Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. bře 2011

@martinka79 - to jsem mu taky řekla, ať nekecá a vytírá 😀 😀 😀 Přijde mi, že Honzík prochází zvláštním obdobím mamánkování, je to možný? 😅

paolin
3. bře 2011

@anta Jani, lepší, než období vzdoru 😉 😀 to vytírání je supér 😀
holky, u nás je sníh 😨

anta
3. bře 2011

Ahoj holčiny. Tak dítě opět mámu volalo, ale dneska mě vzbudilo a to v 5,23! Jsem myslela, že mě picne. Tak jsem ho šla ještě pohladit a řekla jsem mu, ať chrápe 😀 😀 . Nevím, co mu je, večer mě volá a ráno taky 😕 Jinak je pekelně protivnej, tak nevím, jestli na něj zase něco neleze 😝

paolin
3. bře 2011

@anta Jani, kluci jsou tady protivní a špatně spí. možná že počasí?

anta
3. bře 2011

Tak dítě má ostříhanou hlavu - konečně, rozhodl se sám, že chce ostříhat, že mu vlasy lezou do očí 😅 😅 Má hlavičku jak z prdu kuličku.
@paolin - já ti nevím, co to s těma hárošema je, ale ten je protivnej i sám sobě 😝 😝

anta
3. bře 2011

Tak ségře ve dvě ráno praskla voda, je v porodnici 😉

paolin
3. bře 2011

no ať je to, jak je to, hlavně aby je to brzy přešlo 😀
@anta Jani, budeš novopečená tetina. jéééééé 🙂

anta
3. bře 2011

@paolin - no možná strejda, podle toho, co se narodí 😀 😀 😀 Sázím na kluka 🙂

many
3. bře 2011

hojky holky 🙂
tak jsem doma z kontroly a moc nadšená nejsem no
screening dobrý, Lukášek je ok a váží 1874g +- 281,24 g, takže kilo a půl má určo
šulínek mu nezmizl je tam
jinak jen do mě paní doktorka hrábla, tak se zhrozila a pak naštěstí ultrazvukem hrdlo,... dobrý, ale píchla teda hned další horčík a musím co nejvíc ležel a mít podložený zadek, hlavička už hodně tlačí dolů, abych nerodila brzo, takže na kontrolu jdu už pro jistotu za 14 dní, takže jsem fakt vystrašená a budu ležet a ležet ale hlavní je, že je Lukášek v pořádku dočtu vás později, jsem z toho zdrblá, takže se jdu natáhnout,... jen sem vám to chtěla napsat, zatím pááá

e.k.t
autor
3. bře 2011

Míšo tak hlavně odpočí vej

martinka79
3. bře 2011

@many Míšo nebojodpočívej a bude to dobré.. to přečkáš už je to jen chvilka... 😉 myslůíme na tebe chtělo by to notasek ana klín a pěkně pohodu s kávičkou... 😀

@anta se někdo bude mit být strejdou--- 😀 😀 dnes je tam zima jak v severským filmu. doma je krásně teplo. 😉

paolin
3. bře 2011

@many Míši, tak hezky hajinkej! držíme pěstičky!

@anta Jani tak co? už něco? 🙂

kluci jsou dnes próóótivnííí! zvlášť Adámek 😝

martinka79
3. bře 2011

to já nevím Mišák je u babi a samo nevolá... 😉

anta
3. bře 2011

@paolin - pořád nic, jsem z toho trochu nerves, aby bylo vše v pořádku 😉 Dneska jsem oběhla tři školky, dvě na mě udělaly obrovský dojem, ta jedna naprosto hrozný 😝 Ještě jsem se v rámci lítání stačila přihlásit do knihovny a z toho mám tedy radost, se přiznám, panč moc moc ráda čtu 🙂

paolin
3. bře 2011

@anta no to se nedivím..ale neboj 🙂 ty jsi taky čekala 24 hodin po prasknutí vody 🙂
co školka, vybrala jsi? my jdeme zítra k zápisu. šance nic moc. prý je tam strašně přihlášek 😒 pořád doufám, že to vyjde. když máme o pár bodů více za Vítka. letos je to ale fakt jinak, bodované dle věku. no, aspoň nás nepředběhnou ti netříletí 😠

anta
3. bře 2011

@paolin - já čekala 31 hodin 😉 Což o to, dvě školky se mi líbí, ale je to tady postavený tak, že my, rodiče, jaksi o tom nerozhodujeme, kam ho šoupnou, tomu já říkám demokracie 😝 😉

anta
4. bře 2011

Ahoj holčiny, tak ségře se v 1,15 hodin dnešního dne narodila holčička Žofka 2900 gramů a 50 cm, šlo to přirozenou cestou a bez komplikací, obě zdrávy 🙂

paolin
4. bře 2011

@anta Jani, tak gratulace veliká! ta je ale dlouhá 🙂

many
4. bře 2011

ahojky, nakukuju za váma a pomizím ležet 😉 holky díky moc a ten noťásek, ten by bodl teda 😉 škoda, že nemáme ☹ mohla bych tady s váma se všema být ☹
@anta jéé už si teta 🙂 tak velká gratulace a malé přejeme hlavně to zdraví a v životě ať se jí vše daři, ta teda asi dala mamině taky zabrat, no né asi, ale určo ☹ to rodila dlouho ☹

anta
4. bře 2011

@many - no to jo, ale já rodila 31 hodin, podstatně déle, jsem myslela, že se po.eru 😀 😀 😀 Opatruj se a odpočívej 😉

paolin
4. bře 2011

holky, tak jsem doma ze zápisu. bohužel to nevypadá moc dobře, páč je hodně předškoláků ☹ tak mě Jani napadá, že ten váš školkový systém taky není špatný. tady můžeš dát jednu přihlášku a když tě nevezmou, tak šmitec. zrovna do naší školky se může nahlasit hodně předškoláků, tak nevezmou spoustu jiných dětí a do dalších školek vezmou třeba i ty malinké, páč tam tím pádem budou mít místo.. u vás se udělá jeden pořadník a děti z něj se rozdělí do všech školek.
no nevím. každé má svoje na.. tož 31.3. budeme mít jasno.
jinak Adam si hrál u branky u školky a přišlo malé dítě a přivřelo ho mezi branku a plot a smálo se skrz mříže na něj no a Adam..bodl ho bez váhání do oka 😒 on je se vším hned hotovej..jasně, asi se cítil ohrožený, ale že by hned tak musel reagovat..tak jsem se zase omlouvala, jak...

anta
4. bře 2011

Já teď byla ve 4. školce a to pro jistotu 😉

martinka79
4. bře 2011

holčiny\ držte se s těma školkama a Jani segře gratuluji... 😉

anta
4. bře 2011

@paolin - to máte teda pěkně blbý s těmi školkami, to máme opravdu lepší to si tedy stěžovat nemůžu. Raději jsme si to posichrovali, v roce 2008-2009 byl prostě baby-boom a prý je to znát při těch přihláškách. Tahle školka je 5 minut od mé práce, takže také výhodná poloha, tak uvidíme 😉

anta
4. bře 2011

@martinka79 - díky moc, gratulace vyřídím, jsem na Žofku zvědavá 🙂

anta
4. bře 2011

Ajaj, manža má smrtelnou nemoc na sedm písmenek (rýmička), to jsem celá ráda 😅 😅 😅

paolin
4. bře 2011

@anta Jani Vítek taky 😀 to je kňouuuráááníííí! tak pevný nervy 😉

paolin
4. bře 2011

ségra se opět vys.. na moje narozky a prý nemá čas se ani stavit na kafe a potřást mi ploutví. odmítám ji už zvát na jakékoliv narozky mé rodiny. je to pořád dokola - tisíc výmluv, že nemají čas a kdesi cosi. prostě vše je přednější. tak ať si naprdne 😀

e.k.t
autor
4. bře 2011

Jani, pevné nervy

Pavli, to nezměníš, tak to raději neřeš, i když lítost chápu. Jo a tvoje příští narozeniny oslavím kontrolou na endokrinologii

paolin
4. bře 2011

@e.k.t Evi máš pravdu. řeším to zbytečně každý rok několikrát 😀 jen dnes mě to fakt mrzí. nejdřív mně totiž ségra napsala, že ty moje narozky nestíhají a pak na co vše mají čas. pravda by byla sakra lepší 😀

Mirek dnes uspává, tak mám volno 😉 zítra odpo jedeme s šatečky, vracíme se v neděli. Vítek bude u babi, Adámka vezeme s sebou. původně jsem si plánovali po 100 letech hezký víkend bez dětí 😉 😉 ale moje maminka by prý oba chlapečky přes noc nezvládla. na druhou babi by to bylo moc přes den.