Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. kvě 2011

@paolin - nebolí to, jsem huba plechová 😀 😀 😀 Vždycky se tam nasměju 😉 Vždyť rodině pomáháte dost a dost, to víš, za dobrotu na žebrotu, já rodině nepomáhám, ale ani si pomoci nenechávám, tudíž si nemáme co vyčítat 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2011

tak Joli už se chystá usnout - doufám a já peču teda smažím bramboráky

martinka79
4. kvě 2011

krásný večer holky, popíjím super čaj jahody v šampaňském.. fakt dobrota... 😉 a uvařila jsem i MM nevím zda to ocení...

e.k.t
autor
5. kvě 2011

Marti tak co ocenil?

U nás dnes ráno bylo sucho, je teda fakt že jsem Joli vytáhla z pelechu v 6 a rovnou na nočník, teprve tam se probrala 🙂

paolin
5. kvě 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti, to zní dobře!
@e.k.t Evi šikulka!

my byli na 3-leté garanční prohlídce 🙂 no bylo to strašný..Adam nechtěl vůbec nic..nakonec se nám ho podařilo změřit a zvážit - 96,7cm a 14,3kg. ale oči nechtěl vůbec. tak to zkusíme za měsíc..Vítkovi byla nečekaně odebraná krev, to byl řev 😀 po cestě domů strašně zlobili, tak jsem z toho nějaká ucaprtaná.

paolin
5. kvě 2011

jinak u nás naprosto přííšerná noc. Adam téměř nespal, plakal, kňučel, skučel, vztekla se, kašlal..nechápu, co mu bylo.
usnul až k ránu. ráno naštěstí prima nálada, čekala jsem parádního rozmrzeloucha 🙂

e.k.t
autor
5. kvě 2011

Pavli tak aspoň že něco se povedlo 😉

Teď řešíme s MM že Mudra tutově pošle SMS večer v 22 z netu že druhý den ráno nás očekává na prohlídce a njá to zjistím až v práci a zavolám jí a pošlu ji do pardon prdele pardon 😉 😝 😠

paolin
5. kvě 2011

@e.k.t no Evi, to se ti nedivím. co je to za hloupý vtípek takhle objednávat pacoše..?

anta
5. kvě 2011

@e.k.t Tak to je děsný způsob předvolávání pacoše, my jsme dostávali maily spíš na očkování, ale s tím člověk tak nějak počítal, ale aby si takhle objednávala dítě, když chodíte do práce? Tak to jí klidně pošli i dál 😀 😀 😀

anta
5. kvě 2011

@paolin - tak to jste si noc pěkně užili, třeba se Adámkovi něco zdálo špatného, já se taky někdy probudím zpocená až na prdeli a bojím se usnout 😀 😀 😀

many
5. kvě 2011

ahojky holky, tak rychle a mizím - na kontrole dobrý , už říkala paní doktorka že šťouchá do vody že stačí jen píchnout nabídla mi, že můžu zítra na vyvolání, jestli chci, já teda odmítla, raději ať to příjde samo tak uvidíme, říkala, že už to může být každou chvíli, že je vše nachystaný a na chiře - ortézu sundat a šlapat na nožku toď všem, mizím, nestíhám, zatím páááááá

zase kopčím, spěchám, páááá

e.k.t
autor
5. kvě 2011

@many
super super, myslíme na váááás

anta
5. kvě 2011

Dneska se tady moc neobjevuji, cítím se od rána pod psa, včera jsem šla jak frajerka k zubařce a byla mi děsná zima, tak jsem asi nastydla či co, teče mi z nosu a celkově nestojím za nic, krom pytlů pod očima nemám žádných zavazadel, fakt krasavice, ještě že občas svítí sluníčko, že mám aspoň brýle proti slunci, tak to není tak vidět. 😎

paolin
5. kvě 2011

@many taky moc myslíme! tak šup šup ať je Lukin venku 😉
@anta Jani to fakt vypadá na nějaké prochlazení 😒 dej si čajík se slivovičkou 🙂

tak jsem zrušila dovolenou v červenci na Vysočině..volala mi kamoška, že nemůžou jet, páč kamoš mění práci a my sami bez nich jet nechceme.. je to přeci jen trochu dražší dovolená a to raději pojedeme sami třeba na naši ruinu na Vrancl a ušetříme. jéé, já se tam těšila, jak malá 😉 tak snad se nám zadaří a dáme si společně nějaký prodloužený víkend.

martinka79
5. kvě 2011

@paolin jejda to je náročné potom viď. u nás na 3leté kontrole byl tatin s Mišákem kolik váží nevím.. ale měří něco přes metr.. samo kouknu do průkazu a uvidím... te´d ale ne sedím na terase a vegetuji...🙂 děti se doma hádají.. NIkolka na ORL diagnoza obr mandle rychle ven a samo i alergolog.. ještě kdyby tak ti pání doktoři chtěli spolupravocat a dělat vše současně. termín na alerg. máme až 22:6tak to jako na mandli dost pozdě. když v úterý mám volat... 🙂
jinak čajík ocenil, ale méně než já... 🙂 holky ten vám koupím dárečkem je fakt luxus a ještě k tomu je li voňavý a libí na oko s kousky růžiček-poupat.

martinka79
5. kvě 2011

Míšo tak to je super se těším až si tu přečtu tu novinu. MM dnes vezl místo mně na komntrolu tu moji kámojdu co má termín 8 a ona prý říkala, že až tak na Václava tak dobré její mužík, ale má na příští týden obednaný sud piva, selátko... haha asi utře prdel. 😀
EVi co to jako je?? mail v noci není to příbuzná mé pířed. ta mi taky takto píše. haha
Jani tak čaj a do toho mysliveček...
Pavli,nestačím ti já na dovolenou dojeď k nám v létě mám volno celé dva měsíce.

paolin
5. kvě 2011

@martinka79 Marti, ráda bych, moc! jen kdyby tam naše děti dojeli..dáme s nimi max tak hodinu a to 4x blití ☹
třeba se do léta vzchopí a budou alespoň trochu cestovní 🙂
a co Nikolka s mandlemi? má špatné nosní nebo krční? jejda, jejda..tak se držte!

martinka79
5. kvě 2011

@paolin Pavli tak ansedneš na vlak a bude to... já tě vyzvednu a to je jen 2Omin.
jj nosní mandli prý je fakt velká... no ono už se o tom mluvilo, ale dával jí sper do nosu a říkal, že snad se to trochu stáhne, ale kdepak spíš jí to zduřilo sliznici...

paolin
5. kvě 2011

@martinka79 ☹ a už víš, kdy na mandli půjde?

martinka79
5. kvě 2011

@paolin nene v úterý má Michal zavolat tak uvidíme prý asi v červnu... já ti nevím, zda to toho jít pře tím alergologem.. ale zase kamerou to viděl tak asi by nekecal je to stejný MUDr. jako u mišáka

paolin
5. kvě 2011

to taky nevím. jestli je ta alergo důležitá a jak souvisí s ORL 😒
přímo na tu nosní mandli jsem se ptala kamošky Mudr i druhé kamošky Mudr. obě řekli, že by nosní mandli dali pryč a že možnost, že by odstraněním měl vyšší výskyt angín je nepravděpodobná. že čím dřív, tím líp, páč u starších dětí může sliznice zase narůst. naše Mudr dnes taky říkala, že má Vítek hnisavou rýmu. já, že rýmu nemá, ale že půjde na mandli. a ona aha, tak to bude tou mandlí. že mu to zadržuje hleny. tak už jsem rozhodnutá 100%, že jdeme 🙂

e.k.t
autor
5. kvě 2011

Marti co to je? mail v noci? ne dokonce sms, abych se na ni ráno podívala a taky přišla, běžná praxe Mudry třeba na kontroly či očkování, no nic nehodlám to řešit, pošlu ji do prdele a bude. nemám na takovéto jednání náladu. to že chodíme oba do práce jsem jí říkala kdoví kdy, to že jsme směnaři ví takyx, to že Joli nebývá doma, protože je na hlídání už ví taky tak jí to dokola opakovat nebudu 😠 😝
Naštěstí ten telefon, na který to posílá vypínám, tak mne ani nevzbudí 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2011

@paolin
Pavli nejsou kluci a Joli sourozenci? to je taky blijavka

e.k.t
autor
5. kvě 2011

JUPÍÍÍÍ HURRRÁÁÁÁ PRÁVĚ PŘIŠLA JEDNA Z HEZČÍCH SMS "dostavte se prosím v pondělí 9.května k podpisu rozhodnutí o přijetí do mateřské školy" jůůůů a ani to nebolelo 😀 😀 😀

anta
5. kvě 2011

@e.k.t - jůůůůůůůůůůůů, super, gratulace velikááááá 😀 😀 😀

paolin
5. kvě 2011

@e.k.t Evíí, no supér! přidávám se k veliké gratulaci!!!! 🙂

e.k.t
autor
5. kvě 2011

no to jo, ani to nebolelo.

e.k.t
autor
5. kvě 2011

Tak i beruška usnula uf uf uf 😉

martinka79
6. kvě 2011

krásné ráno všem púádímse čsat a tak nějak scivilizovat a hurá do akce.. všichni tu spí...
Evi gratulace...
Pavli na mandli na 100%půjde i bez alergologa

e.k.t
autor
6. kvě 2011

ahojky, tak ta naše ochrápaná žofka vstala až v 9,30, v šest jsem ji nebudila, stejně už byla mokrá 😝