• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jinak taky musím nakoupit ponožečky :wink: a budeme kupovat i boty i sandále na jaře :confounded: na podzim mu pěkně vyrostla nečekaně zase noha, takže botečky užil tak měsíc nebo dva :confounded: ani ne no, ale tak bude to mít po něm Lukášek no
15. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, jsme doma od zubaře, pak napíši víc, ale musím říci, že Honzík je šikovný a statečný. Dokonce mě vyhodil z toho křesla, že tam bude sedět sáma fakt dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ale neblbni. určitě to bude v poho :wink: dvě děti jsou tedy náročnější, na oddych nebude moc čas :wink: ale určitě bude mrňousek hodný :wink: taky váš tatin chodí domů brzy, tak pomůže :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, jsem zvědavá na zážitky :wink:
15. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme tam přišli, Honzík se hned hnal k auťákům, co tam měli v čekárně a ustlal si tam na zemi. Pak jsme šli na řadu, tak si vzal jedno auto a šel do ordinace i s ním. Pak jsme si spolu sedli do křesla a on "ne, máma pryč", tak jsem šla a on se tam rozvalil, trpělivě počkal, až ho paní doktorka vyšetří a pak se svezl za odměnu a ani odměnu ve formě hračky nechtěl a spokojeně jsme odešli :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak já pošmejdila obchody a obchůdky a ladím formu na noční a děsně se mi teda jako nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
@e.k.t noční ti nezávidím... jsem ráda, že sedím doma na prdeli.
JInak v práci hektické období všichni chcou všechno a vedení prudí.. má toho samo taky moc... :wink:
se tak těším na prázdniny...

@anta Janoušku, Honzík samo zase vzorňák. :wink:

@paolin jj pizzu si taky dáváme spíše doma.. ale ne že by děti v restauraci zlobily to ne. v totmto jsou třída... :grinning:

@many dvě děti je náročnější, ale neboj odpočinek bude.. je to porstě jiná dřina.. najdeš si v tom systém a řád bude hej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - tak to si jen myslíš, doma mi to dal řádně sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, jakpakto? :fearful:
já dnes dostala seřváno, jak jsme vyšli ze školky a pak ještě od Adama... jsou to lumpi!
Mirek pucuje koberce vodním vysavačem, zítra ještě vypucujeme pohovku a necháme to za dobu nepřítomnosti proschnout :wink: no tady bude ale čisto :grinning:
jsem ostříhaná, samo nejkrásnější :grinning: a musím balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ale já ti ani nevím, proč. Chytil ho hysterák, že ven neeeeee a řval tak, že to vypadalo, že ho lámu v kole či co, no tak jsme se rafnuli a od té doby pohoda. Ale je fakt, že je od včerejška jak píchnutej vosou a děsně neposednej a neposlušnej. Jinak čůrání v nové formě trvá, vážně plíny nechce a říká si včas, neucikává si vůbec. Je ochotný se zvednout se od hraní a jde se čůrky můrky do komůrky :wink:
15. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já mám teda noční raději než denní :wink:

Teď si dám svíčkovou a bude mi hej :grinning:
15. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t já chci taky svíčkovou.

@anta Honzuláček hajdaláček. :grinning:

@paolin krásná neodolatelná a doma voňavo se někdo má.
já jsme s nervama na pokraji zhroucení a vypětím sil vše dodělávám.ve čtvrtek mě čeká přednáška. snad to zvládnu.. Michálek je nachlazen jak byl naposledy před rokem. a já jsem rozhodnuta zítra vše v práci dodělat a do pátku s ním budu doma a´t se v práci třeba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu se konečně napapat. páček holčiny.
15. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak byla moc dobrá :wink:
15. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noc byla taky ok, jen o hodinu delší nad plán a samoška že zadara, ale co už jsem si zvykla.
16. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: jdu se vás pokusit dočíst :wink:
16. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jo,jo to je fine, že chodí brzo domů, takže fakt pomůže :slight_smile: akorát myslím večer bude taky tak vyřízený, že nebude moct ani na kytaru cvičit :grinning: chudáček :grinning: a to je potřeba každý den :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Honzík šikulka :slight_smile: a hračku ani nechtěl :slight_smile: jéé to Ladík by si odnesl všechny kdyby mohl :grinning:
16. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jééé svíčková :slight_smile: mňam mňam :slight_smile: tu budeme mít příští týden na obídek :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes jsem Ladíka dala spát , vytuhl v 1 a spal hoďku a půl, tak jsem zvědavá, jestli v 8 vytuhne nebo ne :confounded: uvidíme, se ukáže :slight_smile:
no tatin je na zkoušce a Ladíkovi jsem pustila gumídky :slight_smile: a zachvíli ho vykoupu ať se můžu dřív natáhnout k telce :slight_smile:
16. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak nic novýho :slight_smile: včera jsme si akorát dovezli už kočárek od segry, tak ho tatin bude o víkendě trošku drhnout :slight_smile: a já dnes do něj prala věci :slight_smile: peřinky,..... no už se to krátí a moc moc moc se těšíme :slight_smile: a hlavně já :slight_smile: teda Lukyn pěkně řádí v bříšku :slight_smile: nepamatuju si, že by tak řádil Ladík :grinning:
16. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky a mám nějak dost. Mám pocit, že s harantem cloumají hormony, už mě leze poněkud na nervy. V poslední době si zvykl neustále na mě pořvávat "mámo, mámo" a už mě to jeho řvaní na mě poněkud vysiluje. Hlavně ječí jakoby pořád. Prostě je nějakej moc hlasitej, už mě to zmáhá. Tak jsem se rozhodla, že se zítra půjdeme poptat v jednom centru pro děti, kde jsou i hlídané a učí se školkovému řádu, že bych ho tam jako do přípravky do školky prostě šoupla :wink: :wink:
16. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky. Tak dítě vstávalo v 7,05 hodinek. Včera odpoledne spal jen půl hodiny, vzbudil ho kašel, asi slintá ze spaní a vždycky mu to vjede do krku a už pak nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme venku bez pleny hodinu a půl a vůbec se nepočůral :wink:
17. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Jani Honzulik je sikulik!
Tak my uz mame doma dodelano-konecne.Vaneska ma konecne hotovej kompletne pokojik a uz se ceka jen na dvere!Reknu vam byla to fuska-vsude prachu a bordelu no fuj-stehovani z pokoje do pokoje neni zadna hracka.Uz ted se netesim na to jak budeme delat koupelnu a predsin.
Jak se jinak mate?Jste zdravi?
Jee many uz ma doma koracek-si pamatuju kdyz jsme si my dovezli kocarek jsme z neho mela strasnou radost a porad jsem ho vozila-ee teda kdyz jsme byli u nasich nebot kocarek byl do porodu zaparkovanej tam.
17. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv - ahojky :slight_smile: Děkuji za pochvalu, nechám ho chvíli vybublat a poté jej začnu učit kakošit, ať už je kluk kompletní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No tomu věřím, že to musel být záhul to stěhování :slight_smile: Proto raději nic nestěhujeme :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, Jani jj to ti schvaluji s Honzíkem i před školku i kakání...
Mončo, je fuj to já taky nemusím za provozu toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Míšo a tobě to přeji pěkně si to připravte...
já se mám fajn vše jsem podělala a přednáška se docela povedla a jinak pohoda. Míša šel děsně dopředu v mluvě a rozumových schopnostech... úplně valím bulvy, ale jinak je to prevít jako jiná dítka.. zítra čusík.
17. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky. Honzík pořádá běžecké závody s batohem na zádech, běhá si pro autíčka a já mu je strkám do toho batůžku :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - já si taky pomalu zvykám na to, jak to Honzovi myslí, ten sepne jedna dvě a já jen zírám :wink:
18. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano prejeme!Jani pak mi musis napsat jak ucis Honzika kakani na nocnik-ja at se snazim jak se snazim tak proste nic!Curani bez problemu uz hooodne dlouho ale kakat snad budeme porad do kalhotek! :cry:
18. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni, jestli se bude hned tak čím chlubit. Udělám to moc pěkně, prostě mu nedám plínu, asi ho nechám párkrát po.... a myslím, že půjde rád na nočník :grinning: :grinning: :grinning: Taky zatím nevím :wink: Ale líbí se mi, že se neučůrává :sunglasses:
18. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek