Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. led 2011

Tak jsem si dala super véču, dva chlebíky (žádné malé kusance nejím 😀 😀 ), rohlíček, na to tubu pikniku, toho sladkýho mlíčka, jak se dává do kávy, pak rýži v kelímku, tak a jsem spokojená 😀 😀 😀

martinka79
30. led 2011

@anta to bylo vydatné...

martinka79
30. led 2011

@anta koukala jsem

anta
31. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík vstával v 6,30 hodin, to je příjemnější než v 5,30 😀 😀

monkia.pv
31. led 2011

ahoj holky,
Jani sis prispala 🙂 ,my jsme s Vanulou vyklidili pokojik a budeme malovat a stehovat ho do obyvaku!Takze mame o zabavu postarano!Kdyz nemuzeme ven,tak hold budeme stehovat v byte 😀 .Z nas bude mit tatinek radost jak prijede...

many
31. led 2011

ahojky holky 🙂 tak jsem si dneska ráno trošku mákla a už mám konečně čásek na net 🙂 včera se převlíkalo povlečení,.......... takže prali 3 pračky a dnes čtvrtá 🙂 takže jsem měla dnes žehlení a žehlení a nějaký uklízení, no a teď už padla 😀

many
31. led 2011

@monkia.pv jojky, taky je u nás potřeba vymalovat a to skoro celý byt 😖 ale ještě to asi rok počká 😀 tak ať vám to jde od ruky 🙂 a nějak barevno 😉 nebo čistě bílá 😉

anta
31. led 2011

@monkia.pv - to je jasný, že jsem si přispala, od čtvrt na šest straším 😝 😀 😀 😀

many
31. led 2011

holky musím se pochlubit, tatin včera pekl vánočku poprvé 🙂 měli jsme jí péct spolu, ale chytly mě záda a i tak , on má šikovnější ruky 😉 chuťově dobrá, akorát jsem jí nemohli nechat víc nakynout 🙂 neboť by sme jí dělali až do 1.00 😀 takže jsem skončili v posteli až ve 23.00 a příště jí budeme dělat ráno nebo kolem oběda 😀

many
31. led 2011

teda jste toho nakecaly 🙂 nestíhám číst 😉

many
31. led 2011

@anta nemůžeš spávat dýl 😉 stačí ti asi pár hodin co, já furt vychrapuju 😀 ale včera jak jsme šli pozdě a ráno tatin vstával ve 4.50 tak se mi taky nechtělo vůbec spát, jsem hleděla 🙂 chvíli jsem čučela do tmy a pak zabrala 😀

many
31. led 2011

kde jste kdo 😉 😉 😉

anta
31. led 2011

Byla jsem s hárošem venku 😉
@many - můžu se zeptat, kolikrát tak denně ti vyvádí Ládík? Honza to má za tím tak, že jen jednou až dvakrát, ale ty slzy! Ne moje, ale jeho 😀 😀 😀 Ten se vzpříčí jak kost v krku a nehne s ním ani pár volů a ještě brečí jak krokodýl 😅 😅 😅 🙂

anta
31. led 2011

Jo a mám pro vás takovou lehkou legraci. Normálně jsem dítěti omylem rozšlápla prkýnko na záchod, to vám to křuplo 😀 😀 😀 Ale Honzík si sám říká o záchod, i když má plenu, když přijdeme z venku, tak si chce jít sednout na záchod, jenže finta je v tom, že do toho záchoda nic nepustí 😅 😅 😅 Sám si vybral v obchodě zelené s medvídkem, asi je mu sympatické 😉

many
31. led 2011

@anta no jak kdy, on jak je semnou sám, tak je většinou hodnej, jen někdy neposlechne, tak dostane spucunk a už na něj při nejhorším platí ukázat mu z šuplíku vařeku a poslouchá jak hodinky 🙂 jinak začne spíš až jak je doma tatin, hrají si spolu a on hrozně řádí a pak dělá blbosti,..... a pak třeba neposlouchá nebo jdeme ven a on řekne, že nejde, ať jdu sama, takže to je třeba divadlo 😖 dřív to vůbec nedělal, zkouší, ale fakt už ukážeme vařeku a poslechne, ikdyž třeba s řevem 😉
jinak např. dnes je klídek, i pěkně uklízel, že věděl, že budu vysávat, že musí všechny hračky v pokoji i v obyváku odnést do domečku 🙂a s jídlem 😉 jak nechce jíst, nedostane za celý den prostě nic, dokud nesní to co předtím měl jíst 😉 a jak jí 🙂 prostě asi mají to období, že zkouší co můžou 😖 nejhorší s tím uspáváním, ale tak prostě nedávám ho raději po obědě, ať jde pěkně v 20.00 😖

many
31. led 2011

@anta jaký prkýnko, na tom malým záchodku nebo na velký záchod ? Šikulka 🙂 my to máme takový molitanový, to bys nerozšlápla 😀

many
31. led 2011

no snad se ty naše dětičky brzo uklidní 😉

anta
31. led 2011

@many - no prkýnko pro děti 😀 😀 😀 To mi Honýs dělá taky, že ho obléknu a on, že ven neeee a dělá to teda hodně tatinovi, že chce s mámou na trávu a tak, což je teda k zblbnutí, nakonec jde stejně s tátou, neustoupíme. Jsou to smráďata, zkouší, co vydržíme 😀 😀 😀

martinka79
31. led 2011

čus bus,
@many tatin šikula pěkně jsi se vyvlékla z práce chválím ho... jj vánočka to je kumšt a pečení jednou jsme takto šli s MM spát asi 03ráno... jak jsme pekli dlouho. 😀 😀 😀
@anta ty kazisvěte! a jké tedy prkénko dětské víme, ale nevíme zda na velký zýchod co se nasadí na naše prkénko nebo na twn váš zázračný čůranec sedačkový???
no jnak hlásím NIkča samé a jednu dvojčičku.... z ČJ ovšem ani tak né za pravopis jako za nepozornopis... háčky čárky... haha asi je po nás s tatinem... 😝 čeká na ni odměna sladká a pak si v pátek koupí inteligenta...
jo a dnes po ránu jsme se hned v práci nasrala. čtu sešit na porady a tam ejdna chytrá pinduša(co bonzovala) napsal met... sdružení--- blbla účast nutná.... sem jí dala, že copak to bude a proč nenapíše jako úrosím vás ani vedením nám nepíše toto spojení na porady... a pak už to jelo.. a nakonec to byla pindovina co mi mohla říci a já jí rádfa pomohu ale takto to ne...... a já jí tam záměrně nepůjdu... ,ale zase aspoň měli spelice o čem bavit celé dopo mě klafalya to mě bavilo jsme si zpívala a vytáčela je víc než dost...

martinka79
31. led 2011

něco pro zasmání... a vzpomínky.-..

https://www.youtube.com/watch?v=nBYRByiJX-s
martinka79
31. led 2011

ni pouštěj toto Honýsovi a bude třeba spokojen.. a udělá to co má....

https://www.youtube.com/watch?v=sBQQbcd8QEE

anta
31. led 2011

Prkýnko na velký záchod, pardon, to jsem vážně neuvedla. 🙂

martinka79
31. led 2011

@anta 😀 😀 😀 sem si to myslela 😝 mám ti poslat naše...? ho mám plonkovní...

anta
31. led 2011

Nene, máme zelený ještě 🙂 Díky 😉

many
31. led 2011

@anta já vím,že pro děti 🙂 ale jestli od toho malýho záchodku co jsi mu koupila 🙂 nebo dětský prkýnko na velký záchod 🙂

anta
31. led 2011

@many - nene, od toho malýho ne, to bych musela být extra šikula, jak říká náš Honzulák pajďulák 🙂

many
31. led 2011

@martinka79 děkujeme 🙂 jsem musela dát i na fb 😀

many
31. led 2011

@anta jo já teďka taky četla dál 😉 😀 😀 😀

martinka79
31. led 2011

@many super...