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a popřát krásné a pohodové vánoce, hezky si to užijte, po vánocích přijdu mrknout na fotečky....papa 🙂

anta
24. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, všem vám tady přejjeme krásné vánoce, pohodu a hlavně klídek a zdraví a tak 😉

martinka79
24. pro 2008

krásné vánoce všem maminy. já šla spát až ve 03hod ,a le stojí to zato. Mišák na stormek super očka vůbec ho nedrancuje, dokoce si pod ním hraje.
Tak krásné vydařené Vánoce. 🙂

e.k.t
autor
24. pro 2008

dobré ranko tak já šla chrní v 1 a dobrý, moji miláčci spinkají, tak si dávám čajík a psychicky se připravuji na povinnou návštěvu u rodičů MM 😅

adriana1
24. pro 2008

Ahoj holky,
krásné vánoce a bohatého ježíka. My chodíme za ruce a máme 3 zuby. Hezky sme si snimi užili. byli do cela v pohodě ale horní jednička zlobyla. Malá měla 40C.

martinka79
25. pro 2008

krásné ráno prvního svátku vánočního, tak jak jste si užili ježíška co dárečky a děti?
Jani a jak u Vás už jdete hupky rozbalovat? nebo jste to zvládli včera.
My tedy musím říci super, večeře společná a potom ty očka našich drobků. Mišák si hrál a potom šupandil sinkat Nikolka s tatínkem řádila a odpadla po pohádce a my si potom užili pohodu a vůni stromečku.

paolin
25. pro 2008

dobre ranko! Stedry den dopadl na jednucku. sice jsem mela nabeh ba migrenu, ale nakonce jsem to ustala 😉 Adam nerozebral stromecek, ac k tomu nemel daleko 😀 deti si odpo na hodinu a pul vzala babicka, tak jsem vse krasne stihla. jeste, ze ji mame 😉 Vita s darecky spokojeny, uz se tesi na dalsi 😅 dnes jedeme k nasim, zitra do Vyskova 🙂 absolutni vitez mezi darky je udice a rybicky s magnetkou. cely vecer rybaril v umyvadle 😀 no, darek za stovku. jak jinak 😀
noc u nas tragicka. Adam nehodlal spat a zabrat v jednu. o sesti tradaaa! jsem vyspany. ja to nechapu, Mirkovi jde hlava kolem. mame proste anti-spave deti.

tak ja valim. zkousela jsem Adama dat spat, ale proste ne a ne a ne! tak at si milostpan hraje sam...

anta
25. pro 2008

Ahoj Marti, ještě dárky rozbalený nemáme, čekáme až to Honzík zabalí a pak huráááá na to, to jsme blázni, co? 😀 😀

e.k.t
autor
25. pro 2008

nádherné božíhodové raníčko, ať vám svítí sluníčko 😀

anta
25. pro 2008

Tak už jsme rozbalili, pěknééééé věcičky 😉 Malej dostal takový super kuřátko, pak hodím fotku do albíčka. To kuřátko krásně řve 😀 😀

e.k.t
autor
25. pro 2008

to tě bude Jani brzo bolet šiška 😉

anta
25. pro 2008

To jo, ono to nakonec není kuřátko, anóbrž housátko, ale to je jedno, řve to beztak jako bejk 😀 😀 Ale když se to nehodí na zem nebo se do toho nějak nebije, tak to naštěstí neřve 😉

e.k.t
autor
25. pro 2008

No tak Joli už přišla na to že mašinka, když se s ní popojíždí tak hraje 😅

anta
25. pro 2008

No tak to je moooc pěkný 🙂

e.k.t
autor
25. pro 2008

no už si pomalu začíná hrát se vším

anta
25. pro 2008

Tak to je fakt moc super, Honýs si taky hraje se vším a nejraději s věcmi do kuchyně. Jo a novinka, ležel na lehátku a najednou bum a byl na zemi 😅 , naštěstí to lehátko není tak vysoké, takže prakticky byl na rukách a trošku se bouchnul do hlavičky a to jsme u něj stáli oba a zrovna jsme kecali, tak jsme se na něj nedívali, já se lekla jak blázen, ale dobrý je to. Dnes bych řekla, že Honýs má docela dobrou náladu, což je moc fajn, je to s ním mnohem lepší, vydrží si sám hrát a nevyžaduje tolik pozornosti. Včera byl trochu pekelnější a ztropil nám hysterák a pak spal přes 2 hodiny, byl unavený a nemohl spát 😉

e.k.t
autor
25. pro 2008

Jani včera to bylo to samé, ale věř, můžeme za to my maminy, já takýýýýý, jsme trochu nervní jak to proběhne, jestli vše klapne atd a to napětí mrňata napění a dají nám to sežrat 😀 😝 😀