Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
18. led 2011

@e.k.t pěkně odpočívej 🙂

martinka79
18. led 2011

těším se tam

many
18. led 2011

@martinka79 to věřím 🙂

no nic holky, bere mě spaní, tak půjdu chrupkat taky , nechte si dařít, páááááááááááááá

anta
18. led 2011

@martinka79 - jů Marti, já byla v Praze minulý týden, tuto sobotu mám něco v plánu, takže bohužel 😉 Jiank jsem vcelku vyděšená těmi dioxiny vám povím, jak poznám, že nejíme maso s touto srajdou, že? Z regálu to bohužel nebučí ani nechrochtá dle země původu 😖 😅 😅

martinka79
18. led 2011

@anta tak někdy jindy. no to bohužel nepoznáš a musíš se spoléhat na štěstí...

@many krásné sny. jdu vegetit k tv.

anta
18. led 2011

Lupla jsem fotku do albíčka 🙂

martinka79
18. led 2011

@anta koukala jsem... krásná
holky poraďte mi kočárek pro moji kamarádku čeká třetí nechce nic drahého bd bazoš.. nebo nový... potřebuje vše sedačku a další věci... nabízí jí paní cam... ale ten mi nepřijde moc odporužený není to totiž ten co měla Gabča... má to malá kolečka.

many
18. led 2011

tak já ještě samo zkysla na fb 😀 psala jsem si na chatu s kámoškou 🙂 tak vás jdu dočíst a už fakt chrupkat 😀 páááááááá

paolin
18. led 2011

@martinka79 Marti, tak to fakt nevím 😒 my jsme měli obyč kočár od známých za 3 tisíce, takže v klasických kočárech se moc nevyznám. za mě bych to řešila zase podobně - nějaký obyč kočár od známých.
holky dobrou! Adámek už usnul, jdu si dát mňamku a spinkat.

martinka79
18. led 2011

@paolin já taky 😀 myměli po Nikolky a na třetí bych koupila jetej...ale účelnej nehledím na modu hlavně na pohodlí... dobrpou

e.k.t
autor
18. led 2011

MaRTI LEVNEJ BYL FAJN FIRKON, a mají jej ve vícero provedení, kolem 6 tisíc včetně autosedačky a adaptéru

e.k.t
autor
18. led 2011

http://www.batolatko.cz/firkon-quatro-set-kombi...

jen ta cena není 6900 ale o dva tisíce víc, hmmm za ty necelý 3 roky fest podražili

many
19. led 2011

Dobré ránko 🙂
budíííček 🙂

many
19. led 2011

holky taky jsem nehleděla na modu,............... kočárek se mi líbíl prostě jeden typ, klasika, co bývala dřív ,velký, pohodlný, ................. a taky jsem měla po známých 🙂 jinej jsem nechtěla, jak jsem ho viděla 😀 a už se těším až v něm budu zase vozit Lukáška 🙂 ten kočárek je pro mě nejkrásnější 😀 😀 😀

many
19. led 2011

a favorit předtím byl tady ten 😀
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100982-kom...
a v bazárkách se dají nebo dali sehnat levně už použitý 🙂 a tady v Uničově teda dost letí, má ho hodně mamin, to jsem čučela 🙂

many
19. led 2011

kuky kuky 😉 nikdo nikde 🙂
tak já trošku gruntuju a sem tam si odpočnu a juknu sem 🙂 ven půjdeme až odpoledne 🙂 a po obědě půjde synek chrápat a snad i dřív 😖 asi budeme dřív vstávat , aby chodil dřív spát nebo nevím 😖

anta
19. led 2011

Ahoj holčinky, byla jsem v práci podat žádost o neplacené volno do 9.9.2011, aby kluk měl čas se rozdýchat v té školce, no je to děs. 😉 Jinak jsem od pěti vzhůru, tak jsem celá ráda. Začalo tu pěkně sněžit.

paolin
19. led 2011

ahoj holky!
Jani a dají ti to neplacené volno v práci?

paolin
19. led 2011

Adam dnes u ničeho nevydrží a dělá binec. lumpík!

anta
19. led 2011

@paolin - no konzultovala jsem to minulý rok a vědí o tom, bylo mi řečeno, že by neměl být problém a že mě rozhodně nepropustí 😉

paolin
19. led 2011

@anta tak to je prima 🙂

anta
19. led 2011

Vím ale jistě, že nám byly sebrány nějaké peníze, ale platový výměr jsem jaksi nedostala stejně jako nikdo v práci, normálně to válí personální u sebe na stole a nikoho nezajímá, že tuto listinu mají osoby, kterých se to týká, obdržet v den začátku platnosti, což znamená 1.1.2011, aby se případně do 15. dnů, tj. do 15.1.2011, což už není, mohl odvolat, teda to je síla 😒

paolin
19. led 2011

Jani, to je ale bordel! 😠

paolin
19. led 2011

mně to všechno nějak vnitřně stresuje či co..bolí mě žaludek a tak různě. mám z toho hlavu, jak pátrací barák. vůbec netuším, co budeme dělat od května, když mi končí rodičák ☹
tak alespoň v pátek nebo v sobotu už půjdeme na zápis do školy a trochu se to posune dál 🙂

paolin
19. led 2011

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou.
Archimedes piká.
Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví.
Newton vezme klacek,do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává.
...Archimedes dopiká,rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!"
Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal!"

😀 😀

anta
19. led 2011

@paolin - to je good vtip 😀 😀 😀 No, já se taky z tý školky nijak neraduju, to mi věř, vůbec nevím, jak to kluk pobere, blbý je to, že musím přes ty prázdniny prostě zůstat doma a budu bez příjmu, to je taky fór 🙄

many
19. led 2011

kuky kuky 😉
@paolin 😀 😀 😀

paolin
19. led 2011

no, to máme tak na stejno. je to sice až za víc, jak půl roku, ale když teď Adámkovi naznačím, že by šel do školky a já do práce..tak pláče. to zase bude, než si zvykne ☹ přemýšlím, co je horší - aby se nedostal anebo dostal? 😀

many
19. led 2011

jééé Vitka už čeká zápis 🙂 moje nejmladší sestra jde dneska 😀 no taky z toho mám hrůzu, až to příjde 😖 půjdou asi zaráz stejně do školy a do školky 😀 pokud nenechám Ladíčkovi odklad 🙂

many
19. led 2011

počky nebo do školky malej 😉 a Vítek má ještě čas 😉 nevím ,kdy má 6 😀

many
19. led 2011

no holky přes ty prázdniny to bude vždycky nářez 😖 kam ty děti dát 😖 když není žádný hlídání 😖 to si taky nedokážu představit teda, všichni v práci 😖