• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
my byli chvíli venku, ale Adam byl protivný - unavený. teď spí, pak půjdeme do cvíča :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to je drsný..Mirek mi minulý týden dával botky Hi-Tec na drobnou úpravu. o víkendu jsem na netu četla, že v Brně Žabinách hořel rodinný dům - kousek do práce a dnes mi Mirek řekl, že to byl barák toho ševce :fearful: prý se zapálil, když spal..
16. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tý jo, no to je fakt drsný :frowning2: Honzíček byl dneska na hlídání ve Hvězdičce, byly tam na něj čtyři holčiny, ale dobrý, ustál to :grinning: a to ani nespal, zítra už v kočárku spát nebude, rozhodla jsem, že už to takhle dál prostě nejde, že se naučí spát v posteli anebo nebude spát vůbec, jeho věc, ale to každodenní lítání s kočárkem mě fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani dobře jsi se rozhodla :slight_smile:
no, je to mazec..a taky mám po botech, páč byly u něj na té opravě..
16. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tak to víš, už mě jaksi nebaví dělat dítěti černocha, aby se milostivě vychrápalo :wink: Jéje, škoda bot a chudák i ten pan švec :pensive:
16. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné pondělí chválím skříňku podobnou sdvojumyvadmlem máme doma.. rada byla sprvná od Pavči._Mirka
Jinak u nás pohodvý víkend moc jsme si to užili...¨te´d jdu vegetovat jezdím domů pozdě dělám si kurz na Pc power point... haha ačeká mě excel.
16. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - díky :wink: Jinak dobré ranko, holčiny, tak dítě je dneska vzhůru od 5,50! :confused: To je teda děs na to, že včera nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska bude už mít změnu, už kočárkovat nebudu, bude spát doma v posteli, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. :wink:
17. kvě 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! Jani, tak budu držet pěstičky, ať to s uspáváním vyjde :slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme, už mě to vážně lezlo na nervy to vození, on už se do toho kočárku ani pomalu nevejde :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně mě štval s tím kibicováním a tam jezdi a tam nejezdi a řev, no děs, tady to taky asi nebude růžový, ale lepší než ho poslouchat venku :grinning: :grinning: :grinning: Tady mám aspoň špunty po ruce, kdyby něco :slight_smile:
17. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi s Honzíkem stal takový trapas, potkali jsme tlustou paní a Honzíkova otázka zněla:"Co to má ta paní v bříšku, mámo?" Jsem myslela, že se propadnu hanbou, naštěstí nás paní moc neslyšela, tak jsem měla možnost to po jejím dotazu přehrát na hezké brýle. :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Honzík se mi pak svěřil, že si myslel, že má paní v bříšku dítě, jenže paní bylo tak 60, tak nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning: Tak dneska už haranta neuspávám, žádný kočárek nebude a hle! Dítě ještě nespí, jak jinak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky mezi nočníma, snídám-obědvám rárky se super pikantní dijonskou hořčicí a dočítám.

všem vám opravdu pevné nervy :wink:
17. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holy, Jani tak jsi dopadla neusl viď. no jak jinak...
Míša jede zítra na dopravní hřiště... do Prahy se ho chtěli zbavit, ale já jím dám.... :rolling_eyes:
jinak jsem jak na holi zahrada si žádá zásah,a le dnes jsem dost utrahaná z práce takže až zítra... nějak je toho moc.
Evi tayk lítáš jak čarodějnice viď.
Pavli a jak u vás pohoda bez jednoho dítka???
17. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 jo jo, to je :slight_smile: s jedním fakt supr :wink: i kamoška říkala, jaká je to pohodka, když nemusejí ráno a odpoledne lítat do školky apod :slight_smile: jen byl Adam dopo šíleně protivný, odpo už OK. dokonce se strašně kamarádil s jinými dětmi - což normálně nehrozí - chybí mu už Vítek :slight_smile: dorazil dnes od Vikyho pohled, tak ho Adámek měl pořád u sebe :grinning: nu, ještě zítra a pak tradá do kolotoče se dvěma dětmi :wink:
17. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatin už nám dorazil domů, tak snad půjde Áda spinkat a já si dáchnu :wink:
17. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě dva dny nespalo, včera to spaní doma bylo silně neúspěšné, tak je unavený už od rána, vzbudil se v šest, ale holky, on je vám hodný, neřádí, nelítá, nehádá se, no ta únava dokáže divy s dětmi, vyzkoušejte :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: zdravím moc :slight_smile:
v albu už mám pár foteček, tak můžete juknout :wink: jinak i na fb :wink:
daří se dobře, Ladík je hodnej a pomáhá a Lukynek je zlatíčko asi po bráchovi, musím zaťukat, teda :grinning: ťuk ťuk....

přes den kojím i po hoďce, ale to vůbec neva, za to večer chrupe jak medvídek :grinning: dnes spal od 20.00 do 2.30 nááádhera a tojsem se ho pokoušela probudit, měla jsem plný prsa a ani náhodou, nedal se a spal :slight_smile: jinak ani pláčem mě nebudí zatím, vždy mě probudi jak si brouká a dostane hned prso, tak zapláče fakt jen málo :slight_smile: no zatím je to dobrý vše a už je líp, ještě aby pipina přestala bolet, žloutenka úplně zmizla snad a kyčle pak taky byli dobrý .................. a bude se dařit :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Ladíček je od září přijatej do školky :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéé, to je krása, jak se vám daří :slight_smile: jen tak dál :wink:
@anta Jani u nás to funguje opačně :wink: jak je unavený...jéé, to je mi kňourání a fňukání..
18. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - hele super. Ládík je tedy celý ty obličejem, koukám. Lukýnek je nádhernej, já bych si ho hned poňuchňala, krásnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě opět nespí, achjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkoušela jsem i kočárek a taky nic i když je děsně utahanej, to na něm vidím, ale nemůže spinkat a já nevím, proč? :frowning2:
18. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no Jani někdy děti prostě spát nechtějí a dělají vše proti spinkání, ač jsou unavení..
.. nebo je už tak přetaženej?
18. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dnes nespinkáme :slight_smile: už se těší na zahrádku na písek :grinning: akorát Lukynek spal :slight_smile:
Jani hned bych ti ho pučila poňuchňat, kdyby si bydlela blíž :grinning:
18. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda Míši, jak ty to děláš, že máš tak hodné děti :grinning: :wink: na zahrádku, nejlépe už s bazénkem.. jupí :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam spal. ono toho naspí v noci strašně málo. cca 8 hodin.
18. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale už je to třetí den a já nevím, co s tím? :confused:
18. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani no asi nic :frowning2: Vítek postupem času spával ob den, pak jednou týdně a pak už vůbec. teď sem tam chrní v autě.
18. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, tak Míšo super zprávy pěkně si to užívej.. taky bych to brala... pochovat povozit. ale mám kousek od sebe kamarádky malého a v pondělí na něj půjdu kukat a chovat...
Jani nespavec I Míša je takovej nespavec a nene zabrat...ale někdy díky ospalosti prudí...
18. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes M9ša na dopravním hřišti stávkoval nechtěl na jiné kolo a jen to svoje.. haha to bylo doma. a tak chvilku byl chodec a pak ho vozila jedna asistentka na kolobrndě..
přijel utahaný,a le neusnul a nakonec ho přepadl průjem dvakrát uvidím co z toho bude.. chudina poprvé to nedoběhl .. (nezvládl si sundat kraťasy) nic moc nejdl jen piškoty a tak uvidím.
krásné sny vám
18. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek