Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
20. únor 2011

@martinka79 🙂 Ladík taky dostane na zadek, když něco zkouší na nás a neposlouchá, ale naštěstí už spíš poslouchá 🙂 akorát teda někdy musím dost řvát 😀 no oni jsou v tom věku, kdy začínají asi zkoušet, co si na nás můžou dovolit,... a my je musíme naučit poslouchat 😀 jinak bysme skončili u chocholouška 😀 jinak pěkný koupáníčko Míšánkovi 🙂 já Ladíkovi dnes stáhla a vypálila šmouli, tak sedí u bedny pod peřinou a čučí jak zařezanej 😀 koupal se ráno s tatinem, takže dnes už do vany nepůjde 🙂
@paolin on začne časem poslouchat, určo 🙂 a snad to bude brzo 🙂 no Ladík jak měl nedávno to období, že mi dělal to co tobě, když jsme šli ven a nechtěl se oblíkat,... tak jsem měla taky hrůzu ☹ jéé a je to tu ☹ a těhotná se sním rozčilovat,.... naštěstí to teda brzo přešlo, furt do něj hustil i tatínek, že mi musí pomáhat, poslouchat,... že bych pak musela s Lukáškem do nemocnice a on by byl sám doma...... 🙂 no a k tomu jsme teda vytáhli tu vařečku a byl úspěch 🙂

martinka79
20. únor 2011

kdyby tak byl osvědčený recept na výchovu, bych ho někdy potřebovala... 😉

martinka79
20. únor 2011

jo ono to je prostě jiné mít doma jedno dítko či dvě menší nebo s větším věkovým rozdílem. když chci, aby Nikolka vyzvedla Míšu ve školce tak prostě poslouchání musí být.. a ona ho i dost dostává do varu, vytáčí pokouší... a vše kolem. prostě sourozenec. 😉

many
20. únor 2011

@martinka79 🙂 🙂 🙂 🙂 no už se těším až u nás začnou řádit oba dva 😀 doufám, že pak nebudu brečet 🙂

paolin
20. únor 2011

jo jo. ale chtěli jsme to, tak to máme 😉
@many časem určitě 😉 jen je to prostě těžký, páč se ho to drží už od září. ale je fakt, že už to není každodenní záležitost. na Vysočině byl ale zlatíčko. holt změna prostředí 😉

paolin
20. únor 2011

kluci se koupou, aby nesmrděli 😀 dnes to bude dlouhý den. Vítek spal po cestě, tak jen tak chrnět nepůjde 😉

many
20. únor 2011

tak ať jsou aspoň hodní u telky nebo v pokojíčku 😉

many
20. únor 2011

já Ladíkovi stahuju další šmouly 😀 a už rýmuju 😠 takže zítra nejdeme určo ani na krok, ať to podchytíme 😖

anta
20. únor 2011

No, teď jsem vás dočetla, uf kecalky. No měřila jsem si teplotu a je to lepší než včera 37,5 😝 😝

anta
20. únor 2011

@many - já to asi taky zkusím tu tvoji metodu, zase dneska odpoledne ven neeeeee a tak nespal. Ještě mě napadlo, že prostě s ním nepůjdu a třeba 4 dny nebude spát a pak mu řeknu "no a to máš za to" 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2011

@anta Jani zkus to... ono je to těžké, ale dítka potřebují poznat jak je to těžké když neposlouchají... hlavně se vylež...
jj stěžovat si je lehké, ale vydržet to musíme stejně my. u nás už se spí. 😀

many
20. únor 2011

@anta jojky, tak ale večer může stoupnout ☹ tak ať nestoupne a seš bez ní 😖 a že by se Honzíkovi už taky nechtělo spát ? Je fakt, že Ladíkovi se nechce, ale jde někdy vidět, že by klidně spal, ale zase mi pak nechce spát večer, jak nechodí přes den, tak mi aspoň vklidu kolem té 20.00 usne

many
20. únor 2011

@martinka79 jééééééééé krása, u vás se už spí 🙂 tak to u nás hrozí až v těch 20.00

anta
20. únor 2011

@martinka79 - a co mám konkrétně zkusit? Nechat ho nespat 4 dny? 😉 No asi nějaká viróza, když mi zítra nebude dobře, tak v úterý letím za dr., panč jsem věčně ospalá 😖
@many - ale prdlačky nechtělo spát, naopak, vezmeš ho do kočáru a je do pěti minut tuhej jako žádnej druhej, v tom je ten vtip 😅 😅 😅

many
20. únor 2011

@anta hmm, tak prostě taky protestuje, takže tvrdě na něj 😉 😀 😀 bobášek 🙂

anta
20. únor 2011

@many - v pátek jsem s ním vážně už prala 😕 Vytáhla jsem ho za rameno v bundě, byl již nááááhodou oblečený, z pokoje a šla jsem ho otřít studenou vodou, kolik mě to stálo sil, ani nemusím říkat. Dneska jsem ho vážila a má 14,1 kilo, tedy přibral 100 gramů 😀 😀 😀

many
20. únor 2011

@anta pěkná váha 🙂 Ladík má 16 😀

many
20. únor 2011

rošťáci nás zkouší, aby jsme se s něma nenudily 😀

many
20. únor 2011

tak ještě stáhnu nějaký díl šmoulů a pomizím z netu 😉 takže pěkný večer 🙂 a zítra se ukážu, ven určo nepůjdeme ať to nachlezení podchytíme a nic se nerozjede, dobrou a sladké sny

anta
20. únor 2011

@many - jů a kolik měří? Honza je vážně záprtek, ale silnej, je vazba 😀 😀 😀 Říkám mu "ty můj malý kolíku" 😀 😀 😀

many
20. únor 2011

@anta měří 97 cm 🙂 ale tlustej není vůbec, je fakt akorát 🙂 on bude mít silný kosti po tatinovi asi 🙂 širokou pevnou kostru 🙂

anta
20. únor 2011

@many - tak to je velkej, my pořád máme ztěží 95 cm, se zarazil či co. No a když mě bude s*áti, tak ho zarazím ještě níž 😀 😀 😀 Dobrou noc. Já jak jsem nějaká chcíplá, tak mě manžel normálně ráno tzv. musí budit, nejsem vůbec schopná se sama probudit, no fakt děs 🙄

many
20. únor 2011

má dobrou míru 😉 a jinak ať je zítra nebo i dnes večer líp 😉 pá

many
21. únor 2011

Ahojky holky 🙂

paolin
21. únor 2011

Dobré ránko! venku sluníčko, ale kosáááá 😝 půjdeme ven 😉

anta
21. únor 2011

Ahojky, dítě mi nějak polehává, obávám se, že to ode mě čapl, no to jsem celá ráda. 😒

many
21. únor 2011

jo,jo holky, my dnes taky ani na krok 😖 Ladík taky trošku rýmuje a kucká, naštěstí málo, takže dávám jitrocelový sirupek a šplichám olynth 😉 a mně se spustila taky trošku rýma, večer jsem si dala preventivně paralen a dnes si ho dám zase 😉 ten malýmu neublíží a mně snad pomůže od rozjetí nějaké nemoci 😖 no doufám, že to opět podchytíme zkraje a bude to jen menší nachlazení 🙂

many
21. únor 2011

jinak za oknem je fakt nááádherně 😉

monkia.pv
21. únor 2011

ahoj holky musim se pochubit Vanula kadi do nocniku jupiiii! Od vcerejska!!Sama si sunda teplaky a kalhotky a udela bobana!No konecne!Jsem myslela ze se toho nedockam!
Koukam ze jste vsichni nejaci nachcipani-to je mi lito-doufam ze vam bude brzo lip!U nas Vanula porad pokaslava!Dostali jsme nejaky prasky z alergologie na noc tak jsme zvedava jestli to zabere!Uz je bereme asi 10 dni a zadnej velkej zazrak!My pujdeme odpo jen do obchudku pro pecivo a pak hned domu je tam sice krasne slunicko ale zimenkaaa!
Jinak nas zacali znacne otravovat ptaci..Uhnizdili se nam mezi panel a fasadu a hajzlikum se tam moc libi.Vyziraji nam zatepleni a dokonce jim chutna i montazni pena! Kazdej vecer tam rvou jak najati-hruza-cekam kdy se mi proklovaji do obyvaku! 😢

many
21. únor 2011

@monkia.pv ahojky 🙂 jéééé šikulka veliká 🙂