Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. dub 2011

Jani ale povedlo se mu to, je to čupr a délka dorodste, prst taky doroste, neboj, mám své zkušenosti 😀

Pavli kluci jsou úžasní - když omylem neječí 😀 😀 😀

no relax by,. spali jsme od 8 do 13, pak pro Joli, pokecali jsme a pak domů a nakoupit. doma Joli baštit, pak Joli na pc dvě hry a teď ještě slupla jogurt s lentilkama kostík a za chvíloi zuby a pelíšek, jé to bude zasejc protestů 😀

paolin
9. dub 2011

@e.k.t už spinká? tak to je paráda! tak si udělejte prima večer 😉

paolin
9. dub 2011

jinak pevně a svorně doufáme, že z toho vyrostou 😉 ikdyž Vítek bude Marťan asi doživotně 😀

paolin
9. dub 2011

na ORL se Mirka ptala Mudr, jestli Vítek dobře slyší. Mirek na to, že jo, ale má selektivní sluch. Mudr na to, jo to myslíte ten vázaný na chromozom Y? 😀 tak to přesně Vítek má. a ještě kombinovaný se syndromem "Vítek mimozemšťan" 😀 on má fakt svůj svět a nevidí, neslyší. jen já to pořád ne a ne pochopit a lezu z něho po zdi.

anta
9. dub 2011

Trochu mi to zkrátil moc, ale co, za měsíc to ani vidět nebude 😉 🙂
@paolin - super fotky, klucí jsou si fakt dost podobní 😉

paolin
9. dub 2011

@anta myslíš? zrovna jsme si s Mirečkem říkali, že je každý jiný 🙂 jen ty hlavičky, mají jak makovičky 😀

anta
9. dub 2011

@paolin - ale kdepak, ta očička mají plná čertisek oba, ale jsou to klucí fakt okatí a pěkní, fakt, asi si na jednoho počkám 😉 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. dub 2011

@paolin

Pavli šla ve 22.40 😝 ale byla hodňoučká, seděla si v postýlce a koukala na maxipsa fíka. 😉 my dokoukali hokej a básníky, popili vínečko a skoro to vyšlo stejně. oba ještě chrní a já už mám vyklizenou myčku, naplněnou myčku a pověšené prádlo. 😀

anta
10. dub 2011

Tak dítě mi přišlo z venku a skříplo si palec do mezery u skříňky, fakt už se z něj po..., co se do něj nahučím a nic 😝 😝

many
10. dub 2011

😉 😉 😉 😉
je tu někdo 😉

many
10. dub 2011

@paolin máš krásný chlapečky 🙂 nebo máte s tatinem 🙂
@anta pěkně tě zkrátil tatin 🙂 šikula, mě dřív taky stříhal tatin, ale teď už ne, protože si nechávám vlásky sestříhat, tak to už by nezvládl 🙂 no zítra mi příjde kadeřnice domů 🙂 ať to stihneme do porodu 🙂

anta
10. dub 2011

Ahoj holčinky, musím se vám vypsat z návštěvy u babi, já se tam moc těšila a Honzík taky, jenže! Cesta dlouhá, dítě unavený a hned na chodbě, kde se na něj každej vrhnul, ačkoli vědí, že to nesnáší, začalo pobrekávat "já chci domů, já chci domů", ale dobrý, podařilo se ho v poho uklidnit, tak si s mm zalezl do pokoje strejdy (mého bráchy) a hráli si tam s autama, a já šla do kuchyně za mámou, no když klucí pořád nešli, tak říkám mámě "pojď tam tedy za nimi, ať Honzu taky vidíš" a co myslíte, že udělala? No prdel vůbec nezvedla a ještě si zapálila cigáro se slovy "doufám, že Honza do kuchyně nepřijde" 😠 😠 😠 😢 😢 😢 Opět jsme se s mm přesvědčili, že jim Honza vlastně vůbec nechybí, že na něj nejsou vlastně vůbec zvědaví, no i mm je z toho dost přešlý ☹ ☹ ☹ No děs běs, to si teda sakra rozmyslím další návštěvu, tak jsem si do ní ale rejpla ohledně té Valiny, že ta tam je pečená vařená, že pokaždý, když spolu mluvíme, tak jí slyším a to si voláme každý druhý den 😝 😝 😝

e.k.t
autor
10. dub 2011

Jani to je opravdu moooc smutné, ale nezoufej, Hozulka to pozná a vyhledávat ji nebude, a jednou ji to samotnou bude mrzet. a jak se Žofinkou tam se dere?

anta
10. dub 2011

@e.k.t - ano Žofka je tam taky každou chvíli, jen Honzík jaksi moc nechybí, vcelku mě toto chování šokovalo, no a teď truchlákuju a přemýšlím o dalším postupu 😒

anta
10. dub 2011

@e.k.t - myslíš, že to Honza může poznat i teď?

e.k.t
autor
10. dub 2011

děti vše cítí, hlavně pocity rodičů a hglavně mámy, jsou tak čisté že to nezamaskuješ, je ti smutno to jsou emoce a ty poznají, vydýchej to a ačkoli je to těžké prď na ně, má nohy ať přijede a hotovo, omez návštěvu na popřání k narozkám a víc se netrap. Vím jak je to těžké, ale ty to prostě nezměníš 😔

anta
10. dub 2011

@e.k.t - já jsem dneska ležela jen tak v posteli a Honzík si hrál u mého nočního stolku a najednou se ke mně tak ve stoje přitulínkoval, to asi cítil, že je máma smutná a ví i proč 😒

martinka79
10. dub 2011

aHOJKY HLÁSÍM Míša\ odjel na prázdniny... a je spokojen. oslava byla malá, ale milá a pokračování a se mnou a dárečky malé milé a velký je čeká na prázdniny jako překvapko Nikolcea Míšovi dohormady. 😉
Jani to je mrzuté... s mami a že když si tak často voláte, že je stejně taková. to u nás si voláme máůlo, ale chování k dětem super... 😀

anta
10. dub 2011

@e.k.t - díky moc, to jsou starosti, viď? Musím jít hají a zítra se tomu ještě pověnuji 😉

paolin
10. dub 2011

@anta Jani ach jo ☹ to se ti nedivím, že jsi z toho v prdce... ☹
hele no na to můžu napsat to, co velmi často slyším - babička asi není moc na vnuky. spíše preferuje vnučky..
jinak přemýtání jak dál je velmi složitá věc. řešila jsem to několikrát a nikdy nějak nevyřešila 😒 tvou situaci bych asi řešila opravdu radikálně - zrušila kontakt. pokud by ti to ovšem nedělalo problémy ohledně toho, že bys odřízla matku. Honzíkovi to dle mě bude šumák, pokud ho babi zarputile ignoruje. sice je škoda, že sociální vazby v rodině moc nebudou, ale on se s tím srovná. tedy spíš to pro něj bude jaksi přirozené, páč nějaké pozitivní emoce od babi znát nebude..

paolin
10. dub 2011

@martinka79 Marti a Míša spokojený? tak ať se mu dobře roste, chlapákovi velikýmu 😉

martinka79
10. dub 2011

@anta vyspi se dobře akrásné sladké sny.. nevracej se k tomu ho´d to na chvilku za hlavu a více méně nevolej a mianě a je to... užívej života s rpima chlapa a bude zase hej.. hned po ránu jak Honzík zavolá vstáváme a že sám... 😉 účes prima... 🙂

@paolin taky prima fotečky

martinka79
10. dub 2011

@paolin míša spokojen už jen, že měl dort a babičku dědu a tetu se strejnou a co víc si přát on nijak nic moc nepotřeboval všchno má a je teď víc venku než doma... dostal nové domino puzzle křídy modelíny... a velké piano s mikrofonem což ocenil... 🙂

e.k.t
autor
11. dub 2011

Ahojky, já teď fakt nějak nestíhám a koukám že Mišáček měl narozeniny, no jooo ono už nje 11. fíha to to letí to to letí. já večer ještě 2x převlíkala pochcandíře pyžamo a jednou i prostěradlo a to prosím nespala, jen bylas v postýlce a nočník vedle postele, teda nevím, ale jestli si myslí, že doma dostane opět plínku, tak to má smůlu, na to nejedu. víc než 4 měsíce pohoda - změna času a jen samý problém 😝

anta
11. dub 2011

Dobré ranko, jůůůůůůůůůůů Mišák už má tři roky, to vypadá v tom pase zvláště oproti 1 rok a 11 měsíců 😀 Míšo, ty náš kluku ušatej, krásný tři ročky i ty další ti vinšuji s rodinkou, ať se ti na světě líbí a ať tě provází na cestě životem jen samé štěstíčko, rodiče máš bezvadný, tak si jich užívej, jak to jde 😉 🙂 🙂 🙂

many
11. dub 2011

ahojky holky 🙂
@martinka79 Míšánkovi vše nej nej nej............. k jeho 3. narozeninkám 🙂

many
11. dub 2011

@anta teda to tvoje mamka není moc hodná 😖 to od ní není teda vůbec pěkný, bych se na ní vyprdla a vůbec tam nejezdila, až bude chtít, tak ať si přijede, když je taková 😖

anta
11. dub 2011

@many - no to není hodná, jako babička stojí za velký hovno, asi tak, ale já na ní nespoléhám už od začátku, na kluka se v porodnici podívat nebyla a zájem je na stejně mrazivém stupni doteď. 😝 😝 😝 Však se taky na ní vyprdnu, to se neboj 😀 😀

many
11. dub 2011

@anta jasan, je to škoda, ale co, když je taková, tak ať si naprdí a dělat rozdíly mezi vnoučaty ☹ to není vůbec pěkný ☹

paolin
11. dub 2011

ahoj holky!
@anta Jani, je ti lépe?
my se vrátili z logopedie. Adám je odelsán na foniatrii a EEG a magnetickou rezonancí - samo pod narkozou. tak se mi to na červen hezky sejde, pod narkozu půjdou oba ☹ jinak závěr Mudr - narušený vývoj řeči způsobený jednak začínajícím potratem a druhak hospitalizací v 15 měsícíh v nemocnici. prý bude velké štěstí, když se někdy naučí pořádně mluvit a bez následků ☹ 😢 nu tak jsem si to chvíli obrečela a pak si řekla, že šance na to být OK tu je - ač prý malá a hlavně ho to nějak neohrožuje na životě nebo tak. jen prostě holt nebude tak úplně normální...nakonec díky té jeho povaze si to nebude až tak brát 🙂 vše souvisí se vším, proto je asi takový zatvrzelý pako 😉 😀