• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@e.k.t pěkně odpočívej :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se tam
18. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - jů Marti, já byla v Praze minulý týden, tuto sobotu mám něco v plánu, takže bohužel :wink: Jiank jsem vcelku vyděšená těmi dioxiny vám povím, jak poznám, že nejíme maso s touto srajdou, že? Z regálu to bohužel nebučí ani nechrochtá dle země původu :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 to věřím :slight_smile:

no nic holky, bere mě spaní, tak půjdu chrupkat taky , nechte si dařít, páááááááááááááá
18. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak někdy jindy. no to bohužel nepoznáš a musíš se spoléhat na štěstí...

@many krásné sny. jdu vegetit k tv.
18. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lupla jsem fotku do albíčka :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta koukala jsem... krásná
holky poraďte mi kočárek pro moji kamarádku čeká třetí nechce nic drahého bd bazoš.. nebo nový... potřebuje vše sedačku a další věci... nabízí jí paní cam... ale ten mi nepřijde moc odporužený není to totiž ten co měla Gabča... má to malá kolečka.
18. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ještě samo zkysla na fb :grinning: psala jsem si na chatu s kámoškou :slight_smile: tak vás jdu dočíst a už fakt chrupkat :grinning: páááááááá
18. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti, tak to fakt nevím :unamused: my jsme měli obyč kočár od známých za 3 tisíce, takže v klasických kočárech se moc nevyznám. za mě bych to řešila zase podobně - nějaký obyč kočár od známých.
holky dobrou! Adámek už usnul, jdu si dát mňamku a spinkat.
18. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin já taky :grinning: myměli po Nikolky a na třetí bych koupila jetej...ale účelnej nehledím na modu hlavně na pohodlí... dobrpou
18. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MaRTI LEVNEJ BYL FAJN FIRKON, a mají jej ve vícero provedení, kolem 6 tisíc včetně autosedačky a adaptéru
18. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.batolatko.cz/firkon-quatro-set-kombinovany-kocarkek-s-autosedackou-c.1,4437.html

jen ta cena není 6900 ale o dva tisíce víc, hmmm za ty necelý 3 roky fest podražili
18. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
budíííček :slight_smile:
19. led 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jsem nehleděla na modu,............... kočárek se mi líbíl prostě jeden typ, klasika, co bývala dřív ,velký, pohodlný, ................. a taky jsem měla po známých :slight_smile: jinej jsem nechtěla, jak jsem ho viděla :grinning: a už se těším až v něm budu zase vozit Lukáška :slight_smile: ten kočárek je pro mě nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a favorit předtím byl tady ten :grinning:
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100982-kombinovany-kocarek-roan-marita.html
a v bazárkách se dají nebo dali sehnat levně už použitý :slight_smile: a tady v Uničově teda dost letí, má ho hodně mamin, to jsem čučela :slight_smile:
19. led 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: nikdo nikde :slight_smile:
tak já trošku gruntuju a sem tam si odpočnu a juknu sem :slight_smile: ven půjdeme až odpoledne :slight_smile: a po obědě půjde synek chrápat a snad i dřív :confounded: asi budeme dřív vstávat , aby chodil dřív spát nebo nevím :confounded:
19. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, byla jsem v práci podat žádost o neplacené volno do 9.9.2011, aby kluk měl čas se rozdýchat v té školce, no je to děs. :wink: Jinak jsem od pěti vzhůru, tak jsem celá ráda. Začalo tu pěkně sněžit.
19. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Jani a dají ti to neplacené volno v práci?
19. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam dnes u ničeho nevydrží a dělá binec. lumpík!
19. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no konzultovala jsem to minulý rok a vědí o tom, bylo mi řečeno, že by neměl být problém a že mě rozhodně nepropustí :wink:
19. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak to je prima :slight_smile:
19. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím ale jistě, že nám byly sebrány nějaké peníze, ale platový výměr jsem jaksi nedostala stejně jako nikdo v práci, normálně to válí personální u sebe na stole a nikoho nezajímá, že tuto listinu mají osoby, kterých se to týká, obdržet v den začátku platnosti, což znamená 1.1.2011, aby se případně do 15. dnů, tj. do 15.1.2011, což už není, mohl odvolat, teda to je síla :unamused:
19. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je ale bordel! :angry:
19. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to všechno nějak vnitřně stresuje či co..bolí mě žaludek a tak různě. mám z toho hlavu, jak pátrací barák. vůbec netuším, co budeme dělat od května, když mi končí rodičák :frowning2:
tak alespoň v pátek nebo v sobotu už půjdeme na zápis do školy a trochu se to posune dál :slight_smile:
19. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou.
Archimedes piká.
Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví.
Newton vezme klacek,do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává.
...Archimedes dopiká,rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!"
Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal!"

:grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - to je good vtip :grinning: :grinning: :grinning: No, já se taky z tý školky nijak neraduju, to mi věř, vůbec nevím, jak to kluk pobere, blbý je to, že musím přes ty prázdniny prostě zůstat doma a budu bez příjmu, to je taky fór :rolling_eyes:
19. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink:
@paolin :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to máme tak na stejno. je to sice až za víc, jak půl roku, ale když teď Adámkovi naznačím, že by šel do školky a já do práce..tak pláče. to zase bude, než si zvykne :frowning2: přemýšlím, co je horší - aby se nedostal anebo dostal? :grinning:
19. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Vitka už čeká zápis :slight_smile: moje nejmladší sestra jde dneska :grinning: no taky z toho mám hrůzu, až to příjde :confounded: půjdou asi zaráz stejně do školy a do školky :grinning: pokud nenechám Ladíčkovi odklad :slight_smile:
19. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
počky nebo do školky malej :wink: a Vítek má ještě čas :wink: nevím ,kdy má 6 :grinning:
19. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky přes ty prázdniny to bude vždycky nářez :confounded: kam ty děti dát :confounded: když není žádný hlídání :confounded: to si taky nedokážu představit teda, všichni v práci :confounded:
19. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek