Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. led 2009

Super, Marti, ale abych to nepřeháněla, že spí jako zabitej, nespí jako zabitej 😀 , otáčí se ze spaní na bříško a pak mu to vadí a řve, ale co, hlady se nám určitě nebudí a to je důležitý 😉

many
2. led 2009

ahoj Marti 🙂 pěkně papkaj 🙂 já mu zatím cpu jen jídlo ze skleniček 🙂 jinak teď už je vzhůru tak se mu jdu věnovat a pak vařit,tak pa pa holky 🙂

martinka79
2. led 2009

no já zase spíš jen jen vařím. jíme už vše. 😀 nedá se to udržet a hlavně aNikolka vyrostla na normálním jídle a je pěkná krev a mlíko. 😀 NIkolka jde na Pc ajá kmit prdelu a potom ho zaženu do pelechu.

monkia.pv
2. led 2009

ahjky holky prominte za vam sem lezu!Psala jsem si s vami chvilku kdyz jsme byli vsechny tehulinky!potrebovala bych poradit!Nase mala ma nejakou vyrazku na pusince nebo co to je!Ma ji cervenou a strasne vysusenou-nevim cim ji mam mazat!Mazu ji kremem pro deti od Nivei,ale on neni moc mastnej a hned se vsakne!Nase pani dr. dnes neordinuje,tak se s ni nemuzu poradit!Nevite nektera o nejakym dobram kremecku ktery by pomohl?Taky mam pocit ze ji to svedi-na to jsem ji dala par kapek fenistilu,tak sned ji to nic neudela!

martinka79
2. led 2009

pokud mohu radit zkus to kasikou na afty a co mast z origlame vajíčko růžové zázračný kelímek. já to tedy dětem dávám a super. jinak bych možná zkusila něco najít na netu. odkaz na odvar a tak. 🙂

anta
2. led 2009

Marti, ty jsi normální bába kořenářka, 😀 😀 😉

e.k.t
autor
2. led 2009

monki,, u nás vede infadolan, nebo od hippu ten mandlový olejíček, ale měl by být v pohodě i slunečnicový, nebo kvalitní olivový olej

e.k.t
autor
2. led 2009

oriflame vajíčko je taky super
jinak odvar z natě řepíku lékařského a taky moc dobré 😉

monkia.pv
2. led 2009

holky diky za rady!od hippu olejicek jsem zkusila a nepomohl!Zazracny kelimek?Ja mam od oriflamu nejaky kelimek ale on neni ruzovy,tak to asi nebude ono,ze?Ja jsem dostala od tchyne a ono je to sedy-nebo stribrny a je to takovy maly!Nebylo to v krabicce,tak ani nevim na co to je!Zkusim se jeste mrknout na netu jak budu mit vic casu!Mala je dneska nejaka protivna-asi ju boli ta pusinka nebo co!Ach jo!Holky diky moc!Pokud vam nevadi,tak za vama obcas zaskocim!?za chvilku vyrazim na prochajdu-sice tady poletuje snih a je zima jako hrom,ale doma bych to cely den s Vaneskou nevydrzela!

monkia.pv
2. led 2009

a nat repiku koupim normalne v lekarne?Myslite za by to mohla mit omrzlinku ikdyz ji mazu nez jdeme ven kremem proti chladu a vetru?!

martinka79
2. led 2009

monki koupíš to v lékárně a infadolan je taky dobrý.
ten oriflame byl jen nápad, já ho mám a je fakt na opary a v0,še nej.

e.k.t
autor
2. led 2009

no on může být i stříbřitý malinký kelímek ve tvaru vajíčka

nejspíš to bude podrážděné od slinění a možná od dudlíka, chtělo by ro ten co má jen málo plastu a veliký otvor myslím že ho dělá mam a avent jistě taky 😉

monkia.pv
2. led 2009

a infadolan je presne na co? A to je krem?ja tady takova veci vubec neznam!Jsem uplne mimo! ☹

monkia.pv
2. led 2009

no je fakt ze ted mala slinta jak bernardyn 😀 a dudlik zkusim vymenit-mame od mam i ten derovany!Diky za tipy!Valim uz ven!Uz tady na me pokrikuje ten nas kriklounek jeden malinkej!Jeste jednou holky diky jste zlaty!

martinka79
2. led 2009

no tak ten náš prdelín spal sotva hodinku, jen jsem si s Nikolkou nandala jídlo a už se ozýval tedy to je odpočinek pro matku jak ušitý a to za chvilku chceme jít bruslit. tedy vážně mě to někdy přijde, že si děti ze mě vystřelují. 😀

paolin
2. led 2009

ahojky holky 🙂
u nas snezi a docela huste. hura 🙂
dopo jsme byli na nakupu v Tescu. zvladli jsme to v poho i s obedem. prima 🙂 Vita ted kouka na Dobu ledovou a Adamka se snazim necim prastit, aby konecne usnul 😀
vcera jsme si delali maly ohnostroj se znamyma a byla teda kosa, jak prase! nastesti ma duchapritomna kamoska s sebou uvarila svaracek, tak jsme za chvili byly jak dva motylci 😀

paolin
2. led 2009

ctu, ze jste vsichni v poho, tak bezva 🙂
a vitam Moniku s Vaneskou 🙂

anta
2. led 2009

Tak holčinky, pěkně jsme se pos..., měli jsme to až na chodidlech 😝 😀 Je to tady jako v plynový komoře, chacha. Jinak zde snížek jen tak poletuje a paběrkuje mezi větvemi stromů (to jsem ale poeta) 😀 😀 😀

monkia.pv
2. led 2009

no my uz jsme doma z prochajdy!A Vaneska jeste spinka!Tak jsem ji zavezla na balkon!A pritom jsem si zas.... koberec!U nas taky pekne poletuje snizek!Ted tady mrznu jak mam pootevreny balkon,abych slysela jak se mala vzbudi!
Me se mala vcera tak y pekne pos....!Musela jsem ji celou prevliknout! 😀 uz dva dny mala kadi 3x denne a z toho jednou to ma vodovy!Mam to brat jako prujem?Melo to naktere vase ditko?

paolin
2. led 2009

monco, Ada tak kaka pravidelne 😉

monkia.pv
2. led 2009

takze to nic neni!?Nemam se znepokojovat?!

monkia.pv
2. led 2009

tak my porad spime-to neni mozny!Uz jsem se byla divat jestli dycha!ta zima ji nejak prospiva!Uz spi pres dve hodiny!To se nam nestava tak casto!

paolin
2. led 2009

monco, treba jsou to zuby. Adamek pravidelne kaka tak 3x denne. ma to temer vzdy tekute. tekute pije, tekute kaka 😉 jinak hezky spaci vykon. pekne si odpocin 🙂
ja jsem ted vyrazila kluky ven pro detske vyzivy. jdu zehlit. tyjo..dlouho jsem nebyla sama doma. takovy balzam na dusicku 😀

monkia.pv
2. led 2009

no to me taky napadlo ze by to mohly byt zoubky,ale zatim v pusince nic nevidim!No me uz to prijde strasne dlouhy!na takhle dlouhy spaek u ni nejsem pres den zvykla!Uz se nudim!Ja vyzehlila vsechno pred vanocemi a ted jsem taprve zacala prat,takze spousta pradla!Dneska uz dve pracky vyprane a nachystane dalsi na zitra!Na zehleni se pak vubec netesim!"Nastesti" ted manzel neni na 3 tydny doma,takze nema kdo delat spinu!Jen mala!Ale to jeji zehlim rada! 😉

many
2. led 2009

ahoj holky 🙂
monkia - ahoj 🙂 Ladíček když se mi dřív trošku osypával na pusince ze slintání,tak mi doktorka poradila že je dobrý krém od seba med 😉 tak zkus ten nebo jsem mu dávala i co jsem měla krém na bradavky baby dream z rosmanu a taky pomáhal 😉 a nebo taky bepanten 😉

many
2. led 2009

monkia - my taky míváme takové kakání 😉

many
2. led 2009

někdy má furt jakoby průjem,potom zase hustý 😀 tak to neřeším,ale taky jsem se bála jak měl furt průjem a psala tady holkám o rady 🙂

many
2. led 2009

jinak zoubeček taky ještě nemáme žádný 😀

many
2. led 2009

no kde jstééééééééééééé 😉

anta
2. led 2009

Haló, já zde 😀 😀 Četla jsem si o té pusince, malej zase má místy takovou oschlou kůži, na zádech, na nohách jako na stehnech, tak nevím, čím toto odstranit. Má i pravou tvářičku takovou načervenalou a loupe se mu z toho oschlá kůžička, tak nevím, co to může být...