Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. čer 2011

jak čtu tak zjišťuji, že se všude daří relativně dobře až na hektiku doby.

paolin
13. čer 2011

dobré ránko 🙂
@anta Jani, tak třeba už to bude OK 😉
@martinka79 Marti hezky odpočívej a bacilky pryč 😉
@e.k.t Evi, to je mazec....tak honem domů na relax

no stávka ve čtvrtek taky supr.. 😝 ráno dám Vítka do školky a půjdeme s Adámkem pěšky až do práce 😝 ještě můžu zkusit jet na kole, ale pochybuju, že si Adam bude chtít dát helmu 😀

anta
13. čer 2011

Jo, už jsem taková veselejší. Honzík si kreslí, mám na sobě ty zelené kalhoty, zkusím se vyfotit, včera jsem si je zkrátila a krásně mi sednou 🙂

martinka79
13. čer 2011

@anta Jani těším se na fotečku

@paolin bude to náročné. já chtěla ve čtvrtek jet směr město na nákupy a tak....
Míša je u babi a dědy a spokojen.

paolin
13. čer 2011

@anta no tak šup fotky!
@martinka79 jo jo..ještě, že doktory máme ve středu. to by bylo fakt na houbelec.

martinka79
13. čer 2011

@paolin jsi mi pžipoměla vola MUDr. Nikolce na odběry před operací a taky jí v sobotu vypadl ten spravovaný zub...
ach jo jdu na to.

paolin
13. čer 2011

@martinka79 Marti a kdy frčíte? Vítka to ani nebolelo. asi dva dny říkal, že v krku, ale nic moc to nebylo, páč jinak by ječel 😀 jo a od té operace spinká se zavřenou pusou. to nikdy nedělal. tak říkal Mirek, že by si na ty mandle taky mohl zajít, páč taky nedýchá nosem. akorát jemu mandle dávali pryč už 2x a stejně dorostly.

martinka79
13. čer 2011

tak vše vyřízené

martinka79
13. čer 2011

Pavli mi jdeme 29 na příjem a budou jí to dělat 30.6. na zub máme přijít ve čtvrtek pan doktor ho chce vidět.

martinka79
13. čer 2011

Míša si na nic taky nestěžoval a nakonec taky dýchá dobře doufám, že mu nedoroste

paolin
13. čer 2011

tak já jdu vykopat chlapečky ven a půjdeme do práce. tak zatíííím 🙂

martinka79
13. čer 2011

@paolin pa

martinka79
13. čer 2011

tak jsem na chvilku vyvětrala jelikož se chystají zaligrovat všechna okna to je šííílené,jen střešní mám zůstanou volná.... chlapy šli na oběd. já jdu fotit.

anta
13. čer 2011

Tak holčiny, dítě jsem zahnala do postele, já nevím, jestli vám to děti také dělají, ale prostě ze vteřiny na vteřinu se ten hodnej kluk změní v hysterčícího smrada, kterému není nic dobré 😅 😅 😅

martinka79
13. čer 2011

@anta jj a není s ním kloudná řeč. to znám já už ho nezaháním spát jelikož sobotu neděli máme většinou plnou kací a během dne spí v MŠ, ale co budud dělat o prázdninách fakt nevím...

martinka79
13. čer 2011

focení se nekonalo, jelikož chlapy byli moc rychlí tak večer... a docela je s nimi legrace.

anta
13. čer 2011

@martinka79 já ho nezaháním, aby spal, ale jen, aby odpočíval, když je tak unavený, od spaní jsem už raději upustila, protože si tím šetřím nervy 😎

martinka79
13. čer 2011

@anta jj chápu, tak Míša odpočívá občas rád veme knížky jde si číst... a nebo si v posteli hraje se svým plyšajdou.. či autíčkem.. ovšem jsou dny kdy šííííííílííííím stejně.

martinka79
13. čer 2011

chlapy se venku chechtají spojenost sama...

anta
13. čer 2011

@martinka79 - jj to mě povídej, občas mi ty nervy nějak nestačí či co 😀 😀 😀

anta
13. čer 2011

Tak pozor, modelka se jde předvést 😀 😀

paolin
13. čer 2011

@anta Jani no pěkné 🙂
Adam taky hysterčí. už tři dny..dnes jsem si to slízla v MHD, kde ječel celou dobu a pak až do práce. nejen, že ječí a ječí a není s ním řeč, teď přidal i agresi - kope, hází věcma.. no a já myslela, že období vzdoru už máme za sebou. ale jestli to nebyla jen taková předehra 😉

anta
13. čer 2011

@paolin - se s námi nemazlí, viď? Ty kalhoty jsem si zkracovala ručně 😉 Jsou pohodlné a super 🙂

e.k.t
autor
13. čer 2011

Ahojky, tak dnes jsem po noční spala jako mimino, zalezla jsem hned po příchdu domů tj po půl osmé a vzbudila jsem se po půl čtvrté odpoledne, takže jsem pro Joli nejela, ale za chvíli ji vyzvedne Martin po denní, bylo toho hodně a u tchánovců jsem se vůbec nevyspala 😝

martinka79
13. čer 2011

@e.k.t prostě to bylo potřeba a nedá se nic dělat, kdby jsi nespala mohlo by to odnést dítko nebo TM a ještě horší zdraví ☹
Jani tedy super super....
akademie staky super -relativně až na nějaké detaily, ale dělaai si to děti

e.k.t
autor
13. čer 2011

jj Marti, nikdo doma tak jsem si to užila. před chvílí dorazili mí bobešci, spapali večeři, Joli se koupe a půjde chrní 😉

martinka79
14. čer 2011

@e.k.t tak to bylo fajn.
krásné ráno všem holčičky u nás pršííííííí, ale dělňasové najeli.Nikoka šupala do školy dnes jdou do kina. už a´t jsou prázdniny.

anta
14. čer 2011

Ahoj holčinky moje, Honzík dnes vstával v 6,30 hodin, udělala jsem na něj přepadovku, hned jsem ho převlékla z pleny, ať se jde vyčůrat pěkně do nočníku, protože jdeme na tu tříletou a paní dr. chce moč, ten nestačil říct ani bž 😀 😀 😀

martinka79
14. čer 2011

@anta tak ať máte vše Ok..

martinka79
14. čer 2011

jáposlouchám rádio ahledám oblečky pro své ratolesti.