Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
8. bře 2011

no já už musela zase nachvíli vstát z gauče, fakt mě to neba 🙂 a odpoledne si uděláme prochajdu s tatínkem jak dorazí z práce, tak se těšíme 🙂 je tam pěkně 🙂

many
9. bře 2011

Dobré ránko holky 🙂

@paolin jak je to s paragrafem, když jsi v porodnici ? Pamatuješ si to ? Byl tatin doma nebo hlídala babička ? Jen se ptám a kdyžtak se poptám na gindě, jestli se vystavuje tam nebo na dětským.

anta
9. bře 2011

Ahoj holčiny, tak Honzík má slušnou rýmu, jinak spinkal krásně do čtvrt na sedm, lepší než drátem do oka 😉

many
9. bře 2011

@anta ahojky, tak ať se jí co nejrychleji zbaví, Ladík jak chytl nedávno, tak za dva dny byla pryč i s kuckáním, ale to jsme taky nešli ani na krok...... ale zato já doteď smrkám a chrchlu , ale už je to na dobré cestě, přestává to 🙂 tak ať je HOnzík fit, teď bude venku i teploučko odpoledne ..........................

martinka79
9. bře 2011

@many many paragraf dostane Mm jako ošetřovačku i můj muž to měl a doonce má nárok na nějakých těch destní či dní péče když jsi v porodnici... 😉
my jsme fit prdelínovi se nechce domů válčí u babiček a je spokojen.. 😝 dojede v sobotu.
auto se rýsuje možná i miláček snů mého MM tak bude psokojensot, ale nechci nic zakřiknout jelikož už dvakrát to nevyšlo... ☹
Nikoka ej do cirkusu... s kamarádkou a víkendu tu budeme mít zase kámošku... 🙂 jdu uklízet, jo třeba přebrat oblečení a vyluxovat pavučiny se mi enchce nic...
a taky jsme si dnes udělala radost koupila botky na poloto teplo zimu a kabelku- 😀

@anta myslím na Honzíka rýmečku a ´tz jste fitko .... jinak taburet i zrcadlo je krásné až nekrásnější- super kup to vždy potěší...
tak pádím nebo tu skysnu a to bude průser. 🙂

paolin
9. bře 2011

@many Míši, to fakt nevím. Mirkovi je paragraf akorát tak na.. 🙂 Byl den doma, pak byl víkend a pak náš pustili. a v pondělí mazal do práce.

paolin
9. bře 2011

jinak jsem konečně doma. dopo jsem šla s chlapečky do solné jeskyně, tak to bylo prima 🙂 v sobotu má být 11°! jéé, jak já se těším na jaro 😉

anta
9. bře 2011

Ahoj holčinky, dlouho jsem vás neviděla. Dneska mě bolí levá noha a koukám, mám tam modřinu jak od prasklé žilky, se už ze sebe zblázním 😅 😅 😅
@martinka79 - kujeme krásně 🙂

anta
9. bře 2011

Jinak mám taky vtip, Honza to dneska nějak dvakrát neudržel a počůral se, přičítám to té rýmě a celkovému nastydnutí, z nosáku mu celý den teče jak z vodovodu, takže vysavač je v pohotovosti, ale jinak vypadá zdravě, držkuje a řádí jak černá ruka jako vždycky, tak si myslím, že to s ním zas tak zlý nebude 😀 😀 😀

paolin
9. bře 2011

@anta Jani, tak to bude určo brzy OK 🙂
holky, mám taky fór - moc vtipnej teda není 😉 u nás do školky je taky 150 přihlášek. tzn do našich 3 školek, co máme u baráku je cca 450 přihlášek a berou cca 90 dětí. cha chá teda! chytráci nad námi staví už 3. etapu novostaveb a naplánovali tam jednu školku pro 45 dětí - bude otevřená až 2012, páč jim to letos nějak nevyšlo. a plánuje se, že se bude stavět dál - byty pro začínající rodiny. nejvyšší čas tady založit soukromou školku, páč s výhledem je to sakra dobrej kšeft 😀

e.k.t
autor
10. bře 2011

ahojky tak to se v práci fakt bavím, samé vtipy.
Jani kup si v lékárně ascorutin - vylepšený vitamín C ten pěkně zpevňuje žilky

Pavli ti jsou fffftííípnííííí 😝 😝 😝 😝

many
10. bře 2011

ahojky holky 🙂

many
10. bře 2011

díky moc za odpovědi a poptám se i na gyndě ať vím 🙂 jinak pěkný den všem 🙂
my už jsme samotinkaní, táta nám odjel do Prahy na kocert 🙂 ten se má 😀

anta
10. bře 2011

Tak jsme byli venku a Honzík stihl čtyři hysteráky, neboť jsem ho popoháněla, aby hnul kostrou, jinak nestihnu udělat oběd, jů, ten se vztekal, až jsem čubrněla, ale je to dobrý, je hodný 😀 😀 😀

paolin
10. bře 2011

ahoj holky!
Adam dnes taky perlí.. ach jo ☹ nakonec se mi ho podařilo vytáhnout ven a byl zaskládanej chodník - zateplují nám barák. a jelikož jel Adam na tříkolce, tak jsem se tam nějak proplítali. a nějakej dělník začal řvát, že tama nemáme chodit..tak to schytal. byla jsem vzteklá už z Adama a chlap to završil 😀 idioti! mám jako s děckem lítat? neco si jako myslí, že budeme chodit po silnici a necháme se zajet...? 😅 pak jsem jeli za kamoškou a zpátky Adam zase histerie, že chtěl jet červenou tramvají a néé žlutou... jééé! kdy už ho to přejde! snad se z toho trochu vyspí 😉 dopolko pršelo, teď už leze sluníčko 🙂

anta
10. bře 2011

Potřebuji poradit, jak víte, mm má bráchu, kterýžto k nám chodí s měsíční pravidelností jak menstruace 😀 😀 😀 Jenže mně se to příliš nezamlouvá a taky se obávám, aby tady nebyli každých 14 dní, protože, co vím, tak mm uhánějí normálně každý týden, že chtějí přijet, a protože návštěva toho bráchy rovná se návštěva hospody, no přijde mi to poněkud na palici a vzhledem k tomu, že sem jezdí s železnou pravidelností, tak už mě s tím začínají pořádně sráti (líp a jemněji to napsat neumím). Manžel jim říkal, že sem jezdit můžou, ale že jednou do hospody jo a podruhé ne. Jak myslíte, že to dopadlo? Časté návštěvy a chození do hospody, už mi praskly nervy a trpělivost mi přetekla, protože jaksi "prosbu" mm ignorují, oni nemají co o víkendech dělat a tak opruzují u celé rodiny no a otravují. Že oni nemají co dělat, mě jaksi nezajímá a neznamená to, že nemáme co dělat ani my, že? Takže potřebuji poradit, jak jim taktně naznačit, že jejich návštěvy jsou příliš časté a že mm je otcem malého dítěte, které potřebuje celodenní péči a že jsem taky z toho týdne uondaná a rozhodně nehodlám soboty s dítětem trávit sama. MM mi říkal včera, panč jsme se zase kvůli tomu jeho bráchovi rafli, že ho prý touto prosbou shodím! Já si to nemyslím, když ignorují jeho a narušují naši rodinnou pohodu, tak si myslím, že je na čase, abych je na to upozornila i já. Potřebuji také duševní hygienu a Honza potřebuje nejen mámu ale i tátu. Když se tak podívám zpátky, tak manželovy akcičky jsou tak jednou za 14 dní a to mi teda už dost štve. Takže, prosím, poraďte, jak jim to říct?

e.k.t
autor
10. bře 2011

Jani asi jednoznačně tak jak jsi to teď napsala, a tm neřeš, shazuje tebe pernamentně tak jednou bude shozen on, se neposere a když jo tak pos sprchu a převlíct.

paolin
10. bře 2011

@anta souhlasím s Evičkou. ještě bych to řešila tím, že bych na případný víkend naplánovala rodinnou akci - bazen, výlet apod. prostě - sorry, ale nejsme doma...

anta
10. bře 2011

@e.k.t @paolin - to si tedy taky myslím, že jim to mám říci tak, jak jsem to napsala, vážně už mě to leze krkem, jak oni se seberou a jdou pryč, aniž by se mě zeptali, jestli mi to třeba nevadí. MM má taky asi dojem, že budu držet hubu a krok. Tak to si měl vzít hluchoněmou a kulhavou 😀 😀 😀 Nechci se každý víkend vymlouvat na to, že něco máme, prostě takhle se návštěvy podle mě nedělají, už mi to hraničí s drzostí 😠 . Děkuji vám moc, trápí mě to z toho důvodu, že to přináší mezi mě a mm poněkud rozkol, jinak máme doma ale pohodu, ale kvůli nim se vždycky rafneme. MM mi včera řekl, že klidně bráchu zabije, že ho nesnáším a takový kecy, není to tak, mně by jeho brácha nevadil, kdyby tady neustále neopruzoval, snad to chápete 😉

anta
10. bře 2011

Taky mě to štve z toho důvodu, že tady den co den makám, teplý večeřičky, byt naklizený, dítě vychovaný i nevychovaný, fakt tady jako dřu každý den a co z toho? Zasloužím si ještě službu pěkně v sobotu, ať se s klukem užijeme 😖

many
10. bře 2011

Evička to pěkně napsala, taky souhlasím 😉

many
10. bře 2011

tatin ať nesere, dostane za uši 😉

martinka79
10. bře 2011

@anta souhlas s holkama normálně jim to říci... a hotovo dvacet a Mm taky říci, že jsi mechanická motorová myš, ale žena matka a člověk co bohužel potřebuje občas pohodu klid a né nějaké výchrapky a hospodování... 😝

anta
10. bře 2011

MM je tak trochu dobrák, no. On to nemyslí zle, ale asi má dojem, že je pánem svýho času, no tak to teda není, ani já nejsem.

anta
10. bře 2011

Taky mi vadí, že jsem od začátku, co sem ti dva jezdí, vyšachovaná, chvilku tady pobydou a pak si jdou "šeptat" do hospody a já jako bych nebyla. Takže jim to řeknu tak, jak jsem to napsala, to víte, pořád přemýšlím, díky za radu

martinka79
10. bře 2011

@anta Jani ty to zvládneš... bude to dobré.. 🙂

anta
10. bře 2011

@martinka79 - díky, zvládnu to a oni to budou muset už akceptovat, že takhle už to dál nejde. To by se sem mohli rovnou nastěhovat, to víš, že jo 😉

martinka79
10. bře 2011

jasná věc i já mám v tomto jasno...

e.k.t
autor
10. bře 2011

Ahojky z noční,

Jani nedej se, ty si taky potřebuješ odfrknout, to se nedá nic dělat, tm bude ted jako dítě kolem sebe obzúňat, ale kdo vydrží - vyhraje, jako s dětmi 😉

anta
11. bře 2011

Dobré ranko, holčinky 😉 Jsem ráda, že jste se za mě postavily. Jinak Honzík prokašlal celou noc, achjo, rýmu má někde vzadu, pořád to do sebe tahá, když ho chci odsát, tak řve, to je výborné 😝 😀 Nevím, jestli ho nevzít k dr.? 😕