• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta zlatá holčička jsi.. játaky s tím bojuji udělala jsem dva obrázky s názvem te´d zkouším dva bez názvu pak dám asi další dva obrázky a nakonec... jen názvy...
28. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako poslala jsem ti ukázku na mail, jsou to ale ty obrázky z toho odkazu, ale zítra budu víc přemýšlet a pokusím se ti pomoci nějakými svými dětskými výmysly, ju?
28. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadlo mi, můžou být ty obrázky např. jedna prezentace - sport (míčky, rakety, branka, fotbalový míč), druhá prezentace - zahrádka (konev, hrábě, lopatka), třetí prezentace - nábytek (stůl, židle, skříň), chápu to dobře? :wink:
28. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo.. on se nijak nevyjádřil jsi moc hodná.... děkuji ti předem.
28. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my něco s mm něco zmrcasíme a budeme ti to průběžně posílat na mail, ju? Už to mám i vymyšlené, pak si sama vybereš, co budeš potřebovat. Přiznám se, že se mi tato spolupráce líbí, protože se něco naučím na PC a je to zajímavé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky z noční,

Janča šikulka

Marti vychystávat se musím, a navíc je to pořád ještě dělená strava, tentokrát zvířátka :wink:
28. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem vám pár foteček :grinning:
Jani díky díky...
evi jj to je jasné jsi šikula.
28. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - ahojky Marti, tak už jsem něco vytvořila, ještě na to jukneme s mm a upravíme a pošleme ti to na mail :wink:
29. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta šikulka
29. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus holky! prošla jsem všechna vaše albika a prima fotky :slight_smile: Jani, tak kloboučková je fakt luxusní :wink:
my byli dopo juknout na vláčky, ale Adámek je zase nějaký celý..ráno měl opět průjem a že je unavený. tak jsme jeli v 10 zpět a on usnul v autě. je to střevlík! je nemocný, k tomu chodí spát po půl desáté, vstává kolem 6, no aby pak nebyl grogy. on jede vždy na max a pak odpadne :wink: jinak venku krááásně! pršelo tu celý pátek a sobotu, tak prima změna :wink:
29. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin u nás dens , ale vichr. tak ´t je adámek brzy fitko... my dnes nikam nejedem půjdem na bez a asi udělám šťávu, pokud nebude vichřice.. a navečer jedu pro Nikolku odjela zase ke kámošce.
29. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - Honzík dva dny opět nespal a dneska strašil už od 5,45 hodin a už slzičky a tak jsem ho uklidnila, potřeboval se asi vyplakat, tak jsem ho nechala a dobrý, seká dobrůtku :wink: Vypadl nám internet z provozu a teď jde. Jdu se vrhnout na Martinku :wink:
29. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavedli jsme doma pivní pátky, což je fajn, že se člověk těší, že harant zaleze do postele a šup jedno chlazený do ruky a už se jede :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky po odpočinku peru až se z pračky paří, dokud je sluníčko, suším venku a jen riskuju že mi to odfoukne a nebo spadne i se sušákem do mokré trávy, ale co

teď budu snídat salámky s cibulí octem a místo chleba si dám mrkev :grinning:

29. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a to si odskočíte oba nebo dostaneš vycházku ty?
29. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, otevíráme si doma pivínko - pěkně pohodlně a pak šup do postýlky, pivo uspává tedy aspoň mě :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už myslela že po týdením maratomu máš opušťák a ono nic :wink:
29. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po týdenním maratonu si ráda v klidu sednu na prdku :sweat_smile:
29. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani máme podobné pátky a současně sobotya ěkdy pivínko někdy víno... je to fajn...
Evi fučí dost, ale prádlo drží na sušáku....
jsem dnes nějaké přešlá mrazem...
29. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - jak to přešlá mrazem? Dyk je docela teploučko, tak hup na sluníčko :wink: :slight_smile: Možná jsi jen vstala prdkou napřed :wink:
29. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuji ti. večer to pořádně dopiluji..
29. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani vytuhla jsem u na křesle u čarodějek z předměstí-Míša se kukal... a tak jsme nějaká blééé(byla) už jsme vytřela a je mi Ok... zase jak mám být. Míša si primově hraje s legem jdu vám ho vyfotit.
29. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já myslela i se sušákem, mám takový ten jako slunečník :wink: a nebylo by to poprvé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t to snad ne, jsem si ho taky chtěla koupit. vždyť je zabetovaný do země.. nebo to je jiná kombinace...
29. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my to máme na městským pozemku kolem bytovky, takže to musí být snadno přenosné takže to má kulatý betonový podstavec
29. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dítě si odneslo vidličku, že bude papat, pak se vrátilo, že jí nemůže najít, tak říkám:"to není možný", no pak jsem po hodině hledání zjistila, že to možný je, koukněte, kde skončila (zapíchnutá ve svetru přehozeném přes židli) :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super to znám... hledáme beznadějně a nakonec to je tak na očích
29. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak to je maso, stejně jako usnutí Joli plné dojmů... kouká ještě ve 21:30 na pohádku najednou v sedě padá jako podťatá, hlavou rovnou na postelovou zábranu, zachrochtá a hlasitě chrápe... no dílo fakt

Svatbu si prý užila tak, jako kdyby to byl její den, všichni si ji chválili, jen v restauraci asi 3x prý zřetelně a nahlas řekla ku.va a to r umí fakt řízně takže to nešlo přeslechnout. no zvládli to a dělali že neslyší. ještě že jsem tam nebyla, to bych asi trumfla spařené prase jak bycdh byla rudá a všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je síla. Sestřenka poslala materiál ze svatby, od 18 ho stahuju a ještě pořád hafo zbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2011 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zdá se že jako počurávání přišlo tak i odešlo trvalo přesně 6 týdnů, tak snad už bude klid a pokoj :wink:
30. kvě 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek