• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin - dobrou :wink: :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hurrráááá pruuuuďa už usnula, uf uf uf, dnes musely být nějaké erupce to není možnýýý
20. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska je Honzík vzhůru od 6 hodin, jsem v jednom kolečku už od božího rána :sweat_smile:
21. led 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda berušky! zdravím z práce :slight_smile:
včera byl úplněk, tak možná proto...
30. je u nás karneval. Mirek prohlásil, že dáme chlapečkům pyžamko a papučky a půjdu za chovance psychiatrické léčebny :grinning:
21. led 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný den všem přejeme :slight_smile:
21. led 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin taky pojedeme asi 30l. na karneval :slight_smile: ještě Ladík na žádným nebyl, tak už je na čase :grinning: zatím nevíme za co půjdeme :slight_smile: ale teda váš tatin má dobrý nápady :grinning:
21. led 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin - jů to je dobrýýýýýýýýý a můžu jim dělat vedoucí? :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
21. led 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu Ladíkovi nachystat něco k snědku a jsem tu coby dup :slight_smile: zase dnes nemám do čeho píchnout :slight_smile: ale neva, vím,že mám odpočívat :slight_smile: u počítače :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. led 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak pomalu balím kufr :grinning: zítra jedeme ráno vláčkem do Brna k tetě :slight_smile: to bude zážitek, tak dlouhou cestu vláčkem ještě nejel :slight_smile: tak kvůli němu nebereme auto a volíme tuto dopravu :slight_smile: akorát v Olmiku budeme ráno čekat 2 hoďky, tak zajdeme někam do cukrárny :slight_smile:
21. led 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin škoda, že jedeme jen na chvíli, že bysme se mohli někde sejít :wink: tak snad jindy určo :slight_smile: :wink:
21. led 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin jo a minule si psala , že možná byste jeli na Vranov, tak tam je fakt super, vloni se nám tam moc líbilo a říkali jsme, že tam se určo brzo vrátíme :slight_smile:
21. led 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin škoda, že ta brněnská přehrada není ok :confounded: tam by bylo taky hodně míst na dovču co :wink:
21. led 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta chystáte se ven nebo až odpoledne :wink: já jdu a zachvíli jsem tu, ať Ladík neumře hlady :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík háže bobka a hlásá : "kakám, máma čuchnout", no mám já páchat sebevraždu? :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: šikulka :slight_smile: Ladík když chce kakat, tak si to furt nedokáže zapamatovat, že je to kakání a vždy se začne kroutit a mami honem čůat hovínko :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
furt mu říkám, že hovínko se kaká, ale on si to prostě nééé a nééé zapamatovat :grinning: a už chodí na ten pěknej záchodeček nebo zatím nočníček?
21. led 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jeden krajíc mám v sobě a jdu si namazat ještě jeden :slight_smile: jaksi mi zachutnalo :grinning:
21. led 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, mizím od netu :slight_smile: je to droga :grinning: nechte si dařit :slight_smile:
21. led 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám vyžehleno, tak jsem ráda, aspoň se na to nemusím těšit. Dítě mi včera nespalo, že? A dneska od šesti vzhůru, tak je jak chodící mrtvola :wink:
21. led 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@many - no na ten jeho pěkný záchodeček chodí :slight_smile:
21. led 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@paolin
30. je u nás karneval. Mirek prohlásil, že dáme chlapečkům pyžamko a papučky a půjdu za chovance psychiatrické léčebny
kdo rodiče? nebo že by milááááškové :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
téééda kucíííí se řežu smíchy, joli jen hlásí udělala bobeček, mamínko utřít prdelkuuuu
21. led 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Evi, je to tak. I když čůrá do plínky, tu dostává jen na to kakání, protože to odmítá do záchoda, tak to taky vždycky hlásá :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta no tak to je fine, tak zachvíli už půjde i na velký :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak Ladík dnes taky nespí, nechce se mu opět a to si vzal matrac z postýlky a zatáhl do domečku i s peřinama, že bude spát tam :slight_smile: tak to vypadalo nádějně :grinning: a prd :grinning: a Lukin je taky vzhůru :grinning:
@e.k.t šikulka, Ladíček vždy volá - maminko uuuuž :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@many - no to asi chvilku ještě potrvá, ale aspoň se beze strachu vyčůrá, což mě dělá radost :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tééda zase mě po delší době chytají záda :confounded: snad to přejde a nebude to trvat pár dní :confounded: to je hnus, když člověk nemůže skoro nic polykat :confounded:
21. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta jasan
21. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď mi tady hlásí, že má naplněné auto héliem a proto lítá :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek