Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. bře 2011

@monkia.pv Vítek má mikinu a jarní budnu a čepici. už jsem schovala zimní věci, ale zimn budna je v záloze. ještě se má ochlazovat nebo když pojedeme na Vysočinu.. Adam nosí pořád zimní věci. jakmile mu chci dát mikinu nebo jinou bundu, je řev. tak ať si to dělá, jak chce 😉

anta
15. bře 2011

@monkia.pv - Honzík má taky mikinu a na tom jarní bundu i jarní čepici, aby se nepotil jak prase. Už mě s tím otravováním, že chce ven, otravuje, kdybych měla zahradu, tak ho klidně vypustím v pět ráno, ať mám klid, ale takhle? 😀 😀 Dneska se stavíme v jedné školce pro rozhodnutí, tak to jsem zvědavá, jak to dopadne. 😉

paolin
15. bře 2011

@anta Jani, tak to mooc držím pěstičky! my až koncem měsíce. ale raději to ani vědět nechci 😀 ☹

monkia.pv
15. bře 2011

uz mate vsichni po zapisu?Nas to ceka pristi patek.V pondeli jdeme na den otevrenych dveri do jedne skolky,tak jsem na ni zvedava.
Jani taky drzime pesti 🙂 Pavli vam taky 😉

monkia.pv
15. bře 2011

tak my se jdeme chystat a za chvili vyrazime do ulic!Preji krasny den!

anta
15. bře 2011

Holky, tak rozhodnutí je až 22.3., tak nevím, proč nám říkali, že se máme stavit 15.3., jsou pitomí 😀 😀 😀 Jinak jsme byli s Honzulákem 2 hodiny venku a teď jsme vyluxovali a vytřeli, Honzík je vcelku unavený, ani se mu nedivím. Ale venku je počasí super. 🙂

monkia.pv
15. bře 2011

tak jsme doma!Venku je nadherne!A byla jsem uspesna i v nakupech 🙂 ,konecne jsme sehnala Vanesce jarni cepici a sobe kabelku 😀 -v patek mame sedanek s holkama z prace tak uz se moooc tesim!

monkia.pv
15. bře 2011

Jee Jani tak zbytecna cesta do skolky.Honzik taky rad vytira?Vaneska to dela moc rada a nejrdaeji by tim hadrem utrela i zdi 😀 .My unaveni nejsme a to litala 3 hodiny po venku-nechapu ona je proste neunavitelna ja bych lehla a spala hned 😔

anta
15. bře 2011

@monkia.pv - to nevadí, že to bylo zbytečný, měli jsme to po cestě do obchodu a dítě se aspoň projelo na motorce, takže v pohodě. No Honza rád i luxuje a celkově uklízí, utírá taky prach, to ho baví moc. 😉 Já jsem si taky něco pro sebe koupila, takovou malou taštičku přes rameno na telefon, peněženku a doklady a tak. Měla jsem menší, ale nic se mi do toho nevešlo, pomalu ani klíče ne 🙂

anta
15. bře 2011

Tohle počasí miluju, člověk nemusí haranta oblékat dvě hodiny, mundášit ještě do toho sebe a potit se jak kůň u toho 😀 😀 😀

martinka79
15. bře 2011

krásný večer... dnes to bylo hektické, ale zvládli jsme to... teď děti půjdou chrupat jelikož koukají na šmouly, Míšovi sice padá hlava,ale co... nejde... ve škole byl hodný.

paolin
15. bře 2011

@martinka79 ahoj Marti! prima, že půjdou děti brzy spát 🙂 a jak je ti dnes? doufám, že lépe!

anta
16. bře 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě vstávalo opět před šestou, řádí jak černá ruka, lítá, že se potkává 😀 😀 😀

many
16. bře 2011

Dobré ránko holky 🙂

many
16. bře 2011

@anta my vstáváme každý ráno pár minut po 6, to je tím světlem, už se těším až pořídíme žaluzky, snad pospí dýl 🙂 a nebo ho zkusím dávat zase ve 12 pokud to půjde, aby jsme pak odpočívali i s Lukáškem 🙂 uvidíme 🙂

many
16. bře 2011

no Ladík teď čučí na šmouli a pak asi brzo vyrazíme ven 🙂

anta
16. bře 2011

@many - na žaluziích nesejde, Honza má jak žaluzie, tak tmavé závěsy a stejně to nezabrání tomu, aby vstával dřív 😝

many
16. bře 2011

já si myslím, že u nás to pomůže, když spí u babičky, tak spí vždy dýl a dřív i usne, má žaluzky, tak se mu pěkně spinká, doma nám dělá to , že usíná tak, že se celej zamuchlá pod peřinu ☹ máme z toho nervy, aby se neudusil, pak čekáme až usne a odkryjeme ho 😖 u nás to pomůže určo, jde vidět , že světlo mu vadí a jako i mně, jak mi ráno svítí do ksichtíku, tak už nemůžu zabrat 😖 takže na ně se fakt těším 🙂

many
16. bře 2011

jinak Honzíček ti chodí brzo spát, tak pak se i budí brzo ráno asi a spí ti i odpoledne, tak to je krásný 🙂

anta
16. bře 2011

Many, tak to určitě. Byli jsme venku, fuj, tam je zima teda hrozná, já šla jen v jarní bundě, to jsem myslela, že umrznu 😅

many
16. bře 2011

my se chystáme až po obídku, ale těším se na vzduch 🙂 a snad bude už tepleji,hlásí dnes taky těch 16°tak jsem zvědavá, po ránu je kosa ještě no 😖

paolin
16. bře 2011

ahoj holky! tak jsem doma 🙂 jeskyně byla fajn 🙂
nechala jsem před tím chlapečky ostříhat a kadeřnice chtěla 200,- za oba...jsem na ní chvíli zírala. u nás za jednoho chtějí 60,-... no nic no. aspoň vím, kam příště nee 😉 ale měla jsem štěstí, že měla volno. kluci už ostříhání potřebovali 🙂
u nás sluníčko za mraky, ale je docela příjemně. tak odpo někam vyrazíme.

monkia.pv
16. bře 2011

ahoj holky,tak u nas je teda pekne hnusne-dneska nevytahnu paty z baraku!Vanesku si vzala mamka a ja jsme celkem rada nebot me poboliva hlava,tak aspon je ted chvili doma klid!
Pavli to je celkem sila 200kc z aostrihani deti!Chodite do solne jeskyne jo?Ja jsme byla s Vanulou jednou ale to byla jeste malinka!Ted uvazuje ze bych tam s ni opet zacala chodit kvuli te jeji neustale ryme a kasli to by mohlo mit dobry vliv ze jo?
Miso u nas je taky znat ze Vanesce svetlo vadi!Musime zatahovat zaluzky i v kuchyni nebot nam jeste nedodali dvere do detskeho pokoje,takze ji tam jde svetlo i od tama.
Aaaa tak tady uz prsi...

paolin
16. bře 2011

tak u nás leje...a Adam nespí. tak si zatím hrají - spíš perou 😉
@monkia.pv dnes jsme v jeskyni byli po třetí a pořídila jsem permici. tak snad děti neonemocní 🙂

monkia.pv
16. bře 2011

@paolin ,tak to je fajn ze tak chodite!A chodite jeste s nekym nebo sami?Adamek jetse taky spava po obede?Se mas!To zavidim!Me uz Vanula nespii dlouho -usne vyjimecne kdyz brzo vstane a je moc unavena,ale usne treba az kolem 4 hodiny coz je jako na prd ze!
Uz prestava prset ☹ -nevim proc ale dneska by mi vubec nevadilo kdyby cely odpoledne proprselo!

anta
16. bře 2011

@paolin - já si Honzu stříhám sama, baví mě to, lítám za ním s nůžkami jak střihoruký Edward a vždy se velmi naseru, když mi hýbe hlavou sem a tam 😀 😀 😀 Ale výsledek vždy vynikající, nevypadá jak z lágru a to stačí 😀 😀 😀
@monkia.pv - mně Honza taky spí přes den, to bych nějak nesnesla, kdyby tady strašil pořád, ale je fakt, že občas taky nespí 🙂

paolin
16. bře 2011

@anta Jani, to já nee. kluci by vypadali 😀 dřív jsem Vítka stříhala strojkem. ale má stračně hustý vlasy a Adam k tomu ještě jemný, že nám to klasický strojek ani nebral 😀 a jim sluší ofinka, takže to nechávám profíkovi 😉
@monkia.pv zatím vždy s kamoškou. vždy jsou tam max. 3 maminky a max 6 dětí. ta jeskyně ja malinká. ale to mi právě vyhovuje 😉 když to na Adama přijde, tak je nesnesitelný. tak abychom neobtěžovali moc lidí 😉 ano ano, Adam ještě spinkává. taky ještě nezačal spávat v noci a před den divočí, tak to skrz celý den nevydrží 😀

monkia.pv
16. bře 2011

@anta Jani no jo ale kdyz on ti Honzik i brzo vstava to my spime treba do 8 a nekdy i dyl-ted bylo par dni kdy vstavala po 6 hodine,ale to pak sla i brzo spat a to si i sama rekla ze uz je unavena a chce jit spinkat.

paolin
16. bře 2011

V roce 2012 má být konec světa.
Jestli chceš přežít, zůstaň v České republice.
Jsme o třicet let pozadu...

😀 😀

anta
16. bře 2011

@paolin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No to je good.