Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
26. led 2011

tyjo, ta teta má ale odvahu 😀
Marti jsi moc hodná! Marti, my budeme od 16.2. - 20.2. na 3 Studních. Neměla by kdyžtak nějaké volno v tomhle termínu? To by bylo ideální 🙂 Klidně jí zavolám, ať tě nepřipravuju o čas 😉

martinka79
26. led 2011

ještě detail je jí už přes 60let a má praxi co se nedá nahradit ničím stále se vzdělává a mně samotné dává rady.. často se jí dotazuji na určité věci...

paolin
26. led 2011

Marti, to by bylo úžasný! Zatím jsme nenarazili na někoho, kdo by nám opravdu dokázal poradit..

martinka79
26. led 2011

jak chceš pokud chceš abych jí brnkla tak písni mi na mail... nebo jí zavolej chtěj tutot osobu a řekni, že jsi ode mě. rozhofni se sama. určitě ti ějaký termínek najde... 😉

martinka79
26. led 2011

se budeme na vysočiě míjet... my dojedem 19.2. na týden...
snad ti poradí,ale věřím, že ano...

martinka79
26. led 2011

poradna se nachází kousek od hypernovy ve žďáře.

paolin
26. led 2011

tak já ji kdyžtak brnku. jen nevím jméno 😉 a nevadí, že spadáme pod Brno a ne pod Vysočinu..?

martinka79
26. led 2011
martinka79
26. led 2011

nevadí.. jsem se jí už ptsla. jmenuje se Eva Ondráčková
moje jméno znáš řekni, že jsem jí voala neteřinka. 🙂

anta
27. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Předevčírem byl mm na flámu, vrátil se po půlnoci a taky to na něm bylo včera vidět, je nějakej zase protivnej, tak nevím, co mu zas přelítlo přes nos, ale je fakt vcelku nepříjemnej, pomalu mi zase zkazil ráno náladu, no je to možný? 😠

paolin
27. led 2011

ahoj holky!
Jani, ach jo zase 😒 myslím, že dojedu a osobně mu dám jednu do nosu nebo na něj aspoň naprskám bacily 😀
Marti moc díky! teta je tam až odpo, tak jí budu volat. v Brně by nás vzali až někdy v květnu...

jinak Adámek vypadá už líp, já hůř 😀

anta
27. led 2011

@paolin - no chlap, co s nima člověk nadělá, že? Zabít to nemůžeš, no a ztratit to taky nejde 😀 😀 😀

many
27. led 2011

ahojky holky 🙂
tak jukám 😉 ráno jsme si přispali do 8 🙂 a pak jsem žehlila osušky a plíny a pak hodně ležela, předcvhíli jsem byli na prochajdě a v albertě pro nákup a teď odpočívám po polévce 🙂 pak se vrhnu na nádobí a zase budu ležet 😀 jsem dnes nějaká moc unavená 😖 doufám, že na mě něco nepoleze 😖

@paolin ať je brzo líp 😉

Ladíkovi jsem v albertě koupila jakýsi cereálie nebo co se Shrekem 😀 tak je hotovej, jednou tam měl oslíka a teď má konečně Fijónu 😀 tak má ohromnou radost 🙂 tak si pěkně hraje 🙂

anta
27. led 2011

Dítě chrápe, ale já mám z něj nějaký nervy na špagátě. Dneska prudí, že dostal lupanec přes prdel, štíplo ho to, panč má slipy, tak si to ještě chvíli chladil rukou, vztekal se a začal flákat věcmi o zem, tak to jsem teda na něj vystartovala tak, že Usain Bolt by se za tu svoji rychlost styděl 😀 😀 😀 Má taky vzdor, odmlouvá, nechce si uklidit hračky (když nemá náladu, což nemá pořád, že? 😝 ), nechce se mýt, během oběda tady nalítal 100 jarních kilometrů, no vážně jak smrad se choval, tak jsem ho tak trošku srovnala. Nerada ho biju, ale abych na něj tady 10x volala a on nepolevil, tak to teda ne. Z táty respekt nemá, tak ho bude mít ze mě, za to mu ručím 😅 😅 😅 Škoda každé rány, která padne vedle 😎 . No visí dneska na mě jak hov... na košili, sotva odejdu do jiné místnosti, tak volá "máááámoooo, máááámoooo" a ne že by jako přišel sám, to ne, připálila jsem kvůli němu normálně makaróny, no to se mi ještě nestalo, fakt good day 😝 Ale jinak na mysli neklesám, mám čím dál tím lepší náladu, což nechápu, možná už mě ze mě masochista nebo tak něco 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2011

ahojky, hlásím, že my jsme zvládli výlet do Prahy dobře Míša je zdráv a mluva se prá leší jen mě to nepřijde uzdička vše v pořádku jsme rpý moc chitvá.... asi kvůli Nikolce mluvila jak fík... krásně.. ale i tak mě to potěšilo.. sluch v poho tak mám radost. koupila jsme Michálkovi toffife miluje ho.
pak jsme si doma dali oběd a co se mi nestalo vytuhla jsme při hádce v ložnici a MIšák asi poslední dvě minuty před koncem taky... tak sjem si poleželi a te´d se chystáme hrát hru... tak zatím páček

@anta škoda každé rány co padne vedle, asi je to prostě věkem... 😉 😉 😉

@many odpočívej Míšo...i to počasí je na spaní...
@paolin Písni pak jak jsi dopadla na kdy vás objedná..

paolin
27. led 2011

@anta Jani na zabití toto... ale musím se smát tvému popisu 😀 tak mě napadá - už mnáš pár kapitol tvého románu ze života matky na MD? 😉
@martinka79 psala jsem 😉 moc děkuji! třídní ve školce jednoznačně pro odklad 😉

paolin
27. led 2011

jo, jinak jsme prý vybrali tu nejhorší školu. no vybrali... spíš jsem to typli. není moc dle čeho vybírat..ale prý zrovna tahle je pro děti typu Vítek - Adam naprosto na...

martinka79
27. led 2011

no a příští rok můžeš jít jinam k zápisu... takže klid... 😉 jj četla jsem.

paolin
27. led 2011

@martinka79 jojo, už jsem se ptala, tak supr 😉

paolin
27. led 2011

Nový záznamník pro babičky a dědečky

"Dobré jitro momentálně nejsme doma. Po zaznění zvukového signálu zanechte
prosím vzkaz.
- jestliže jste jedno z našich dětí, zmáčkněte jedničku dále zvolte číslo
od jedné do pěti podle pořadí, jak jste se nám narodili,abychom věděli,
koho z vás máme očekávat.
- jestliže potřebujete, abychom vám hlídali vaše děti, zmáčkněte dvojku
- potřebujete-li si půjčit naše auto, zmáčkněte trojku
- jestliže potřebujete, abychom vám vyprali a vyžehlili prádlo, zmáčkněte
čtyřku
- chcete-li, aby dnes u nás spala vnoučata, zmáčkněte pětku
- jestli chcete, abychom vyzvedli vnoučata ze školy, pak zmáčkněte šestku
- jestliže chcete, abychom uvařili na neděli, nebo vám nedělní oběd doručili
k vám domů, zmáčkněte sedmičku
- chcete-li příjít najíst se k nám, zmáčkněte osmičku
- potřebujete-li od nás peníze, zmáčkněte devítku
Máte-li v úmyslu pozvat nás na večeři nebo nás vzít do divadla začněte
hovořit, posloucháme!!!!!!!"

anta
27. led 2011

Dítě nám usíná a hlásá u toho "nůžky, nože brousím, nůžky, nože brousím" 😀 😀 😀 Kdo má zájem? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. led 2011

Pavli náááádhera,

jinak ahojky po denní 😝 ale pozitivní je to že dítě spí teda doufáme že na ni taky něco neleze 😠 😝

anta
28. led 2011

Ahoj holčinky, teda povím vám, ten Honzík to je teda Kostěj Nesmrtelný. Včera usnul po půl osmý a ráno hudlal od půl šestý a už neusnul 😝 😝

paolin
28. led 2011

ahojda všem!

@anta Jani, to je ranní ptáče! hele a co říkal ráno, když večer brousil nože? 😀

anta
28. led 2011

No čekal na zájemce a nikdo se nepřihlásil 😀 😀

anta
28. led 2011

Tak jsme byli venku bez pleny a dítě se nepočůralo, tak mi udělalo radost, jinak by měl rampouch od pimpilína až na zem, to by se nevešel do kalhot 😀 😀 😀

paolin
28. led 2011

@anta 😀
my prdíme doma.. Adam měl ráno rýmu a kašel a byla takový zdechlý.. ale snad to bude OK. teď divočí 😉 mně je o máálinko líp, ale taková představa ležení v posteli a léčení se.. náádhera 😀

many
28. led 2011

ahojky holky 🙂

@paolin ať jste brzo fit 😉

taky jsme venku ještě nebyli, zapla jsem další pračku a žehlila věci ze včera 🙂 a jinak odpočívám 😀 a na prochajdu a na nákup půjdeme až s tatinem, mám větší seznam a to sama neunesu 🙂

nechte si moc dařit a pěkný víkend 🙂

e.k.t
autor
28. led 2011

tak Joli se okolo půlnoci poblula, chjooo, pak teda kolem 3 usla ale jsme vyrichtovaní oba

paolin
28. led 2011

@e.k.t Evi ach jo ☹ už je lepší?