• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin - teď jsem přišla z couru. Jů, to jsem ráda, že Vítek se lepší, to se krásně čte a taky vám to moc přeji. Adámek se za chvíli taky rozkecá a budeš vzpomínat na to,jaký byl doma klídek. :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin napadají mě stejná slova jako Janču... super... :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jen narychlovku nakukuju a napíšu zprávu a mizím nechte si moc moc dařit a pěkný víkend, jak bude čásek tak juknu,
jinak testy na cukrovku jsem dnes zvládla a nevyhodila hned jak jsem měla návaly, tak jsem si lehla a skoro hoďku ležela na lavce a to jsem asi udělala dobře příšla tam po mně i kámoška, co čeká jako já a nevěděly jsme o sobě takže jsme ležely naproti sobě na lavkách a plkaly tak v pondělí budou výsledky a budou volat jen v případě špatný , takže doufám, že volat nebudou a na kontrole dobrý akorát jsem dostala zase injekční dávku hořčíku a mám jich brát raději 8 denně tak to je nááášup, ale raději, ať je klid než rodit dřív,....
tak a mizím, páááááááááá
4. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se pochlubit s posunem Honzíka a plenky. Už si zvyká, že než se jde ven, tak že si má sednout na nočník a činí tak bez obtíží :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, šikuláček :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - taky se s tím fakt nadřu :slight_smile: Děkuji, vy jste všechny bez plínek a u nás tomu tak není :sweat_smile:
4. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vždyť to vůbec nevadí! taky je tu Honzík nejmladší! hele všechny děti mluví, Adam ne :wink:
4. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem dnes jsme bez tatina slouží vlasti...
@anta Janoušku, vždyť už to skoro má zvládnuté, a že je poslední no a??, každé dítko jde po svých ten umí to a ten zas tohle... co někomu přjde úžasné u druhého je ještě lepší... a tak je to dobře... :wink: nakonec budou všichni na tom stejně... :slight_smile:
5. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my dnes máme pohodu Nikoka si hraje mě čeká vytřít důma zadělala jsem na buchtičky s krémem. nijak vyvářet nebudu zítra jedem pro prdelínka... tak oběd bude u babi.
5. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jo,jo holky to napsaly dobře :wink:
5. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 jééé buchtičky budeme mít po neděli na obídek :slight_smile: my dnes taky rychlovka :slight_smile: smažený sýr s hranolkama a zítra budou bramboráky :grinning: už se nemůžu dočkat :grinning:
5. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.hotel-radejov.cz/cz/redakce/uvod/r9

tak jsme si asi po xyz letech našli dovolenou a dokonce i s Joli
5. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t super... na mě moc velké...
@many si dáváte do nosu... já sýr chystám v týdnu k večeři...
5. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
6. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t pěkný a už máte i datumek nebo ještě ne ?
6. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 no už jsme sýr dlouho neměli, tak jsem si udělali :slight_smile: prvně jsem přemýšleli nad tvarůžkama a zvítezil sýr, že tvargle příště :grinning:
6. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás je krásně sluníčko :slight_smile:
Adam včera nespal a večer šel spát kolem 8 a spal až do 7! to jsme čučeli :grinning: po dlouhé době jsme měli taky pěkný večer - relax u filmečku, vínko a tak :wink: normálně chodí Adam spát po 21:00 tak si toho večer moc neužijeme :wink:
jdeme dneska do hospůdky na obídek, tak nemusím vařit :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, měla jsem nějaký špatný signál, tak se hlásím až teď. Děkuji za povzbuzení, co se těch plen týče. Dnes Honzík ráno šel na svůj záchod a že si chce svléct kalhoty sám, jenže ouha. Měl lízátko v ruce a nešlo mu to, ale pak jsem mu pomohla a on si sedl a fakt se normálně vyčůral, tak snad snad :sweat_smile: Nebaví mě už ty pleny řešit :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ono to nespaní není občas od věci, viď? :sweat_smile: My měli včera s mm slivovičku, máme trošku problémy, tak se je snažíme řešit oběma hlava :wink: Jinak příběh ze života: Vyhnala jsem dopoledne chlapy ven a Honzík prý tatínkovi udělal u výlohy bazárku, kde vystavují mimo jiné i pěkný traktor, scénu, že je táta fuj, ošklivej a zlej, což je fajn asi pro kolemjdoucí, tak jsem jim řekla, ať tam prostě nechodí, panč to není poprvé, kdy mu tam dítě vyvádělo, no jo, chlapovi holt člověk musí poradit :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.bezva-ubytovani.cz/cs/objekt/359/Pension-u-Nosku.html

máme už čtyři favority, toto je jeden z nich.
termín máme 25.6-3.7.
6. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, ať si to tatin taky užije :wink:
@e.k.t Evi, to bude paráda, taková dovča :slight_smile: ten v Jizerkách vypadá moc hezky! :slight_smile:

já byla odpo s chlapečky venku na trojkolce a koloběžce. byly oba jak prasátka, páč jsme se stavili na hřišti a všude je to podmáčený :grinning: dnes Adam ztropil jen dvě scenky, tak docela OK :wink: on najednou prostě neví, co se sebou a chce vše a nic. no a tak to schytám já, že :grinning:
6. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli první místo zatím tečn Radějov, druhé Smržovka a třetí Dlouhé stráně
6. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin super spaní s Adámkem, tak držíme pěsti ať je to tak každý den :wink: taky se snažíme a spávat ho odpoledne proto nedáváme :wink: co jste si dali dobrýho na obídek :wink:
6. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta určo už bude brzo konec plínám :wink: je už velkej, takže si myslím, že už to u něho pěkně začíná a brzo bude bez nich :wink: držíme pěstičky :slight_smile: jinak taky jsem je dnes vyhnala ven :slight_smile: bylo krásně, tak jeli na kole se podívat na koníky a pak do parku :slight_smile: a já si vklidu pouklízela ať mám zítra opět padla :grinning:
@e.k.t tak musím juknout na další favority :wink:
6. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t pěkný i ten druhý odkaz a další :wink:
6. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, to se bude těžko vybírat, viď? :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme s Mirečkem tajně vysněnou dovolenou u moře :wink: akorát se nám nikdy nesplní :grinning: náhodou jsme na to jednou narazili v létě, ale žádná cestovka v ČR hotel nemá. a taky to bude drahý. ale snít je povoleno :wink:

http://www.portroyal.gr/
6. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek