• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak jsem si dala super véču, dva chlebíky (žádné malé kusance nejím :grinning: :grinning: ), rohlíček, na to tubu pikniku, toho sladkýho mlíčka, jak se dává do kávy, pak rýži v kelímku, tak a jsem spokojená :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to bylo vydatné...
30. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta koukala jsem
30. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík vstával v 6,30 hodin, to je příjemnější než v 5,30 :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jani sis prispala :slight_smile: ,my jsme s Vanulou vyklidili pokojik a budeme malovat a stehovat ho do obyvaku!Takze mame o zabavu postarano!Kdyz nemuzeme ven,tak hold budeme stehovat v byte :grinning: .Z nas bude mit tatinek radost jak prijede...
31. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jsem si dneska ráno trošku mákla a už mám konečně čásek na net :slight_smile: včera se převlíkalo povlečení,.......... takže prali 3 pračky a dnes čtvrtá :slight_smile: takže jsem měla dnes žehlení a žehlení a nějaký uklízení, no a teď už padla :grinning:
31. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv jojky, taky je u nás potřeba vymalovat a to skoro celý byt :confounded: ale ještě to asi rok počká :grinning: tak ať vám to jde od ruky :slight_smile: a nějak barevno :wink: nebo čistě bílá :wink:
31. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv - to je jasný, že jsem si přispala, od čtvrt na šest straším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubit, tatin včera pekl vánočku poprvé :slight_smile: měli jsme jí péct spolu, ale chytly mě záda a i tak , on má šikovnější ruky :wink: chuťově dobrá, akorát jsem jí nemohli nechat víc nakynout :slight_smile: neboť by sme jí dělali až do 1.00 :grinning: takže jsem skončili v posteli až ve 23.00 a příště jí budeme dělat ráno nebo kolem oběda :grinning:
31. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste toho nakecaly :slight_smile: nestíhám číst :wink:
31. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta nemůžeš spávat dýl :wink: stačí ti asi pár hodin co, já furt vychrapuju :grinning: ale včera jak jsme šli pozdě a ráno tatin vstával ve 4.50 tak se mi taky nechtělo vůbec spát, jsem hleděla :slight_smile: chvíli jsem čučela do tmy a pak zabrala :grinning:
31. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :wink: :wink: :wink:
31. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem s hárošem venku :wink:
@many - můžu se zeptat, kolikrát tak denně ti vyvádí Ládík? Honza to má za tím tak, že jen jednou až dvakrát, ale ty slzy! Ne moje, ale jeho :grinning: :grinning: :grinning: Ten se vzpříčí jak kost v krku a nehne s ním ani pár volů a ještě brečí jak krokodýl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám pro vás takovou lehkou legraci. Normálně jsem dítěti omylem rozšlápla prkýnko na záchod, to vám to křuplo :grinning: :grinning: :grinning: Ale Honzík si sám říká o záchod, i když má plenu, když přijdeme z venku, tak si chce jít sednout na záchod, jenže finta je v tom, že do toho záchoda nic nepustí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Sám si vybral v obchodě zelené s medvídkem, asi je mu sympatické :wink:
31. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no jak kdy, on jak je semnou sám, tak je většinou hodnej, jen někdy neposlechne, tak dostane spucunk a už na něj při nejhorším platí ukázat mu z šuplíku vařeku a poslouchá jak hodinky :slight_smile: jinak začne spíš až jak je doma tatin, hrají si spolu a on hrozně řádí a pak dělá blbosti,..... a pak třeba neposlouchá nebo jdeme ven a on řekne, že nejde, ať jdu sama, takže to je třeba divadlo :confounded: dřív to vůbec nedělal, zkouší, ale fakt už ukážeme vařeku a poslechne, ikdyž třeba s řevem :wink:
jinak např. dnes je klídek, i pěkně uklízel, že věděl, že budu vysávat, že musí všechny hračky v pokoji i v obyváku odnést do domečku :slight_smile:a s jídlem :wink: jak nechce jíst, nedostane za celý den prostě nic, dokud nesní to co předtím měl jíst :wink: a jak jí :slight_smile: prostě asi mají to období, že zkouší co můžou :confounded: nejhorší s tím uspáváním, ale tak prostě nedávám ho raději po obědě, ať jde pěkně v 20.00 :confounded:
31. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jaký prkýnko, na tom malým záchodku nebo na velký záchod ? Šikulka :slight_smile: my to máme takový molitanový, to bys nerozšlápla :grinning:
31. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se ty naše dětičky brzo uklidní :wink:
31. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no prkýnko pro děti :grinning: :grinning: :grinning: To mi Honýs dělá taky, že ho obléknu a on, že ven neeee a dělá to teda hodně tatinovi, že chce s mámou na trávu a tak, což je teda k zblbnutí, nakonec jde stejně s tátou, neustoupíme. Jsou to smráďata, zkouší, co vydržíme :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus,
@many tatin šikula pěkně jsi se vyvlékla z práce chválím ho... jj vánočka to je kumšt a pečení jednou jsme takto šli s MM spát asi 03ráno... jak jsme pekli dlouho. :grinning: :grinning: :grinning:
@anta ty kazisvěte! a jké tedy prkénko dětské víme, ale nevíme zda na velký zýchod co se nasadí na naše prkénko nebo na twn váš zázračný čůranec sedačkový???
no jnak hlásím NIkča samé a jednu dvojčičku.... z ČJ ovšem ani tak né za pravopis jako za nepozornopis... háčky čárky... haha asi je po nás s tatinem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: čeká na ni odměna sladká a pak si v pátek koupí inteligenta...
jo a dnes po ránu jsme se hned v práci nasrala. čtu sešit na porady a tam ejdna chytrá pinduša(co bonzovala) napsal met... sdružení--- blbla účast nutná.... sem jí dala, že copak to bude a proč nenapíše jako úrosím vás ani vedením nám nepíše toto spojení na porady... a pak už to jelo.. a nakonec to byla pindovina co mi mohla říci a já jí rádfa pomohu ale takto to ne...... a já jí tam záměrně nepůjdu... ,ale zase aspoň měli spelice o čem bavit celé dopo mě klafalya to mě bavilo jsme si zpívala a vytáčela je víc než dost...
31. led 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco pro zasmání... a vzpomínky.-..
http://www.youtube.com/watch?v=nBYRByiJX-s
31. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ni pouštěj toto Honýsovi a bude třeba spokojen.. a udělá to co má....
http://www.youtube.com/watch?v=sBQQbcd8QEE
31. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prkýnko na velký záchod, pardon, to jsem vážně neuvedla. :slight_smile:
31. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :grinning: :grinning: :grinning: sem si to myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám ti poslat naše...? ho mám plonkovní...
31. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, máme zelený ještě :slight_smile: Díky :wink:
31. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta já vím,že pro děti :slight_smile: ale jestli od toho malýho záchodku co jsi mu koupila :slight_smile: nebo dětský prkýnko na velký záchod :slight_smile:
31. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - nene, od toho malýho ne, to bych musela být extra šikula, jak říká náš Honzulák pajďulák :slight_smile:
31. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 děkujeme :slight_smile: jsem musela dát i na fb :grinning:
31. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jo já teďka taky četla dál :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many super...
31. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek