• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta Jani nemám to těžší. jsem jen blbá povaha, vše si moc beru a když mě něco rozhodí od lidí, co mám ráda, nedokázu to prostě v sobě vyřešit...díky za vás. tady mám opravdu pocit, že mě vždy někdo pochopí. můžu napsat cokoliv a nikdo mě neodsoudí apod. jste skvělý, úžasný, neuveřitelný!
30. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to víš že byla, rodiče zámožní podnikatelé, ale každý z nich myslel jen na sebe, holčina si neměla ani s kým popovídat :frowning2:
30. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi to je strašný :frowning2:
30. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Evi, to je to hrozný, mají dítě a raději hrabou prachy, je vidět, že nepochopili, co je to dětská duše, takhle "daleko" bych to s Honzou nechtěla nikdy dotáhnout, vždycky si na něj ten čas udělám, já to vím, dítě je dítě a všechno kolem prostě jde stranou :pensive:
@paolin - no toho mýho spolužáka, se budeš divit, taky kopla holka do řiti, tak to vyřešil rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj mají jěště dvě další ale zdravé holky, jedna bude maturovat a druhá je ve druháku 8mi letého gymnázia
30. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje :slight_smile:
jdu vám popřát krásný 1.5 :slight_smile: u nás teda zatím prší :confounded:

@paolin vše nej Adámkovi k jeho 3. narozeninkám :wink: hlavně to zdraví,...... a ať se mu ve všem daří :slight_smile: a velkou pusu mu posílám

no jinak pořád 2v1 :grinning: vydržel do května :slight_smile: hodnej klučina :slight_smile:

nechte si dařit, pááá a mám vás moc ráda :slight_smile:
1. kvě 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Dobré ranko. Adámkovi taky vše nejlepší k jeho krásným velkým 3. narozeninkám, ať má z rodičů radost a rodiče z něj taky. Ať s bráškou táhne za jeden provaz a jsou si navzájem oporou. :slight_smile: :slight_smile:
@many - máš vychované dítě už v bříšku, super. Taky tě máme moc rádi :wink: :slight_smile:
1. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré leč uplakané sváteční prvomájové ráno.

Adámkovi přejeme všechno jen to nejlepší, hlavně hoooodně zdravíčka a štěstíčka, vlastně přejeme i jeho mamince a to hooodně pevné nervíčky
1. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámku ty chlapáku přejeme ti vše nejlepší k narozeninám. včerejší dortíček od maminky byl jistě ňamka, jelikož nejlepší je tvoje mamka.V životě ti přejem hodně štěstí a radosti, a´t se vše napraví co v cestě ve vaší stojí. dělej mamince samé radosti ostatním přenejchej škaredé starosti. to vše ti přejí Křížáci
Pavli je to náročné. Ach jo co se to u vás děje rodiče jedni šílení a co tatínek nešlo by to třeba přes něj nebo prostě matku ignorovat?? příště to oslavíme s Vámi my koníkovky.
Many tedy drž se holkaa odpočívej taky tě máme všechny moc rády.
Janičko, krásně jsi napsala, že každá máme své starosti a tady si navzájem pomůžeme.
Jinak se mám dobře, od rána jsem na nohou a už mám vše hotovo... svíčková se dělá
Návštěva u nás byla fajn užili jsme si tov šichni maminka byla super. pomáhala mi s Nikolku vysákly jsme spolu vínečko a včer jsme slavili s Mišákem. Ovšem bez košťat jelikož pršelo.:slight_smile:
myslím na vás i když tu nejsem.
Evi tedy bolehlav nevím co je snad už je dnes lépe.
1. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Adámovi vyřídím :wink:
@many Míši, šikulové jste!
@e.k.t Evi, hlava už lepší?
@anta Jani co nového u vás?
@martinka79 mňam svíčková :slight_smile: taky bych si dala :slight_smile:
1. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli až dojedeš k ám tak tě tu s ní přivítám u mím fakt super.. chutnou.
1. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berušky dnes kebule pohoda, ráno mi šíleně křuplo v krku až se mi zatmělo před očima a bylo to v pohodě najednou
1. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je príma! mívám kvůli krční páteři migrény. tak proto chodím na masáže, tam mi to Roman křupne, rozmasíruje a je líp :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - nového je to, že máme konečně spravený počítač u Honzíka v pokoji, takže už nebude zabírat notebookem stůl v obýváku. Jinak je hodný, tatínka neposlouchá, takže normál :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:
1. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no jo, tatínek si zase stěžoval, že ho nemohl dostat domů. :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si tak vzpomněla, kterak jsem zpražila mm, Honzík občas tak nějak hapruje s čůráním, 4 hodiny nečůrá a pak bum a počůrané kalhoty a neřekne potvora. Jenže! On si neřekne, když je mm doma - bohužel a manžel hned, že se bojí, aby se nechtěl vrátit k plenám, tak jsem ho hned "uklidnila", že nemusí mít péči, že to mám ve své režii já a že s Honzíkovo čůráním nemám zbla problémů, že mně si říká naprosto normálně a nepočůrává se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám fakt nejraději, já se na klukovi nadřu jak blázen, ale pozor, jak něco neklapne, tak hned mm má děsný starosti. Já na tom ztrácím nervy, on se jen veze :confounded: Se taky chlubí, jak Honzík krásně vydrží u té hlídací paní, no a čí je to asi práce? Samozřejmě, že moje. No a jak ho pořád temoval jídlem, holky, Honza vám s ním vůbec nechce jíst. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je mazec, ale buď v klidu, Joli tohle zkouší na nás oba, ale na mm mnohem víc
1. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je to všude stejné... u nás pohodově po obědověa za chvilku půjdu ven. Mms e dnrs válí s svaluje vinu n POČASÍ.. HAHA LENOCOD JEDEN. JÁ MU DÁM.
1. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - to si dokážu představit, jak TM zapřaháš :grinning: :grinning: Já toho svýho taky zapřáhla, koupila jsem sušák do koupelny nad vanu a mm ho musel přidělat :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :grinning:
chlapečci byli hodinku u babi, tak jsem si dáchli. už jsem to potřebovala :wink: Adam dnes spal cca 3/4 hodiny, tak to bylo náročný.
1. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - holka, já ti teda v poslední době spím taky na pytel, každý den vzhůru kousek po páté a dneska jsem trhla rekord, jsem vzhůru od 4,45 hodin, už mě to sejří, že to víc nenatáhnu, nechápu to :rolling_eyes:
1. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani chrupej dokud to jde až budeš makat bude to náročnější... alw chápu když to nejde tak je to na.. prd...
1. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já dnes vstávala buzená připočůranou Joli v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra a pozítří to bude ještě horší budíkem v 5 :unamused:
1. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: fuj to je mazec tak brzy. před MD jsem tak vstávala po 6hod jsme si to s Nikolkou mašírovaly do MŠ. teĎ už ne vstám před šestou a před sedmou jdeme z domu.
1. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jedu s Nikolku MuDr. stále si stěžuje na bolest v krku tak pro jistotu. :wink:
1. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj lepší nechat udělat výtěr, jistota je jistota
1. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, dítě straští již od 5,45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je kupodivu hodný, což se divím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Jani to je tedy ranní ptáče!
2. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dortík :slight_smile:
2. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek