• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no tak to by u nás byl řev kdyby nedostal celou a třeba banán tedy v tomto věku. jinak dva knedlíky a rajská to je jeho.
já kojím stále a proto ho nebrzdím, protože to zdravé dostává :wink: jenže to víš druhomatka se s tím už nemazlí.
2. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Vanula papa zeleninu-maso kureci,kralici a kruti a z ovoce-banan,jablko a hrusku!Vic jsem nezkousela!Obed uz ma zcela bez mlicka a na snidani jeste vypije asi 50 Nutrilonu!
2. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolka vypadla ještě ven s kámoškama. tak to vidím na 18hod vana s oběma hurá na veču a potm děti do hajan. a já s nimi pěkně jim přečtu pohádku tedy jen Nikolce michal se všemu moc chechtá. :grinning:
2. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ráno kojíme a navečer potom až v noci podle potřeby. jinak jíme :wink: vše
2. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja jdu na chvili si hrat a cist rikadla a za hodku okoupu a pak asi v sedum ulozim a hura do vany!Relaxovat!A televizka chvilicku! :grinning:
2. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ UŽ TU MÁM PRDELÍNA I nIKOLKU TAK PÁDÍM ZA NĚMA
2. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já kojím každý 2 hoďky :wink: oběd sní celou skleničku a ráno a odpoledne má přesnídávku na půl :slight_smile: tak my přikrmujeme teprve 1 měsíc a půl,tak na něho nespěchám a snažím se podle rad ostatních maminek a taky podle hami knížečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem trochu popředu,to by správně měl mít jen jednou přesnídávku :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtu,že jste pomizeli,já Ladíka taky nakojila a usíná :slight_smile:
2. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
many a sklenicku sni tu malou nebo tu velkou?A varis mu k tomu i brambory nebo vylozene das jen tu sklenicku treba mrkve!?ja ji totiz k te sklenicce varim brambory a skleniku mame na 2-3 obedy!
2. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkia - když dáváš malou v 7 do hajan,spinká ti už pak pěkně nebo se budí
2. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík už sní tu velkou skleničku,jinak i když jsme začínali,tak jsem mu taky nic k tomu nevařila :frowning2:
2. led 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: špatný smajlík
2. led 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinka mi rekla bych pekne!Budi se jen jednou na jidlo a to kolem 3 hodiny rano!A pak je nekdy treba 45 minut vzhuru a pak spi do 7 hodin!Uz se nam i parkrat stalo ze spala celou noc(od 7 do 7)!
2. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávala jsem zvlášť mrkev,pak mrkev s bramborem,špenát s bramborem,....jinak teď už mu každou neděli místo masa dávám ten žloutek,tak to si kopím nějakou tu 4 - 2skleničky že jsou malý - např.špenát s bramoborem a do toho mu vmíchám ten žloutek
2. led 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to krásně spinká :wink: mně Ladík taky po porodě krásně spinkával a budil se kolem 2 a pak 5 a pak kolem 6 měsíce to začala být hrůza a teď se to zase lepší
2. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky měl obdbí kolem 3 nebo 4 měsíce,to mám někde napsaný,že spával od těch 8 do 4.50 to tatinovi zvonil budík do práce a já ho nakojila :grinning:
2. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale teď to zatím nehrozí,ale lepší se to a to je fine :grinning: :grinning: :grinning: ale musíme to vydržet,hlavně ať jsou děti zdraví :slight_smile:
2. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam tak spinka porad a doufam ze bude i dale!jo jo taky davam zloutek do zeleninoveho jidla!a maso mu davas jaky?uz i jehneci,teleci a hovezi?
2. led 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já jsem ukecaná :grinning: :grinning: už mizím,když tu nikdo není :slight_smile: zatím :slight_smile:
jo,už dávám všechny,co prodávají v těch skleničkách
autor
tak já bych s kupovaným neuspěla, jen domácí jídla a dnes to snědla bez velkých cavyků i tátovi :grinning: :grinning: :grinning:

od prsa se asi odstavila, jestlůi si to nerozmyslí :frowning2:

a zmenili jsme mlíčko na bebu a vypadá že to bude dobré. Jí každé mlíčko, ale jen jeden pytlík a musí se změnit, ale to nevadí, ale bebu si dá i odpoledne, jiné neee
ty už nekojíš nebo ještě jo
2. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu i s Vaneskou! :grinning:
2. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zkoušela dát umělé a blééé :wink: a zatím nechce teda ani čajíček
2. led 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no někdy si v noci ještě dá, ale přes den ani z lahvičky :angry:

ale teď se přestává v noci budit a ráno už prso vystrkuje jazykem a říké bllléééé :cry:

no na ty všechny potíže 7 měsíců, můžu na sebe být hrdá, ale mrzí mne spíš to že mlíčko ještě mám, ale Joli už ho nechce :confounded:
2. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ten čaj snad ještě neva,když pořád kojím,teda doufám,ale četla jsem že mezi 7-10 měsícem by se měl naučit pít z pitka,no zatím odmítá,prostě jen prso jo,ale kecám,pil když jsem to pitko rozdělala,takže z hrnku by pil,ale teče mu to všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak třeba dostane ještě na něho chuť a doufejme,že to bude brzo :wink:
2. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nekojim uz od druheho mesice!Nejak jsem to nezvladla pschicky!mala porad plakala a mela hlad!Tak jsem i dokrmovala!Pak jsem zkusila jen Nutrilon a ona byla spokojena!tak jsem asi 14dni odstikavala,ale mala uz to pak nechtela!
Evi to jsi dobra ze male varis!
2. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkia a příkrmy už teda dáváš od 4 nebo si začala až teď v 6 :wink:
2. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek