Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. kvě 2011

no tím že neusne přes den tak je taqk unavená že chrápe jako dřevorubec, neřeším, já jsem na tom dobře, já převlíkám jen spodek pyžama, ale chudák mm tomu to vezme vždycky z gruntu

anta
10. kvě 2011

Ahoj holčinky, tak jsme vzhůru od půl sedmý, což jde 😉

paolin
10. kvě 2011

ahoj holky! tak u nás též. jen Adam usnul až kolem půl 11 😒 jsem myslela, že ho zakousnu 😉

e.k.t
autor
10. kvě 2011

tak u nás taky do 6,30 a kupodivu úplně sucho

anta
10. kvě 2011

Psala Many, že v té porodnici zůstávají, že se ta žloutenka opravdu nějak rozjíždí, takže večer jde Lukášek pod světlo, jak napsala, achjo. 😒

e.k.t
autor
10. kvě 2011

no hlavně ať brzo žlutice uteče a je klid

anta
10. kvě 2011

Nějak nešel koňajs či co. Mám tátu v nemocnici, fakt bezva zpráva 😒

paolin
10. kvě 2011

@anta Jani, co se stalo..? 😕

anta
10. kvě 2011

@paolin - no to já nějak nevím, co mu je, bylo mu prostě nějak špatně od břicha, šel se vykoupat a máma ho nemohla dostat z vany, má strašně oteklý nohy, nemohl se vůbec postavit, tak jim pomáhal jeden soused z baráku a šup s ním nejdřív na pohotovost a ti ho poslali si rovnou lehnout, zítra se snad dovím víc. Měli s mámou 40. výročí svatby, no výborně 😔

paolin
10. kvě 2011

hm..to je prima, no... ☹ tak hlavně, že je v nemocnici a je hlídaný.

e.k.t
autor
10. kvě 2011

Jani drž se, když už si ho tam nechali, aspoň bude mít péči 😉 bude dobře, poosílám moc moc moc energie.

anta
10. kvě 2011

No tátovi je 68 let, tak uvidíme, co řeknou vyšetření 😲 😒

martinka79
10. kvě 2011

Ahojky holky ta Míša snad půjde co nevidšt domů. Jani s tatínkem je to mrzuté, ale snad ho v nemocnici ohlídají a najdou příčinu... určitě se to zlepší.
jinak my nějak enstíháme jak jinak...zítra to snad bude lepší.

paolin
11. kvě 2011

Dobré ránko! U nás již od 6. Dnes nějak nemám chuť nic dělat 😒 😉

paolin
11. kvě 2011

koukám nikdo nikde 😀
my byli dopo venku a Adam mi usnul v 10 v kočáře..za půl hoďky byl vzhůru 😝
odpo máme ve školce besídku pro maminky a pak šupky dupky na hokej 😉
jinak chystám Vítkovi do školy v přírodě. tedy sehnat korespondenční lístek..to je taky prima. v PNS prostě nemají. ale sehnala jsem ho nakonec u nás v hračkách a to i dětské pohlednice 😉 prý mají být pohlednice bez známek. tsss...copak Vítek je nějaký pako, aby mu to nedošlo, že když na tom nebudou známky... 🙂 nalepím mu tam použité a hotovec 🙂

anta
11. kvě 2011

Many už jde domů 😉

paolin
11. kvě 2011

to je prima 🙂 těším se na fotečky 🙂

e.k.t
autor
12. kvě 2011

dobré raníčko berušky. u nás zatím sluníčko a Joli byla suchá šup na nočník a pak ještě vlezla do postele a spinká

anta
12. kvě 2011

Dobré ranko holčinky. Honzík vstával po půl sedmý. To jde. Dneska budu volat do nemocnice ohledně toho mého táty, včera jsem mluvila s mámou a ta taky nic neví 😖

paolin
12. kvě 2011

Jani, tak to držím pěstičky!
My vyrážíme za kamoškou. Adam má zase náladu...tak snad nebudou scény 😉 i Vítek je už dobrý tři dny protivák obecný.

anta
12. kvě 2011

@paolin - Honza se mi taky vzpříčil, že nechce ven a slzičky, no fakt nechápu 😅 😅 . Včera mi utekl domů, byli jsme za barákem a on se najednou sebral a zdrhl mi, já ho nedoběhla, no myslela jsem, že mu dám ránu 😠

e.k.t
autor
12. kvě 2011

Pavli budu držet pěsti ať vše proběhne jak nejlíp může

Jani to je síla, ale hlavně že nenabral azimut třeba na silnici 😝

Joli dnes tedy opět zcela suchá. jen se bojím jak zvládne autem Pardubice a zpět, jen se mnou a ještě k tomu řes dvě hodiny u kamošky co mi dělá nehty. v sobotu bude ještě hůř, to pojedeme do Varnsdorfu teda kousek vedle a to bude asi fakt maso 😠 😝

anta
12. kvě 2011

@e.k.t - no taky jsem myslela, že ho fakt zflákám, však jsem mu to slíbila, že ještě jednou a doběhnu ho - není problém (předtím jsem doufala, že se zastaví a ono nic), a dám mu na prdel, že si 14 dní nesedne 😠

martinka79
12. kvě 2011

ahojky holky, tak my doma pohodově uvařila jsme buřtguláš a Mišáke mi sdělil,že je to fujtajbl a né s masem, ale buřtem
. no jo no... co nadělám.
jinak jdu žehlit zítra jedeme na vysočinu na pouť už se celkem těším na relax jinde... a snad bude trocha pohody...
Jani jak jsi dopadla co ti MUdr. řekl? a víš něco blíž??
jinak Nikolka jde 29.6. na mandli jsem si zase od ní vyslechla keců, nikdos ejí neptal zda ona na tu mandli chce a blabla a tak... snad to přežiju. jo a dnes jsem jí vrazila facku k jiné situaci.. někdy mě začíná vytáček. opice... pubertální.

anta
12. kvě 2011

Ahojky, tak jsem tam volala do té nemocnice a táta má celkově prostě unavený organismus, celkově je i zavodněný či co, ale na životě ohrožený není, žádný nález nebyl zjištěn nebo alespoň nebyl sdělen. Nebylo mi to řečeno do telefonu, neboť to dr. nedělá, ale pak jsem se to dověděla od mámy 😉 Tak jsem si dala panáky ne panáka, čtete dobře 😀 😀 😀
@martinka79 - tak to muselo Nikolku asi štípnout, já bych od tebe nechtěla bít, to bych raději byla asi hodňoučká 😅 😅 😅

martinka79
12. kvě 2011

@anta Jani netuším zda jí to štíplo, vytrykly jí slzy a pak po chvilce klid, když ona mě zkouší dnes a DENNĚ a holt ne vždy mají myši préééé.
to je dobře, že to nakonec nebude tak zlé... odpočiněk aumět si odpočinout a relaxovat je na denním pořádku všech.

anta
12. kvě 2011

@martinka79 - to chápu, já taky občas nemám na obvyklé Honzovy vtípky jaksi náladu, takže dostane i sprdunk 😀 😀
Dítě mě dneska dostalo ráno po probuzení, říká:"Mámooooo, víš, co je to vodní kámen?" 😀 😀 😀 😀 😀 Pak volal na své telefonní budce a říká do toho sluchátka: "Paní, nechcete sklenici vody? A táto, proč nepiješ, nebudeš kakat ani čůrat" 😀 😀 😀 Včera jsme šli ven s kočárkem a před barákem seděli na lavičce 4 kluci pubertálního věku a dítě z toho kočárku říká"Jé, mámo čtyři klucí na lavičce", on je normálně spočítal, až mě to překvapilo! 😕 😉

gaba3
12. kvě 2011

ahoj holky 🙂
tak jsem si ted přečetla, že many už má chlapečka 🙂 to je super a pěknej kousek 🙂

@many veliká gratulace a těším se na fotečky a na průběh porodu, doufám, že to šlo hladce 🙂

martinka79
12. kvě 2011

Jani, máš doma prostě kluka co má v hlavě IQ prostě malého genia... 😉 to je fajn.. šikula.
Míša má dnes premieru v polsechu pohádky z CD.. tak snad to zvládne a usne... normálně se mu nechtělo spát hajdalákovi.
No já děti v celku nebiju, ale jako plácanec dostanou oba dva... nějak mi nepřijde scestné jim to šupnout...

anta
12. kvě 2011

@martinka79 - to není bití, to je pohoda občas šoupnout po prdelce. Já když Honzu ze srandy plácnu po prdce, tak na mě volá "máááámo, nebij mě, nemám plíííínku" a pak si sám odpoví "no jo vidíš, já na to úplně zapomněla" 😀 😀 😀 Normálně za mě říká to, co bych jistojistě odpověděla. Zmeťour jeden, zná mě a tak už i za mě odpovídá a občas mi to zavání i čtením myšlenek 😀 😀 😀 😀