Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
1. čer 2011

Marti díky!

paolin
1. čer 2011

holky, tohle je osud..minulý týden jsem našla na facebooku syna od Mirkovýho nevlastního bráchy. viděli se s bráchou naposledy ve 4 letech. našla jsem ho přes voliš a dokonce ho zná dost našich známých a moje spoluhráčky 🙂 tak jsem sondovala, jestli je to on.. no a dnes byl na chatu a tak jsem mu psala. je to on. tak se nakonec bráchové po více než 25ti letech uvidí...ač na pohřbu. no, náhoda, jak blázen..

martinka79
1. čer 2011

@paolin taky pěkně propletená rodinka...

martinka79
1. čer 2011

jdu vínkovat Míša si čte nahlas pohádku sám... 😀 už slyším dupy dup....

e.k.t
autor
1. čer 2011

Marti u vás by to šlo, tam se na zahradu vejdeme 😀 😀

Pavli - to je osud, chjo no co se dá dělat ☹

anta
2. čer 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dítě zase vstávalo jak na směnu do pekárny 😀 😀 , ale jinak dobrý. Trochu se vztekal, ale já ho uklidnila velmi rychle 😀 😀 😀 U mě to nějak není nic moc a tak jsem ráda, že Honzíka mám, protože mě svým chováním doslova vytrhuje ze smutku 😉

paolin
2. čer 2011

dobré ránko!
my za chvíli vyrážíme na krev. Mudr se nějak nezdály Vítkovy leukocity či co. nu, skáčeme radostí oba 😉 Mirek odjel do Blavy a jinak se docela drží. ony ty jejich vztahy byly asi dost špatné 😒 někdy těžko na něm něco poznat - introvert, jak poleno 😉

paolin
2. čer 2011

@anta Jani, snad bude brzy trochu lépe..

anta
2. čer 2011

Naše Lenička si vymyslela, že za tátu nechá sloužit zádušní mši, no mně to přijde jako silně nevhodný, protože máma má už takhle dost a jitřit jí tímto způsobem rány je opravdu dost úchylný. S tím bytostně teda nesouhlasím 😝 😝

paolin
2. čer 2011

@anta myslím, že tohle si musí rozhodnout maminka a néé dcéra ☹
tak u nás v úterý v 11 ve Vyškově. Vítek zrovna bude na té operaci..chtěla jsem se zůčastnit jen lehce, ale babi říkala, že Adámka pohlídá. kvůli Mirkovi, ať tam jdu..

anta
2. čer 2011

Dostalo mě dítě v obchodu, říká mi "mámo, já nechci být blbej" 😀 😀 😀 Tak jsem ho ujistila, že jemu blbosti zrovna nehrozí 😀 😀 😀

anta
2. čer 2011

@paolin - já nechápu, jak to Lenku vůbec napadlo 😝 😝

anta
2. čer 2011

Ještě jsem se tedy zapomněla pořádně pochlubit, jak to Honzík včera krásně zvládnul u té zubařky v Praze, proti očekávání jsme přišli na řadu skoro až za hodinu a byl tam asi 10 minut. Nechal se ošetřit v klidu a bez oblbováku. Super. Paní doktorka to s ním koulela krásně. Jo a sumárum zní - kazíky žádné, jen počínající z nějakého povlaku, tak mu to obrousila a seškrábala či co. Byli jsme i pochváleni, že čistíme zoubky, že je to krásně vidět, že se mu z té pasty ten vápník sice usazuje na zoubkách, ale to stačí jen oškrábat (manžel to má taky, nemá sice kazy, ale o to větší zubní kámen, u mě je tomu naopak 😀 😀 😀 ). Prostě jsem strašně ráda ale strašně, že nemá ty zoubky zkažené, to mi opravdu zvedlo náladu 😵 😵 😵 😵 Na pískovišti potkáváme holčičku a ta má ty zuby úplně černé a má to jak ohořelé frantíky, rozdrolené, ulámané, ta když se na jednoho usměje, tak se fakt lekne. To není hezké na pohled u tak malého dítěte. Jsem ráda, že jsme vše podchytili včas 😵 😵

paolin
2. čer 2011

@anta Jani no to je šikula!
ve školce jsem měli taky holčičku, co měla takové zoubky..bylo to strašný ☹ Mirek říkal, že některé děti to mají geneticky, že to není špatným čištěním. nedokážu si tedy představit, jak to může nějaký rodič nechat dojít tak daleko..

anta
2. čer 2011

@paolin - jako geneticky to chápu, ale přesně jak říkáš, proč to ti rodiče nechávají dojít tak daleko? Vypadá to děsně a jako když se o toho haranta nestarají, no divný 😝

paolin
2. čer 2011

jo jo, Jani, máš pravdu. chlapečci už by dnes mohli jít spát. babi si zítra bere Vítka na zahradu, my jdeme s Adámkem na foniatrii. dnes to vše nějak dolehlo. začínám se bát té operace. vím, jsou to jen hloupé mandel, ale nějak nemám dobrý pocit z nárkozy a tak vůbec. 😝

anta
2. čer 2011

@paolin - je a kdy tam jdete? Už jsem pozapomněla 😕

anta
3. čer 2011

Ahoj holčiny, tak dítě to dnes protáhlo do 6,15 hodin, tak mi udělal velkou radost, je i vidět, že je vyspalý. Tak ho sbalím a pojedeme si pro recept na antiko, ať se zabavíme 😉 Včera jsem si koupila čupr triko a dokonce bylo i s náhrdelníkem a sluší mi, pořídila jsem si i džíny velikost XS neboli 34, dobrý, ne? 😀 😀

paolin
3. čer 2011

@anta Jani v úterý. to úterý bude veselý...
prima zprávy s Honzíkem! 🙂

anta
3. čer 2011

@paolin - táta má pohřeb příští čtvrtrek. Chystají se i změny v naší rodině, uděláme válečnou poradu a půjdeme proti Lence, protože je fakt rozcabená a myslí si, že nám bude řídit životy jen proto, že má prachy, my se toho bojíme, tak musíme udělat opatření 😒

paolin
3. čer 2011

@anta Jani pokud jste se shodli, tak by jí asi chtělo promluvit do duše. co jsi tak psala, tak to vypadá, že se po každým pěkně vozí a že jí ty prachy lezou na mozek 😒

anta
3. čer 2011

@paolin no to jsme se právě dohodli, že si dáme sezení bez Lenky a vymyslíme strategii, jak píšeš správně, tak jí ty prachy vlezly na mozek a tak se všemi jedná jakoby byla bůh a to se nám nelíbí a bojíme se prostě budoucnosti s ní. 😝

anta
3. čer 2011

@paolin - taky jde o to, až máma umře, jestli jí tam Lenka nedožene dřív tím svým chováním, tak aby náhodou nechtěla převzít žezlo a aby nás nechtěla nějak ovládat. Ona nepracuje a pracovat asi nebude, tak bude mít ho*no co na práci, aby se nám nějak negativně nepletla do života. Už takhle to dost stačí 😝

many
3. čer 2011

holky zdravím a pomizím, snad se pak udělá zase čásek juknou a víc pokecat 🙂
jinak se mi daří skvěle ,...................... 🙂 nemůžu si zatím stěžovat až sem tam na Ladíka, jak už řádí neřád, ale je to kluk a nemůže být furt hodnej, že 🙂 tak se stím pomalu smiřuju a těším se na září 🙂 až bude školka 😀

@anta tobě kočeno ještě jednou upřímnou soustrast 😔

holky zatím páá a ať se vám daří,...

paolin
3. čer 2011

tak foniatrie byla povznášející..čekali jsem tam hodinu, načež Adam řekl ne, řval, držel si ruce na uších a šmitec. tak má diagnozu expresivní porucha řeči, nespolupracuje, neklidný a dle Mudr mi prý ani nerozumí. že nepoužívá slovesa, takže když já mu něco říkám, tak neví co. no nevím..mně tedy vždy přišlo, že rozumí.. no tak za měsíc znovu. domluvili jsme se, že se ho tam pokusím uspat, aby mu mohli změřit sluch. a opět - možná se rozmluví. anebo nikdy pořádně mluvit nebude ☹ nějak se to všechno ser..jsou to zatím jen "prkotiny", ale je to pořád něco a nenechá nás to vydechnout. už jsem ze všeho tak strašně unavená ☹

anta
3. čer 2011

@paolin - no to je děsný, Pavli, vůbec nevím, jak pomoci 😖 😖 😖

paolin
3. čer 2011

Jani, to je dobrý 🙂 ono to fakt není nic moc zásadního, jen mě to ubíjí a teď je takový blbá doba, tak to prostě dolíhá. ono bude určo brzy líp 😉

anta
3. čer 2011

@paolin - i ty optimistko 🙂 Tak to víš, ale zkoušený jste teda těžce, kam se na vás hrabu 😝

paolin
3. čer 2011

Jani houbelec leda 😉 si vezmi, co vše v poslední době řešíš. žádná sranda teda..

anta
3. čer 2011

Žádná sranda sice, ale jsem takový psychosportovec, už fakt nevím, co mě může položit 😀 😀 😀