• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Holčiny, Honzík nakreslil krásná autíčka! Dávám teď foto, jeden obrázek věnujeme babi, aby nebyla smutná :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti to já právě nevěděla, tak jsem se ptala. :slight_smile: máš pravdu..šílím..nějak v poslední době neuvažuju moc racionálně..především díky rodině :angry:

@anta jéé Jani, to je hezké :slight_smile: a co babi...našla si k vám trochu cestu?
17. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a nakreslil ještě super autobus, ten věnujeme babi, to jsme se teď dohodli :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - myslím, že se jaksi odchodem našeho táty nejspíš vztahy zlepší :wink:
17. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Honzík se konečně vyčůral způsobem, že si držel pimpilína sám, tak mi tedy udělal taky radost velikou :wink:
17. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale šikovný Honzík a pimpilín :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - děkuji. Dnes byl se mnou poprvé v knihovně a hned si tam půjčil knihu Bořka stavitele, tak měl premiéru :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky berušky z noční a zítra druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no za týden na dovolenou jupííííí :grinning:
17. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravíme z počůrané vysočiny. paříme, tedy já nepiju, včera jsme zvládla 3malé plzničky a paníčka meruňky tak dnes mám klid zatím...

@anta Jani krásné obrázky a babi bude nadšená.. jinak Míška knihovnu taky miluje a už máme za sebou Bořky dva díly...
Pavli takže klid a pohoda auvidíš vše půjde hravě.
18. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t dovolená těš se to budeprima, vydrž zatím v pracovním nasazení.
18. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky z dnešní druhé noční, jezdí to fest teda víc než v pracovní dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zbývá úterý den středa noc a čtvrtek noc a dovolená po více než 10ti letech :grinning:
18. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dneska nás dítě vyděsilo zase už v 5 hodin, vlezlo do ložnice a pozdravilo "ahooooj", no a vzbudilo nás oba, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! u nás byl budíček před 6. Adam včera usnul "už" ve 21:15 :wink: jinak usne po 22 hodin a my se můžeme na hlavu stavět :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem byli koukat na vláčky a pak na zahradě a tak. večer slušně pršelo a teď je venku zima. brrr! jedeme dnes slavit narozky do Vyškova, tak máme zábavu :slight_smile: pomalu si chystám marcipán na Vítkův narozeninový dort a jsem teda zvědavá, kdy to budu dělat :grinning:
19. čer 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka si užívá Vysočinu, to je prima :slight_smile:
@anta Jani co u vás nového?
@e.k.t to brzy uteče a šupky dupky rodinka pohromadě na relax :slight_smile:
19. čer 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ale u nás nového, že ostříhali holého a chlupatý jim utek :grinning: :grinning: :grinning: Přemýšlíme, jak sehnat milion třistatisíc, abychom mohli splatit byt, jenže možnosti žádné extra nejsou :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani až přijdeš na to kde sehnat many... dej mi vědět hodili by se mi taky.
vysočina hlásí slunce a vstávání v 8:20 hod... :grinning:
@paolin užijte si oslavu, no asi to budeš valíkovat ve Vyškově. :grinning: Či cestou v autě. šup s tebou do kufru. :grinning: :grinning: :grinning:
Mončo tak už doma máte 3leťáka. tak Val. vše nej... :slight_smile:
19. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, Honzík vymyslel písničku ve stylu "Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas", ale dal tomu svá slova "Nudličky, nudličky, kdopak vás si dá? maličký Honzíček nebo táta nebo máma" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ostříhala jsem haranta: kuk :grinning: :grinning:
19. čer 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem, u nás pršavec lijavec fůůůůůj
19. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, chtěla jsem se vás zeptat, jestli si pinkáte s dětmi pálkami? My si teď s Honzou pinkali jen tak holýma rukama a představte si, že se pokaždé do toho soft míčku trefil, je to normální nebo to vypadá na tenisové nadání?
19. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, určitě je šikovnej. Vítek se horko těžko trefí :grinning: ale on je fakt gramlavej :grinning:
Adam hraje voliš a to fakt - pinknul to hozeného míče a i smečování mu jde :grinning: on hodně okouká. když nemluví, tak má tu pantomimu :wink:
19. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslava byla fajn, jako vždy. člověk má pocit, že je hlídaný a né trpěný, jak od členů mojí rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice švagrová nestihla zajistit dort, ale tak ho bude mít Vítek přímo 30. :slight_smile:
19. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky!
Jani urcite je to tenisove nadani!Posli Honzika k MM do uceni :grinning: ! Vaneska se netrefi ani palkou-no abych ju zase az tak nepodcenovala nekdy trefi! :grinning: Ale uz to trenujeme!
Marti dekujeme za gratulaci!Jsem vcera vecer pekla Vanesce dort a libil se ji!Soupnu vam sem fotecku!Jsme si dneska s Vanulu udelali sami dve takovou malou oslavu doma!
19. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv - děkuji ti moc za ujištění, já jsem si říkala, že to není normální, jak s těmi pálkami manipuluje v klidu a těma holýma rukama to odpinkává s výrazem nudy :slight_smile: :slight_smile: Vanesko, ty holko jedna veliká, všechno nejlepší k narozeninkám a pusu od ženicha Honzíka posílám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no mm je tenista, jeho táta taky, takže to Honza má asi zděděné po nich, když Adámek hraje voliš, což zdědil asi po vás, že? :slight_smile: Honzík se míčkem netrefí do nějakého koše a tak, ale to pinkání sebejistý mě vyloženě zaráží, se přiznám :confused:
19. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv - chválím dortík a z Vaňule je teda slečna :dizzy_face:
19. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :Jani dekujeme za pranicko a pusenku od Honzika rano Vanesce vyridim! Je to uz slecna velika taky uz meri 97cm a vazi 13.5kg!Joo a dekuji a pochvalu dortika-to byla moje premiera tak je jen kulaty a takovy obycejny :unamused: .
19. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny :wink: Dnes se po ránu povedl hurónský kousek, Honzulák k nám do ložnice zase vtrhnul v 5 ráno, ale my jsme nevstali a on si zase zalezl k sobě do postele a usnul do šesti :grinning: :grinning: :grinning: Musí prostě pochopit, že v 5 ráno není doba na vstávání, to se nedá vydržet, to bychom museli chodit s mm spát už v osm večer :angry:
20. čer 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, sehnala jsem si háčky do kuchyně, aby mi je mm pěkně navrtal, protože ty lepící stojí za nic, odloupávají se pořád. Potkali jsme dva zajíce, odpočívali na trávě a my jsme se na ně byli podívat s Honzíkem, oni se ale lekli a utekli, byli pěkně veliký, fuj :wink:
20. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! dnes je mi psychicky dost bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem raději jen nakukuju :wink:
@anta Jani, kdyby to takhle s Honzíkem fungovalo pořád, viď? by ses konečně vyspala :wink:
máš recht - lepící háčky jsou fakt na prdlačku

hm, přemýšlím, zda jít s dětmi cvičit nebo prostě jen někam ven..nejraději bych šla někam do lesa..už se těším na houby :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek