Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
20. led 2011

@paolin tak možná časem 🙂 kolik je vůbec tobě 😉 pokud to není tajný 😉

paolin
20. led 2011

@many oficiálně mi přiští rok bue 8let, jinak leto 31 😉 Mirkovi letos bude 42..

paolin
20. led 2011

momentálně si nedovedu představit vše nanovo.. ke všemu se naše geny nějak nedokážou shodnout a plodíme samé extrémy 😀 nedokážu si představit, co by ještě mohlo následovat 😀 kdyby ty děti alespoň podědily po Mirkovi vysoké IQ 😉 😀 po mamince mají tu histerii 😀 😀

many
20. led 2011

tak to jsme stejně staré 🙂 akorát máš staršího muže, ten můj má letos 30 🙂
ale taky už pak do dalšího nechceme, ať už si můžeme pak užívat a v 50ti nevychovávat malý dítě 🙂 to je pak naprd, a ta puberta, bude Bůh ví jaká 😀 😀 ale mívají i starší, to je fakt 😉
no my končíme 🙂 Eliška nebude 😀 ikdyž mi to furt vychází 🙂 kluk, kluk , holka 🙂

paolin
20. led 2011

já taky chtěla Elišku 🙂 pak tedy Alenku, ale on to byl Adámek 😀

paolin
20. led 2011

myslím, že Mirka by to vážně už složilo. má toho až nad hlavu - řídí firmu, má šílený děti a mě 😉 😀 v poslední době nemůže spát, páč prý jak ho Adam během noci vbzudí, okamžitě mu začne šrotovat mozek a řeší práci a nemůže znovu usnout. tak chodí spát pozdě, aby spal tvrdě. jsem ho vyhazovala z ložnice, ale to prý nee 😀

e.k.t
autor
20. led 2011

Pavli to je síla ty hormony, což? já ještě furt jedu na azalii a i dr se divila, že mne tak dlouho chrání a bez jakýchkoli komlikací a špinění, tak nevím jestli jsem porodem rovnou nepřešla přes přechod 😀 😀 😉

paolin
20. led 2011

Adam čučí na Byl jednou jeden život, tak spravuju webový stránky 🙂

many
20. led 2011

no my si dali obídek nebo spíš já, Ladík zatím nechce a zývá u pohádky, skončil Shrek a dala jsem mu Mašinkov 🙂 a mě taky bere spaní, tak uvidíme co bude a kdyžtak ven na tu prochajdu a na menší nákupek 🙂 a kdyby se stalo, že chrupneme, tak počkáme a uděláme prochajdu až s tatínkem 🙂

many
20. led 2011

@paolin třeba časem budete chtít další až kluci povyrostou 😉 a nebo že i my 🙂 ale zatím říkáme, že konec, že nehrozí a vše budu hned dávat pryč a prodávat,...... 😀 nic neschovám 😀

many
20. led 2011

@e.k.t kámoška taky bere Azalia a to jsem si myslela, že to je jen pro kojící a není 😀

paolin
20. led 2011

@e.k.t Evi 😀
@many taky jsem vše prodala nebo rozdala

paolin
20. led 2011

měla jsem Cerazette a pak Yadine. Cerazette po Vítkovi OK, po Adámkovi nee. tělísko pořád nevím, nevím..

e.k.t
autor
20. led 2011

no vidíte vy mladice já měla před chvílí 35, no do 40ti si ještě dávám naději ale po už fakt néééé

many
20. led 2011

@paolin taky jsem brala Cerazette a celých 15 měsíců kojení jsem krvácela a špinila , furt s vložkou ☹ už se na to zase těším 😖

many
20. led 2011

@e.k.t a kdy chceš vynechat 😉 že by si mě následovala 🙂

many
20. led 2011

tak ven jsme ještě nešli 🙂 Ladík zýval o 106, tak jsem řekla, že se dá spát, takže to bylo divadlo 😠 néé, že půjdeme ven nakoupit 😠 tak jsem řekla, nééé až se vyspinkáme, maminka s Lukáškem chtějí spinkat, tak řval a řval 😠 pak jsem mu musela teda dát na zadek a až se vyřval a uklidnil tak vytuhl 😠 ještě bude rozkazovat on 😀 rozumbrada 😀

many
20. led 2011

@paolin už u vás sněží 😉 asi jo, že 😉 když to dorazilo k nám 🙂

paolin
20. led 2011

@many tak před 5ti minutami se brutálně zatmělo a zrovna teď začlo. zatím to ale vypadá, že to jde nějak bokem. kdyby alespoň napadlo pořádně, co? letošní zimu jsem byli na bobech jen 2x. mizerie 😉 Adam konečně usnul, ač jsem to už vzdávala. za hodinu ho musím vzbudit.

anta
20. led 2011

Tak holčinky, Honzulák si sám řekl o nočník, normálně se vyčůral úplně v pohodě, jůůůůů, že by už to začalo být dobré? 🙂 🙂
@e.k.t - no Evi, jsi jen o rok starší než já, takže jsme ještě mladice, neboj 😉 🙂 🙂

many
20. led 2011

@paolin no Ladík už spí přes hoďku , tak zachvíli určo vstane 🙂 jinak už je taky po, svítí tu krásně sluníčko 😀 😀 😀

many
20. led 2011

@anta tak držíme pěsti ať mu to už zůstane 😉

e.k.t
autor
20. led 2011

@many

Míšo kvůli rozbouranýmu autu jsem si v listopadu brala úvěr 100 000 na 4 roky na auto a nezbytné opravy, takže mám na 3 roky útrum, jenže to mi zbude něco přes rok a bude mi 40 a to už bych ani já teda nechtěla

e.k.t
autor
20. led 2011

@anta

Jani já se nebojím, jen se snažím být odpovědná, a pokud je možnost pro to něco udělat tak udělám, i proto chodím do práce i když je to někdy fááákt vyčerpávající, ale zase vím že je to pro Joli fakt to nejlepší.

anta
20. led 2011

@many - no bylo by to fajn, tak snad jooooo, mám totiž málo plenek 😅 😅

e.k.t
autor
20. led 2011

u nás už se konečně přidala i tch takže je Joli totálně bez plínek, u nikoho není ani jediná, teda sestřenka má pro verunku 1,5 roku a Oju 4,5 roku

anta
20. led 2011

Tak dítě neusnulo, hurá 😝 😀 😀

anta
20. led 2011

Dítě si hraje s vysavačem a já vytřela aspoň, fuj, co si člověk z venku přitáhne, to teda je fakt hnůj. Člověk uklidí a za chvíli může znova, do toho nepořádný dítě, co se vzteká, vynucuje si pláčem (ale nic si nevydupe) a ještě nespí 😝 😝 😅 😅 😅

anta
20. led 2011

@e.k.t - chápu samozřejmě 😉

e.k.t
autor
20. led 2011

jj Jani, někdy je to moooc těžké

many
20. led 2011

@e.k.t jo,jo ty peníze dělají hodně ☹ no uvidíte, jak to časem vykoumáte,.... a ať ti sakra pořádně přidaj 😉 si to zasloužíš 😉