• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin tak možná časem :slight_smile: kolik je vůbec tobě :wink: pokud to není tajný :wink:
20. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many oficiálně mi přiští rok bue 8let, jinak leto 31 :wink: Mirkovi letos bude 42..
20. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně si nedovedu představit vše nanovo.. ke všemu se naše geny nějak nedokážou shodnout a plodíme samé extrémy :grinning: nedokážu si představit, co by ještě mohlo následovat :grinning: kdyby ty děti alespoň podědily po Mirkovi vysoké IQ :wink: :grinning: po mamince mají tu histerii :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme stejně staré :slight_smile: akorát máš staršího muže, ten můj má letos 30 :slight_smile:
ale taky už pak do dalšího nechceme, ať už si můžeme pak užívat a v 50ti nevychovávat malý dítě :slight_smile: to je pak naprd, a ta puberta, bude Bůh ví jaká :grinning: :grinning: ale mívají i starší, to je fakt :wink:
no my končíme :slight_smile: Eliška nebude :grinning: ikdyž mi to furt vychází :slight_smile: kluk, kluk , holka :slight_smile:
20. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky chtěla Elišku :slight_smile: pak tedy Alenku, ale on to byl Adámek :grinning:
20. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je síla ty hormony, což? já ještě furt jedu na azalii a i dr se divila, že mne tak dlouho chrání a bez jakýchkoli komlikací a špinění, tak nevím jestli jsem porodem rovnou nepřešla přes přechod :grinning: :grinning: :wink:
20. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že Mirka by to vážně už složilo. má toho až nad hlavu - řídí firmu, má šílený děti a mě :wink: :grinning: v poslední době nemůže spát, páč prý jak ho Adam během noci vbzudí, okamžitě mu začne šrotovat mozek a řeší práci a nemůže znovu usnout. tak chodí spát pozdě, aby spal tvrdě. jsem ho vyhazovala z ložnice, ale to prý nee :grinning:
20. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam čučí na Byl jednou jeden život, tak spravuju webový stránky :slight_smile:
20. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my si dali obídek nebo spíš já, Ladík zatím nechce a zývá u pohádky, skončil Shrek a dala jsem mu Mašinkov :slight_smile: a mě taky bere spaní, tak uvidíme co bude a kdyžtak ven na tu prochajdu a na menší nákupek :slight_smile: a kdyby se stalo, že chrupneme, tak počkáme a uděláme prochajdu až s tatínkem :slight_smile:
20. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin třeba časem budete chtít další až kluci povyrostou :wink: a nebo že i my :slight_smile: ale zatím říkáme, že konec, že nehrozí a vše budu hned dávat pryč a prodávat,...... :grinning: nic neschovám :grinning:
20. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t kámoška taky bere Azalia a to jsem si myslela, že to je jen pro kojící a není :grinning:
20. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi :grinning:
@many taky jsem vše prodala nebo rozdala
20. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem Cerazette a pak Yadine. Cerazette po Vítkovi OK, po Adámkovi nee. tělísko pořád nevím, nevím..
20. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíte vy mladice já měla před chvílí 35, no do 40ti si ještě dávám naději ale po už fakt néééé
20. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin taky jsem brala Cerazette a celých 15 měsíců kojení jsem krvácela a špinila , furt s vložkou :frowning2: už se na to zase těším :confounded:
20. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t a kdy chceš vynechat :wink: že by si mě následovala :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ven jsme ještě nešli :slight_smile: Ladík zýval o 106, tak jsem řekla, že se dá spát, takže to bylo divadlo :angry: néé, že půjdeme ven nakoupit :angry: tak jsem řekla, nééé až se vyspinkáme, maminka s Lukáškem chtějí spinkat, tak řval a řval :angry: pak jsem mu musela teda dát na zadek a až se vyřval a uklidnil tak vytuhl :angry: ještě bude rozkazovat on :grinning: rozumbrada :grinning:
20. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin už u vás sněží :wink: asi jo, že :wink: když to dorazilo k nám :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak před 5ti minutami se brutálně zatmělo a zrovna teď začlo. zatím to ale vypadá, že to jde nějak bokem. kdyby alespoň napadlo pořádně, co? letošní zimu jsem byli na bobech jen 2x. mizerie :wink: Adam konečně usnul, ač jsem to už vzdávala. za hodinu ho musím vzbudit.
20. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, Honzulák si sám řekl o nočník, normálně se vyčůral úplně v pohodě, jůůůůů, že by už to začalo být dobré? :slight_smile: :slight_smile:
@e.k.t - no Evi, jsi jen o rok starší než já, takže jsme ještě mladice, neboj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no Ladík už spí přes hoďku , tak zachvíli určo vstane :slight_smile: jinak už je taky po, svítí tu krásně sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak držíme pěsti ať mu to už zůstane :wink:
20. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@many

Míšo kvůli rozbouranýmu autu jsem si v listopadu brala úvěr 100 000 na 4 roky na auto a nezbytné opravy, takže mám na 3 roky útrum, jenže to mi zbude něco přes rok a bude mi 40 a to už bych ani já teda nechtěla
20. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta

Jani já se nebojím, jen se snažím být odpovědná, a pokud je možnost pro to něco udělat tak udělám, i proto chodím do práce i když je to někdy fááákt vyčerpávající, ale zase vím že je to pro Joli fakt to nejlepší.
20. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no bylo by to fajn, tak snad jooooo, mám totiž málo plenek :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás už se konečně přidala i tch takže je Joli totálně bez plínek, u nikoho není ani jediná, teda sestřenka má pro verunku 1,5 roku a Oju 4,5 roku
20. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě neusnulo, hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě si hraje s vysavačem a já vytřela aspoň, fuj, co si člověk z venku přitáhne, to teda je fakt hnůj. Člověk uklidí a za chvíli může znova, do toho nepořádný dítě, co se vzteká, vynucuje si pláčem (ale nic si nevydupe) a ještě nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - chápu samozřejmě :wink:
20. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Jani, někdy je to moooc těžké
20. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jo,jo ty peníze dělají hodně :frowning2: no uvidíte, jak to časem vykoumáte,.... a ať ti sakra pořádně přidaj :wink: si to zasloužíš :wink:
20. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek