Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. bře 2011

Ahoj holčinky, za chvíli jdeme ven,tak se těším, panč je tam fakt krásně 😉

paolin
25. bře 2011

čauky kočenky! u nás je nádherně 🙂 odpo musím do práce, tak bude Adámek chvíli u babi.

anta
25. bře 2011

Holky, dítě mi složilo Rubikovu kostku, netvrdím, že byla extra rozházená, ale prostě byla a Honza to normálně složil, je to možný?

monkia.pv
25. bře 2011

ahoj holky,Jani Honzik je teda sikulka§A gratulujeme ke skolce!!!My dneska byli u zapisu!Vanesku jsem ze zacatku vubec nepoznavala-hrala si sama v koutku ani nemluvila.Ale na konci uz to byla nase divoska!Rozhodnuti budeme mit az 27.4.,ale p.reditelka rikala ze narok na misto teoreticky mame a co jsem tak koukala tak tam byli vesmes deti o rok mladsi!p.reditelka prohlasila"tentokrat tu mame jeslicky",takze tak.Je dobry ze pokud mi ji nevemou do tehle skolky tak ji muzou preradit do jeste jine pokud bude misto-spadaji pod sebe 4 skolky a jsou vsechny tady u nas pobliz..Jo a jinak p.ucitelka co tam byla tak rikala reditelce ze ji Vaneska jako jedna z mala rekal jak se jmenuje-coz me potesilo,ale p.reditelce uz to zopakovat nechtela 😖

anta
25. bře 2011

@monkia.pv - jů, Moni, Honzík taky řekl paní ředitelce, jak se jmenuje 😉
Jinak jsem dala fotky do albíčka, jsou tam fotky školky 🙂 🙂 🙂

many
26. bře 2011

ahojky holky 🙂

many
26. bře 2011

jéé tady se konají zápisy do školky 🙂 no my to s tatinem taky zkusíme a pak do září uvidím, jestli ho tam dám nebo si ho nechám doma 🙂 uvidím, jak mě bude poslouchat a jestli nebude chtít jít za dětma, to bych mu nebránila teda 🙂 u nás je zápis až 2.5 takže možná bude muset jít i tatin, třeba už budu v porodnici 🙂 nebo rodit nebo po 😀 no uvidíme

many
26. bře 2011

no nechte si dařit a pěkný víkend 🙂 a počásko se snad brzo zase umoudří 🙂 ať můžeme na zahrádku opíkat,.... 😀

anta
26. bře 2011

Ahoj holčinky, tak chlapi jsou venku, ale povím vám, je hnusně pod mrakem. Jedu po obědě za ségrou a její opičkou Žofkou, tak jí vezmu nějaké věci, které se mi nechce vyhazovat, např. nádobí pro děti apod.. 😉 No vezmu si zimní bundu, nehodlám někde mrznout, celá cesta trvá hodinu a půl, což je děsný 😝

e.k.t
autor
26. bře 2011

ahojky z práce, takže jen na skok. zž aby bylo apoň zítra a pokud možno večer 😉

paolin
26. bře 2011

ahoj holky! tak konečně chvilka! v pátek jsem byla v práci, pak honem vařit, páč jsem dnes byla na zápase. a vyhrály jsme, tak prima ukončení sezony 🙂 teď jsem vyplnila ty zpitomělé sčítací nesmysly, tak je pokoj 😉 Mirek je nějaký naštvaný.. asi z hlídání dětí.. tak si dám vínko, přečtu knížku a nechám ho vychladnout 😉 mažu si s Adámkem plácat plastelínu. tak dobrou a prima neděli!

anta
27. bře 2011

Ahoj holčiny, tak včera jsem odjela za tou ségrou s opičkou Žofkou, no prý Honza tátu pěkně prudil, uf uf, ještě že jsem byla pryč, taky si toho jeho prudění užívám dost a dost, tak jsem zlomyslně ráda, že si to vyžral konečně i tatínek 😀 😀 😀 No měli štěstí, že jsem byla pryč, jinak by byla zabíjačka a plnej mrazák 😀 😀 😀

paolin
27. bře 2011

dobré ránko!
@anta Jani a jak se mají holky opičky? 🙂

anta
27. bře 2011

@paolin - no už se začínají dostavovat problémy, protože ségry manžel se vrací domů každý den až po 20. hodině a chodí do práce i v sobotu, což se ségře přirozeně nelíbí, tak si mi stěžovala, no já to mám prakticky stejný, akorát trochu lepší. Jinak jsem si konečně opičku pochovala, jé ta je lehkáááááá 😀 😀 😀 Budeš se divit, ale u mě se vždy zklidnila a byla spokojená. No ségra má problémy s kojením, protože malá nechce cucat a raději z flašky umělý, tak si myslím, že to kójo dlouho nevydrží 😒 Žofce už je 23 dní, ta je starááááá 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
27. bře 2011

Jani to musel být příjemný sentiment, ta je lehká a malá 😀 😀 😀 taky bych si dala říct a bez přemlouvání 😅 😉 ☹

anta
27. bře 2011

@e.k.t - no tak při té váze jsem se tedy fakt ani nezadýchala, jsem měla pocit, že vlastně v ruce nemám nic 😀 😀 😀 No už jsem měla cuky si ji odnést s sebou, fakt 😅 😅 😅

anta
27. bře 2011

Dneska má narozeniny MP, už je tomu 6 let, co nás opustil, bylo by mu 38 ☹ ☹ ☹

e.k.t
autor
27. bře 2011

No dost smutné výročí, tak zapal svíčku zavzpomínej a dej si něco dobrého na nervíčky. Myslím na tebe 😉

anta
27. bře 2011

Jsem v poho, jen jsem si vzpomněla. To by mi tak ani nevadilo, ale teda MM je teda pěkně nabručenej a fuj protivnej, včera ho Honza prudil (byl s ním půl dne) a už to nemůže rozdejchat, no co mám říkat já, když Honza dělá haló každý den?! 😝

paolin
27. bře 2011

@anta Jani u nás podobné. Mirek je ze včerejška taky přešlej. prý, že mám s klukama rytmus a on se v tom trochu plácá..prdlačky mám a ne rytmus. s Adamem lze jen improvizovat 😉

anta
27. bře 2011

@paolin - tak to jsou nějaký skvrny na slunci, už aby mm šel do práce, už mi ty jeho naserinkaný výrazy poněkud obtěžují. Honza ho prudí, jak může, na mě si tohle nedovolí 😉 🙂

anta
28. bře 2011

Ahoj holčinky, dneska Honzík vstával až v půl osmé! Dnes nás čeká návštěva zubaře, konkrétně Honzíkovi bude spravovat zoubky, no to jsem zvědavá, jak to půjde, trochu se bojím 😒

paolin
28. bře 2011

@anta Jani, tak to je krásné spinkání! zubaře zvládnete. Honzík je pohodář 🙂

anta
28. bře 2011

@paolin - no to se snažím taky uklidnit, že je pohodář, ale tak to víš, obavy mě jímají už od včera. Se modlím, aby nás někdo nepředběhl s bolestí, minule jsem tam měla jít na 14. hodinu a vzali mě až ve 14,45 😝

many
28. bře 2011

ahojky holky 🙂

many
28. bře 2011

@anta jééé tak držíme Honzíčkovi pěsti ať to u zubaře pěkně zvládne 🙂 nás čeká ve čtvrtek 🙂 jdeme celá rodinka 🙂 tak se moc těšíme 😀

many
28. bře 2011

@anta pěkně spinká Honzíček, to asi ten posun času ne 😉 u nás vliv nemá, ale Ladík nám začal spávat zase i po obídku, takže paráda, jak ráno vstává brzo , tak je unavený a spinká hoďku až dvě kolem obídku a pak jde krásně večer v těch 20.00 🙂 takže teď paráda, musím zaťukat 🙂 a je nějak hodnej poslední dobou, ani nemusím strašit vařechou 🙂 musím zaťukat 😀 jsme ho včera s tatinem večer chválili, tak snad jsme ho nepřechválili 😀 no a večer sním chodí tatin - řekne mu pohádku a než jí dopoví, tak je synek tuhoš 😀 tatin říkal, že Ladík tu pohádku nikdy neslyší do konce 😀 😀 😀 no a mně se to už krátí 🙂

many
28. bře 2011

no jinak nic novýho 🙂 ve čtvrtek mě čeká i poradna, dostanu papíry na vyřízení mateřské,....... 🙂 a jsme zvědavá, co mi zase paní doktorka řekne, jak to snáma vypadá 🙂

many
28. bře 2011

@paolin jak ty si vůbec dopadla s tou prací ??? Budeš ji mít ?

anta
28. bře 2011

@many - určitě to je dobré, jsi poslušná a odpočíváš, jak to jde. Trochu jsem naprdlá na mm, taky tam mohl jít s náma, je to děsný nápor na nervy a on mi jen drží palce, no to mě opravdu pomůže teda 😖 😝