• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta Jani asi tak. myslím, že na nic jiného ani nepřijdeme..myslím, že jediné řešení je, zamezit styku. i přes to, že se rodina jaksi rozpadne. a s tím se vyrovnat. páč jinak se budeme asi doživotně užírat a smutnit a řešit to stejné pořád dokola. no a obklopit se lidmi, kteří nás mají rádi takové, jací jsme, stojí o nás a nepodrazí nás :slight_smile:
25. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no asi zdědila tu "paničku" po mamince, tak třeba ti to řekne - jednou, jestli ji něco netrápí? Možná jí vadí, že vy se spolu tak hezky bavíte a ona se nedokáže zapojit, protože má nos nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak si udělejte krásný večer a našim matkám zdar! nebo spíš nazdar! :grinning: :wink:
25. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no já znám lepší : našim matkám NAS*AL :grinning: :grinning: :grinning: Taky pěkný večer a buďte s TM veselí a oddychněte si, že jste už konečně doma a máte tam svůj klídek :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, já jsem tááák ráda, že jsem domáááá :grinning: kluci evidentně taky :wink:
25. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many opatruj se.

@anta
@paolin
holky tedy ani jsem vše nečetla... alemyslím na vás je to holt těžké.. :frowning2:
jinak my si vše užili. Míša u baiček 1°a my na vysočině prima super akce a zábava... a celkově se cítíme s Mm, že nám začalo krásné období... :wink: \nikoka na soustředění dobré,jen ji nepřipustili ke ZK na zelený pásek dvě chybičky.. ale to neva. o tom sport není. i tak si to užila... dnes spí v mové posteli. :slight_smile:
opatrujte se všechny.
25. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! koukám nikdo nikde :slight_smile: u nás sem tam déšť, jinak docela teplo. Adámek dnes bez hysterií, tak uvidíme odpo :wink:
26. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a koukám, že mám poslední týden mateřské :fearful:
26. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tý jo, Pavli, to to uteklo, to mě teda strašíš :confused: Taky tady prší, ale teplo je. Dneska jsem našla nějaký mobil v obchodě, tak jsem ho šla dát na reklamace, kdyby byl hezčí, tak si ho samo nechám :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, konečně chvilka klidu. v pondělí po pracvovním maratonu ještě uřvaná domácnost, pak na chvíli chrupec a konečně naši dovezli Jolušku. Večer dorazil mm z práce, Zlatíčko teda bylo dáno spinkat až kolem 21, prospala se v autě, tak proto, jinak chodí ve 20. dnes domácí pohoda, před polednem autím k babi dovézt Joli já pokecat, mm s autem na nové pneumatiky a pak frrr domů- bohužel bez Joli a do pátku fňuk fňuk. MM už je na noční a já pokračuju v debordelizaci domácnosti tfujky tfujky, už necítím záda, no ale co nadělám že. zítra se mm ani nevrátí z práce a frčí na slovač, a já na den. že se mi teda chce ha ha.
26. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani Pavli držte se moooc berušky moje, já teda mám nehorázné štěstí na oboje prarodiče teda hlavně Joli :wink:

Třeba se o prázdninách domluvíme a hodíme někdy společný relax :wink:
26. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - taky ti to štěstí přeji, to si nemysli. Já ani závidět neumím, ale tak to víš, je mi to jen líto, že jsou ty vztahy tak po....ý :unamused: Člověk se snaží se usmířit a vychází to jaksi naprázdno a ještě v člověku vzbudí pocit viny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, taky vám to moc přeju! vy potřebujete moc a moc pomoci!
@anta Jani tak i u mě. nakonec jsem u toho za krávu já a zase se ze všeho několik dní hrabu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jenže vy byste tu pomoc taky dost potřebovali :wink: Co já? Já mám dítě slušně sesekýrovaný, takže se takřka válím na prdelce, ale jen takřka - pravda to není :grinning: :grinning: , nespoléhám na jejich pomoc, tu ani nechci, jsem blbě slušná a nenáročná :grinning: :grinning: Vzpomněla jsem si na historky s Honzíkem, tak něco pro zasmání.
Dnes jsme s Honzíkem potkali pána se zlomenou nohou a Honzík hned k tomu pánovi šel a ptá se "mámo, co to má ten pán na noze?" a ukazoval na to, tak já říkám:"pán má zlomenou nohu chudáček a moc ho bolí a tak jí má v sádře", pán říkal Honzíkovi:"to víš, takhle dopadají lidi, co neposlouchají a tak maminku vždy poslouchej, co ti říká" a smál se, no já se cítila trochu trapně, no a pak jsem asi 20 minut poslouchala dotazy 1) co je sádra /pak přišel na to, že je to náplast/, 2) kde měl ten pán zlomenou nohu? A jak jí měl zlomenou? No holky, na odpověď jsem vážně nepřišla :grinning: :grinning: :grinning: No a taky jsme jeli autobusem a za námi seděli dva cikáni, paní a pán a Honza se tak otočil a ptá se:"co to tady tak smrdí?" Tý jo, holky, já se málem propadla hanbou a řekla jsem mu,že je to asi něco z autobusu a už jsem čekala kudlu do zad skrz opěrátko v sedadle :grinning: :grinning: :grinning: Blbý je, když se zeptá, když potkáme člověka na vozíku, stylem "jé, co to je za hezký vozítko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky, tak jak je dnes\? Janička měšla štěstí, ale zachovala se jako čech nečech... a vrátila věc, která jí nepatří... :slight_smile:
My se dnes tak nějak propleskali vším... a teď jdoud ěti na kutě jelikož jsem jima dovolila dnes déleší volníčko... :grinning:
já vařím polévku na zítra... chlapi si to doma užívají.
jinak moje kamarádka upadla na kole když venčila hafana-blbost největší a má zlomenou ruku-operace šroubování--- není zrovna nejmladší- věk mé matky. a moje druhá kamarádka očekávající porod--- měla dnes bd posly nwbo bůh, ale šla k Dr. a tam byl záskok a pěkně jí prohrábl a vycéfkoval.. debil to jeden a řekl máte prochladlý močák... tak se volala svému a ten ji ve čtvrtek prohlédne a v pátek jede na monitor... tak jsem zvědavá... :unamused:
já mám štěstí v neštěstí.. moje rodiny na hlídání a děti super na mě jako dceru to je jiné.. ale co bych chtěla. sám si vše udělej a zařiď. :grinning:
holčičky tak zdar.. a sílu.
26. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - no jsem poctivej blbec, ale kdybych našla peněženku s dvacetitisíci, tak to teda z ruky nedám, to mi věř :grinning: :grinning: Máš kolem sebe smolaře :unamused: , tak ať se to spraví a hodně zdraví :wink:
26. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani Pavli a Marti, buďte v klidu, vztah s tchyní není růžový, asle zatnu zuby a vydržím leccos, to víte, holt jejich pomoc při našem povolání opravdu potřebujeme, i za cenu že se otupím a lecco přejdu a pak brblám po netu doma či v práci, ale okolí už si na to zvyklo, že mi stačí to sdělit, tím si ulevit a třeba jim i poděkovat za vyslechnutí :wink: , naši jsou lepší ale jsou daleko a oba pracují, což je pro nás náročnější, ale co :wink:
26. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - neboj, já v klidu jsem :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, to si Jolanku moc neužiješ, viď?
@anta Jani, ty jsi ale holka poctivá :slight_smile: a proto tě taky máme rádi. proto, jaká jsi :wink: hele, 22 tisíc bych teda taky asi nevracela :wink:
@martinka79 Marti, vám prima večer!

copak ta naše těhule s kotníkem?
26. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já vím, máte to těžké a zdá se že opravdu jediný lék je být totálně pasivní, ale moc to bolí, to chápu :pensive:
26. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to víš Pavli okolo velikonoc si hodně vzali dovolenou, tak v práci bydlím, ale už jen zítra den a ve čtvrtek noc a pak až 2.5 jestli se nic nezmění a tam to pak docela vychází, takže si ji zase zžiju, ale druhou půli měsíce si ji neužiju, to jsou tam zase 3 na dovolené a já tam budu nocovat, teda paráda, spíš budu mít noční
26. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ksem jukla do diáře a pokud se nic nezmění, tak to vypadá, že bude Joli od pátka 3 týdny jenom doma, teda druhý víkend v kbvětnu pojedeme na rodinnou oslavu 50tin manžela mm sestřenice, bude to ve Varnsdorfu, ti vlastně Jolinku ještě neviděli, tak se pochlubíme pokladem
26. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě vstávalo dneska nějak dřív, to jsem odvázaná, protože mm se vrátí trochu později :unamused: No co, nějak to přežijeme, šoupnu ho na hlídání, tak se ho zbavím :grinning: :grinning: :grinning: Já mu dám, půjde pěkně do světa, zavážu mu uzlíček s buchtami a tradá :slight_smile:
@paolin - 22 tisíc bych nevrátila určitě, vybrala bych prachy a dala bych peněženku tak, aby jí někdo našel, ale prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:
@e.k.t - tak konečně si jí užijete, viď? To musí být taky smutný být bez dítěte kvůli práci pitomý :wink:
27. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomooooooc, dítě je pekelně protivný!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jéé Janííí! snad ho to brzy přejde!
27. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli ve školce a Adam nechtěl jít domů! že prý s Vítkem a když ne s Vítkem domů, tak s Vítkem ve školce. holkýýý, to mi udělalo takovou radost :slight_smile: taková blbost, ale pro mě náznak pozitiva :grinning:
27. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - náhodou, to není blbost, to je velká věc, mně by to taky rozhodně udělalo velkou radost :slight_smile: :slight_smile: Tuším, jak se cítíš hezky :wink: Jsem si tak ještě vzpomněla na kompliment od mého synátora, víte, co mi řekl? "Maminko, ty jsi hezká jako totem" :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska mi říkal, "mámo, ty máš tak velký prsa!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Z něj fakt učůrávám :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani :grinning: :grinning: kam na to chodí :grinning:
27. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím, protože já žádná prsa nemám :grinning: :grinning: :grinning: Je vidět, že ještě nic neviděl :grinning: :grinning: :grinning: Jdeme dneska do Hvězdičky na to hlídání, tak jsem zvědavá, co teda řekne paní, protože ta má prsa, že by s nima mohla bimbat poledne :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek